DAJ CYNK

PayU Płacę Później - nowy sposób finansowania zakupów

18.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5388

Ważne 2

4

PayU wprowadza nowy sposób finansowania zakupów internetowych, polegający na odroczeniu płatności do 30 dni. Usługa PayU Płacę później jest obecnie dostępna w ramach programu pilotażowego w kilkunastu popularnych sklepach internetowych.



PayU wprowadza nowy sposób finansowania zakupów internetowych, polegający na odroczeniu płatności do 30 dni. Usługa PayU Płacę później jest obecnie dostępna w ramach programu pilotażowego w kilkunastu popularnych sklepach internetowych.

Z nowej metody płatności można skorzystać robiąc zakupy o wartości od 100 do 2 000 złotych. Po dodaniu towarów do koszyka należy wybrać metodę płatności PayU Płacę później, a następnie podać kilka danych, które pozwolą potwierdzić tożsamość i wyrazić zgodę na wykonanie automatycznej oceny zdolności kredytowej. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest wydawana w ciągu kilkudziesięciu sekund. W przypadku pozytywnej decyzji partner finansowy PayU - firma Kreditech działająca pod marką Monedo Now, finansuje zakup zamówionych towarów, a PayU natychmiast przekazuje środki do sklepu internetowego. W tym samym czasie kupujący otrzymuje na wskazany wcześniej adres e-mail wiadomość z potwierdzeniem płatności i linkiem do panelu klienta, z którego może wygodnie spłacić pożyczkę, kartą lub przelewem. Najkorzystniej jest spłacić zobowiązanie w ciagu 30 dni, bo wówczas spłacamy dokładnie tyle, ile kosztowały zakupy. Przed upływem tego terminu, kupujący otrzyma przypomnienie o zbliżającym się terminie spłaty. W przypadku braku wymaganej wpłaty cała kwota zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat, z prowizją 4,08% w skali miesięcznej.

Właściciel sklepu internetowego nie musi czekać 30 dni na zapłatę za towar, ponieważ partner finansowy dokonuje zapłaty za zamówienie kupującego jeszcze przed wysyłką. W przypadku odstąpienia od umowy przez kupującego sklep zwraca sumę zamówienia za pośrednictwem PayU na rachunek partnera finansowego.

Z PayU Płać Później można skorzystać z poniższych sklepach:

Źródło tekstu: PayU

Komentarze
Zaloguj się
20. ~mm
0

2017-10-19 19:27:23

@19Czy ktoś kogokolwiek zmusza do kupowania na kredyt? Nie chcesz to nie kupuj a ktoś będzie chciał z tego skorzystać to sobie skorzysta. Ja nie zamierzam z tego korzystać ale jak ktoś chce to czemu nie?

Odpowiedz

19. Andrzej24
0

2017-10-18 23:39:07

Nie mam pieniędzy to nie kupuję a nie kolejne kredyty. Co za czasy, że człowiek bez zastanowienia i czy mu to potrzebne czy nie robi zakupy na kredyt a potem problem

Odpowiedz

18. ~mm
0

2017-10-18 18:03:45

@6Ale z tego co tu piszą to można później spłacić kartą, np. kredytową. Więc dla części może to być wydłużenie grace period o dodatkowe 30 dni. A,że część nie spłacić na czas- to firma musi z czegoś żyć.

Odpowiedz

17. ~stary_pelikan
0

2017-10-18 15:49:26

@5 znowu zabrałeś babcie myphone/''a :D

Odpowiedz

16. ~
0

2017-10-18 15:43:36

Trzeba im podać login i hasło do rachunku bankowego?

Odpowiedz

0

2017-10-18 15:10:32

na vistuli działa, na denonie nie

Odpowiedz

14. ~klimass
0

2017-10-18 14:09:05

Prowizja 4% miesiecznie, czyli obejscie lichwy, bo max oprocentowanie kredytu 10% teraz. Nie korzystajcie z tego *** 100x lepsza jest juz zwykla karta kredytowa, tylko wazne zeby pilnowac terminu. Ja osobiscie uwazam, ze jak mam to kupuje, na kredyt nie bo mnie nie stac na to aktualnie.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-10-18 13:58:29

Mi I tak nie dadzą skoro nawet chwilówki nie chcą mi dać na 500 zł, tylko Provident chce mi dawać kasiore

Odpowiedz

12. ~50% rocznie
0

2017-10-18 13:56:29

W Providencie jest chyba niższe oprocentowanie :)

Odpowiedz

11. ~
2

2017-10-18 13:45:46

Żyję wyłącznie za własną kasę , a nie za pożyczoną. Na drzewo z takimi propozycjami.

Odpowiedz

10. Remington
1

2017-10-18 13:29:03

@7: standardowe zasady dziedziczenia, czyli ustawowe, albo testamentowe

Odpowiedz

1

2017-10-18 13:22:05

oferta nie zgodna z ustawa lichwiarska bo ta oferta to lichwa poniewaz gdy nie spłacisz w ciągu 30 dni to prowizja wynosi 4,08 miesiecznie czyli w skali roku około 50%

Odpowiedz

8. ~Staszek
0

2017-10-18 13:19:33

czy alkohol tez jest objeny tom promocjom?

Odpowiedz

7. ~pytalski
1

2017-10-18 13:19:21

A jak klient umrze przed spłatą to na kogo przechodzi zobowiązanie?

Odpowiedz