DAJ CYNK

Pakiety XL w T-Mobile

15.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 24034

Ważne 13

6

Od 15. lutego klienci podpisujący umowy z T-Mobile w każdej taryfie otrzymają dużo więcej minut do wszystkich sieci oraz danych w standardzie dzięki wprowadzeniu nowych pakietów XL przez operatora.

Od 15. lutego klienci podpisujący umowy z T-Mobile w każdej taryfie otrzymają dużo więcej minut do wszystkich sieci oraz danych w standardzie dzięki wprowadzeniu nowych pakietów XL przez operatora.

W nowej ofercie minutowej w zależności od wysokości abonamentu T-Mobile proponuje klientom w standardzie pakiety XL zawierające od 150 do wszystkich sieci krajowych aż do ponad 55 tysięcy minut miesięcznie do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

W ofercie multimedialnej oprócz pakietów XL klienci otrzymają większe pakiety danych 500 MB, 1 GB oraz nawet 2 GB do swobodnego korzystania z Internetu. Dla klientów zainteresowanych dużym pakietem SMS-ów T-Mobile proponuje 100 tys. SMS-ów za 1,99 zł miesięcznie. Ciekawym rozwiązaniem dla klientów jest możliwość aktywowania Sieci Rodzinnej, która oferuje każdemu z członków sieci 2000 minut również w atrakcyjnej cenie 1,99 zł. Oznacza to, że numery osób, które klient zaprosi do Sieci Rodzinnej otrzymują całkowicie bezpłatnie 2000 minut na rozmowy z pozostałymi członkami Sieci Rodzinnej. W tej samej cenie można aktywować Pakiet 44 640 minut pozwalający na praktycznie nieograniczone połączenia na krajowe numery stacjonarne.

Dodatkowe 10% upustu na abonament przez dwa lata w taryfach multimedialnych mogą zyskać klienci przenoszący numer od innego operatora lub z ofert przedpłaconych PTC jak również obecni abonenci studenci, osoby posiadające kartę kibica T-Mobile Ekstraklasy.

Oferta multimedialna (aktywna f@ktura)
Taryfa Rodzina 20 Rodzina 40 Rodzina 60 Rodzina 80 Rodzina 110
Abonament na 24 mies. 49,90 zł 64,90 zł 79,90 zł 99,90 zł 119,90 zł
Oferta z upustem 10% na 24 mies. 44,91 zł 58,41 zł 71,91 zł 89,91 zł 107,91 zł
Abonament na 48 mies. 39,90 zł 54,90 zł 69,90 zł 84,90 zł 99,90 zł
Pakiet krajowych minut/SMS/MMS (również połączenia na numery stacjonarne w całej UE) 250 500 750 1000 -
Promocyjny pakiet minut do krajowych sieci komórkowych. Minuty wymienialne na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:10 - 54640
Pakiet internetowy 512 MB 1 GB 2 GB
Pakiet 100000 SMS/MMS w T-Mobile w Polsce 1,99 zł -
Pakiet 100000 SMS/MMS w kraju - 1,99 zł -
Sieć rodzinna 2 os. za 1,99 zł 4 os. za 1,99 zł
Nielimitowane połączenia w T-Mobile w Polsce 4,99 zł 1,99 zł -
Pakiet non stop do krajowych sieci stacjonarnych - 1,99 zł

Oferta standardowa (aktywna f@ktura)
Taryfa Rodzina 20 Rodzina 40 Rodzina 60 Rodzina 80 Rodzina 110
Abonament na 24 mies. 29,90 zł 34,90 zł 54,90 zł 69,90 zł 109,90 zł
Abonament na 48 mies. 19,90 zł 29,90 zł 44,90 zł 79,90 zł 89,90 zł
Pakiet krajowych minut/SMS/MMS (również połączenia na numery stacjonarne w całej UE) 150 250 500 750 -
Promocyjny pakiet minut do krajowych sieci komórkowych. Minuty wymienialne na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:10 - 54640
Bezpieczny Internet T-Mobile 100 MB Od 50 kB do 1 MB za 3 zł, od 1 MB do 100 MB za 7 zł
Pakiet 100000 SMS/MMS w T-Mobile w Polsce 1,99 zł -
Pakiet 100000 SMS/MMS w kraju - 1,99 zł -
Sieć rodzinna 2 os. za 1,99 zł 4 os. za 1,99 zł
Nielimitowane połączenia w T-Mobile w Polsce 4,99 zł 1,99 zł -
Pakiet non stop do krajowych sieci stacjonarnych - 1,99 zł

