DAJ CYNK

Pakiety transmisji w roamingu w Mobile Vikings

17.12.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4257

Ważne 6

8

Mobile Vikings wprowadza do oferty nowe pakiety transmisji danych, które działają w roamingu. Oferta dostępna jest od dziś.

Mobile Vikings wprowadza do oferty nowe pakiety transmisji danych, które działają w roamingu. Oferta dostępna jest od dziś.

Nowe pakiety, działające w roamingu w krajach Unii Europejskiej przez 14 dni, to:

  • 20 MB za 9,99 zł,
  • 50 MB za 19,99 zł,
  • 100 MB za 29,99 zł.

Dodatkowo, w ofercie pojawił się pakiet 250 MB, do wykorzystania w Polsce - za 5 zł na 14 dni.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. kowal2200
0

2014-12-18 11:24:06

@17 dziękuję.

Odpowiedz

19. ~wawiak
0

2014-12-18 11:11:49

to jest promocja. dostepna tylko przez Business.PL@truphone.com

Odpowiedz

18. seal
0

2014-12-18 10:05:53

Hektorek22: Dasz linkę do tej oferty?

Odpowiedz

17. ~wawiak
0

2014-12-18 09:25:22

W Truphone Poland w abonamencieza 85 pln są kraje UEw abo za 160 są poniższe kraje:EUROPA (wszystkie kraje Europejskie)Rosja, Białoruś, Ukraina, TurcjaChiny, Japonia, Singapore, Nowa Zelandia, Australia, Hong KongUSA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Argentyna

Odpowiedz

16. Paweł
-1

2014-12-18 07:52:00

@13 no jest, ale wszystko zależy od tego gdzie jeździsz. W tym abo za 160 pln nie ma sporej części krajów z EU, za to masz Rosję. Z drugiej strony zawsze możesz sobie zamówić na wyjazd pakiet Truphone World i masz dostęp w tych krajach gdzie potrzebujesz. Wszystko zależy co komu potrzeba. Jak pisałem wcześniej dla mnie EU to podstawa, więc Niemcy maja lepszą ofertę. A jak lecę do Stanów to dokładam sobie pakiet minut do podstawowego planu i net z BB :)

Odpowiedz

15. ~wawiak
0

2014-12-17 22:57:29

Rogi ...... szaleńców na świecie jest wielu ..więc nie mów nigdy nigdy. Może jakiś daleki kuzyn wikingów ? Wiking patriota :-)

Odpowiedz

14. Rogi
-2

2014-12-17 22:24:55

Takie pakiety dla picu. Są bo są. Nikt przy zdrowym umyśle, niezdesperowany, nie będzie chciał tego używać.

Odpowiedz

13. ~wawiak
0

2014-12-17 21:27:59

z tego co wiem to jest inna oferta. za160 to jest to samo co w UE powiększone o kraje poza europą .... ameryka pn i pd azja rosja, chny, turcja itp. w sumie 66 krajów w pakiecie

Odpowiedz

12. kowal2200
0

2014-12-17 21:07:23

@wawiak masz może dokładny cennik tej oferty? Mam cennik i ta taryfa kosztuje 160 zł netto

Odpowiedz

11. Paweł
-1

2014-12-17 17:01:02

@10 netto dodaj no i wyłącznie dla firm ;) w przypadku tej taryfy EU85 lepiej wypada T-Mobile bo masz po 3GB netu w PL i EU za to połączenia masz no limit w kierunku PL - PL, PL - EU i roaming w EU bez limitu. Z Truphone korzystam tylko z pakietu Blackberry, gdzie no limit na całym świecie kosztuje 100 pln :)

Odpowiedz

10. ~wawiak
0

2014-12-17 16:42:54

w TruPoland za 85 PLN netto dostajesz 2 GB do wykorzystania w UE, 500 minut w UE oraz 2000 min PL, 5GB w PL i 2000 sms w PL....

Odpowiedz

2014-12-17 16:37:10

Świeże info z FB. Pakiet krajowy przedłuża ważność bonusowych GB.

Odpowiedz

8. ~pabloki
-2

2014-12-17 16:34:17

nie wiem do kogo oni chca trafic z ta ofertą. wogóle podstawowa jest też nijaka z tymi pakietami minut. młodzi ludzie są zorientowani i jak bedą poza krajem to kupia sobie kartę lokalną. starsi raczej nie znają marki.

Odpowiedz