DAJ CYNK

Phablet Nokia Lumia 1320 LTE dostępny w Plusie

05.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12

Ważne 6

1

Nokia Lumia 1320, phablet zaprojektowany z myślą o średniej półce cenowej, trafił właśnie do cenników sieci Plus.

Nokia Lumia 1320, phablet zaprojektowany z myślą o średniej półce cenowej, trafił właśnie do cenników sieci Plus.

Phablet Nokia Lumia 1320 LTE pracuje w system Windows Phone 8 w wersji Lumia Black. Wyposażony jest w sześciocalowy ekran IPS ClearBlack o rozdzielczości HD i podwyższonej czułości na dotyk, dzięki czemu można obsługiwać go także w rękawiczkach. Ekran mieści dodatkową kolumnę kafelków systemu Windows, pozwalając na lepszy dostęp do ulubionych aplikacji. Przeglądanie Internetu i odtwarzanie multimediów staje się czystą przyjemnością nie tylko ze względu na wyrazisty wyświetlacz, ale także dzięki modułowi LTE otwierającemu świat superszybkiego transferu danych.

Wydajny, dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz oraz 1 GB pamięci RAM zapewniają płynność działania i stanowią doskonałą platformę nawet dla zaawansowanych gier. Wśród dostępnych w standardzie aplikacji znajdują się pakiet MS Office, nawigacja Nokii pracująca nawet przy wyłączonym transferze danych oraz aplikacje wspierające fotografowanie. Dodatkowo wydajna bateria pozwala na 3 dni aktywnego użytkowania.

Od 5. marca phablet Nokia Lumia 1320 LTE dostępny jest w ofercie Plusa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Klienci indywidualni mogą go nabyć za 49 zł z VAT w abonamencie za 99,99 zł brutto, a klienci biznesowi za 1 zł (1,23 z VAT) w abonamencie 79 zł (97,17 zł z VAT). Podane ceny i abonamenty dotyczą ofert z włączoną opcją e-faktury. Telefon dostępny jest także w ofercie ratalnej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się