Oferta bez telefonu (aktywna f@ktura)
Taryfa Rodzina 20 Rodzina 40 Rodzina 60 Rodzina 110 Rodzina 140
Abonament 19,90 zł 29,90 zł 49,90 zł 79,90 zł 89,90 zł
Czas trwania umowy 18 mies. 12 mies.
Abonament z upustem 10% na 18 mies. 17,91 zł 26,91 zł 44,91 zł -
Pakiet krajowych minut/SMS/MMS (również połączenia na numery stacjonarne w całej UE) 150 300 600 -
Promocyjny pakiet minut do krajowych sieci komórkowych. Minuty wymienialne na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:10 - 54640
Bezpieczny Internet T-Mobile 100 MB Od 50 kB do 1 MB za 3 zł, od 1 MB do 100 MB za 7 zł -
Bezpieczny Internet T-Mobile 250 MB - Do 250 MB za 0 zł, do 1 GB za 10 zł
Pakiet 100000 SMS/MMS w T-Mobile w Polsce 1,99 zł -
Sieć rodzinna 2 os. za 1,99 zł 4 os. za 1,99 zł
Nielimitowane połączenia w T-Mobile w Polsce 4,99 zł 1,99 zł -
Pakiet non stop do krajowych sieci stacjonarnych - 1,99 zł

Zobacz: cennik telefonów dla klientów indywidualnych

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
232. ~abk
0

2013-02-24 08:57:01

Czy 30 funtow to 150 zl? to u nas w tym bienym kraju u wszystkich operatoro za 89 zł nielimtowane to chyba wiecje niz 2500 i internet 2,5gb to w telefonie tez ciezko wykorzystac to czy na wyspach jest tak dobrze? U wszystkic operatorów wyhodzi prawie to samo , najlepiej byc w siec w której masz znajomych internet mi najlepiej chodzi w t-m w playu kiepsko ale to moje doświadczenia z mojego podworka .Poza tym ceny telefonów w play chba teraz najwyzsze?

Odpowiedz

231. ~
1

2013-02-18 20:33:29

@230, tak, taaak, porównuj realia wyspiarskie do polskiego zdzierstwa...

Odpowiedz

229. wlo
-2

2013-02-18 16:11:56

227 - ja już 5 lat temu mówiłem - jeśli dają to samo to po co zmieniać? Tymbardziej, zę nie mogę wykorzystać tego czego w danym miesiącu nie wykorzystałem? U starego do dzisiaj mogę wykorzystać, na taryfach w których usługa była...

Odpowiedz

228. ~
0

2013-02-18 16:06:44

225 amigo, podobnie mnie nie interesuje oferta pod ciebie. Dokonałeś wyboru i ok. Ja też dokonuje wyboru wybierając ofertę pod siebie

Odpowiedz

227. ~plejowiec
0

2013-02-18 15:53:58

Ja nie widze juz sensu przenosic sie z powrotem do starego operatora. Ceny w przedziale taryf ktore uzywam podobne ilosc minut taka ze ich nie wygaduje, pakiet internetowy wystarczy 500 MB czasem wiecej czescie niz sporadycznie bo w domu mam wi-fi i wole przelaczac sie.Z tych taryf w T-mobile podoba mi sie rodzina 79,90 tylko co z tego jesli ponad polowa rozmow schodzi mi w sieci Play. na zasieg play nie moge narzekac wczesniej testowalem na karcie, internet mobilny dziala ok, tylko z Plusa jest lepszy tzn szybszy.

Odpowiedz

226. ~
1

2013-02-18 15:47:15

@amigo - nie przenoszą sie minuty niewykorzystane na kolejny miesiąc.

Odpowiedz

225. ~amigo
1

2013-02-18 13:40:26

W 2009 roku w pomarańczy płaciłem abonament 55zł bo miałem ofertę z tel ale tak naprawdę płaciłem 70-120 zł bo wyskakiwałem za liczbę minut. Potem przeszedłem do Play bo nawet mi się opłaciło zapłacić karę i zyskać na tych 29 gr. Teraz jestem w VM i płacę te 13 gr i zastanawiałem się czy przejść na PLAY na FORMUŁE S tam jest 200 min i wychodzi jakoś 9,5gr nie wiem tylko czy się przenoszą nie wykorzystane minuty. Zastanawiam się ponieważ w okresie zimowym ogarniam się miesięcznie za 10 zł + 5 bonusu, a w okresie letnim wiosna-lato miejszcze się w 20 zł + 10 zł bonus to tak średnio mi się opłaca przenosić. Ale ja jak patrzę to patrzę na ofertę pod siebie, a nie komentuje oferty dla innych, które praktycznie mnie nie interesuja.

Odpowiedz

224. ~
0

2013-02-18 09:48:31

@223, ale dopisz, że zarówno TM jak i Orange nie przedstawiły jeszcze nowych taryf. To co porównujesz, to nie jest nowa taryfa tylko jak sam news wskazuje pakiety XL. Podobnie Orange, gdzie porównujesz Smart Plany, które juz są dość fdługo. Jedynie Plus ma nową ofertę i w abo z telefonem jest imho dużo lepszym wyborem niż Play.

Odpowiedz

223. ~
-1

2013-02-18 08:37:17

W tej sytuacji najtansza taryfa z zestawienia jest w Plusie, potem Orange (przez pierwsze pol roku umowy potem +10 zł 79,90 zł mies.),z T-Mobile z pakietem nielimitowane w sieci 69 zł i na końcu Play 74 zł z taka roznica ze smsy i mms bez oplaty w sieci.

Odpowiedz

222. ~
-1

2013-02-18 08:30:36

w Play 54 zł 400 minut i 1,5 GB nie ldoliczylem ceny za pakiet 20 wiec bedzie 74 zł co zmienia sytuacje.

Odpowiedz

221. ~
0

2013-02-18 08:20:56

Uciekla mi cena taryfy w Plusie 64,90 zł i cena do Play 29 gr nie 19 literowka.

Odpowiedz

220. ~
2

2013-02-18 08:19:31

Co do jakości T mogę powiedzieć tyle że jak w mojej okolicy jest burza to od razu pada T- Mobile, inne sieci działają , T pada już po pierwszym grzmocie i tak do 12 godzin zanim się podniesie. Jak w zeszłym roku padł UMTS to przez 14 dni nikt się nie pofatygował aby usunąć awarię. Ci co mili w tel na sztywno 3 G nie mogli dzwonić ani nie szło się do nich dodzwonić, choć na wyświetlaczu wszystko było ok, zasięg na full l itp. Działały tylko sms. Nikt z BOA nie pofatygowął się wysłać do ludzi krótkiego sms aby się przelogowali na 900/1800, bo po co . Po tym zdarzeniu przekonałem się do końca aby zmienić operatora na innego.

Odpowiedz

219. ~
2

2013-02-18 08:18:50

Jesli chodzi o nowe oferty w Plusie i T-Mobile to mamy do czynienia tylko w przypadku Plusa z gonieniem Play. O ile oferta z telefonem warta uwagi to juz TYLKO SIM nie dorasta nawet do piet pod kazdym wzgledem. W Play Formule w kazdym abonamencie bez oplat sa rozmowy, sms i mmsy w sieci, w Plusie tylko rozmowy, cena minuty poza abonament w Play 19 gr w Plusie 29 gr, ww T-Mobile 30 gr. W Plusie cena do Play 19 gr poza abo, w T-Mobile w nowej ofercie bez zmian 59 gr. W T-Mobile oferta smarfonowa dla nowych za 64,90 zł 500 minut i 1 GB (z nielimitowanymi rozmowami w sieci 69,89 zł), w Plusie 400 minut i 1 GB, w Play 54 zł 400 minut i 1,5 GB. W T-Mobile nielimitowane rozmowy w sieci kosztuja kosztuja dodatkowe 4,99 zl co podnosi cene porownywanej wyzej taryfy do ok 70 zł - trzymamy sie przeciez dokladnie zawartosci taryf. Jak nie patrzec wcale nowe taryfy w T-Mobile niesa porownywalnie z Formula Play. Przedmowcom moge tylko zalecic lepsza analize i wnikliwosc w oferty poniewaz mijaja sie nie co z prawda. Play wciaz pozostaje najtanasza alternatywa. Orange za 69,90 zł daje 500 minut, 6 miesiecy w sieci za darmo i 1 GB. Wszystkie taryfy dla nowych. dla przenoszacyych numer w Play i Plus taniej o 5 zl, w T-Mobile 10% upust, Orange 3 miesiace za 0 zl.

Odpowiedz

217. ~
0

2013-02-18 04:50:18

na karcie macierzystej plusa podczas rozmowy trzyma 3G a na karcie Play w roamingu plusa zrzuca do 2G. Ten swietnie dzialajacy roaming mozna miedzy bajki wlozyc. Morduje sie z Play do konca umowy i zmieniam operatora.

Odpowiedz

216. ~
0

2013-02-18 04:43:27

opera V58, najwiekszy troll na telepolis. Na forum uzywa nicka /''ciekawy/'' a tutaj wstydzi sie pisac zalogowany. Wypisuje odkad sie tutaj pojawil same laurki o Play i krytykuje w3. Gosc nie ma pojecia o czym pisze, na forum jest wysmiewany i nikt z nim nie chce dyskutowac. ciagle zadaje pyatnia na temat ofert przedluzeniowych u operatorow. Ignorat zupelny a do tego nie potrafi budowac zdan i uzywac interpunkcji. Obstawiam, ze to dzieciak lub opozniony w rozwoju stary facet. U mnie dziala Network i net dziala stabilnie 11Mb/s-15Mb/s a Play max 3-4Mb/s i to w nocy. Jakosc polaczen TM wg mnie najlepsza a teraz i Orange jest bardzo dobra. Plus ma przewage poza miastem umts od aero ale czekam na odpalenie umts 900 w Networks. Play kiedys byl tanszy a teraz jest porownywalny a nawet drozszy od w3. W ofertach na przedluzenie daja rabat 5-10zl a telefony drozsze o 200-300zl od konkurencji. Wystarczy zobaczyc co pisza ludzie na forum. Nowe oferty Plusa mizadza PLAY i tylko dla zaslepionych fanbojow jak opera V58 play ma najlepsza oferte. Orange w starych taryfach na przedluzenie daje rabat 30% rabat + nawet 100% wiecej minut i telefon w dobrej cenie a nie 5zl rabat jak w Play. ten debil pisze, ze zasieg roamingowy jest lepszy niz macierzysty :D Ograniczona umyslowo jednostka. Przestancie w koncu pod newsem o TM pisac o Play! Jak dla mnie, to Play moze nie istniec.

Odpowiedz