DAJ CYNK

Pakiety Jump! w T-Mobile na kartę

14.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11826

Ważne 3

12

Sieć T-Mobile wprowadziła nowe pakiety usług dla klientów ofert na kartę i Mix, składające się z 2, 3 lub 4 usług.

Sieć T-Mobile wprowadziła nowe pakiety usług dla klientów ofert na kartę i Mix, składające się z 2, 3 lub 4 usług.

Dostępne są trzy warianty pakietów, których cechą wspólną są nielimitowane połączenia wewnątrz sieci (w tym do Heyah) i zawsze ważne konto. Dodatkowo w dwóch droższych wariantach klient otrzymuje 1 GB transferu, a w najwyższym pakiecie - nielimitowane SMS-y do krajowych sieci:

Pakiet 2 w 1
9,99 zł/30 dni
Pakiet 3 w 1
14,99 zł/30 dni
Pakiet 4 w 1
19,99 zł/30 dni
nielimitowana ważność konta
nielimitowane połączenia do T-Mobile i Heyah
Internet 1 GB
nielimitowane SMS-y do krajowych sieci komórkowych


Pakiety mają charakter cykliczny - automatycznie odnawiają się co 30 dni. Tak długo, jak dostępne są środki na kolejny pakiet, klient nie musi martwić się o ważność konta. W każdej chwili można zmienić pakiet na inny.

Dla klientów sieć przygotowała dwa nowe startery. Za 19,99 zł - z aktywnym pakietem 4 w 1 oraz za 14,99 zł z aktywnym pakietem 3 w 1.



Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-04-17 07:17:43

Nie ma na www t-mobile regulaminu jest tylko info, ale to nie jest o tym > a czy przypadkiem to nie jest oferta ważna od 20.04.2015? Czyli to co napisaliście tutaj

Odpowiedz

62. ~ddudzik0e
0

2015-04-15 20:38:25

ostatnio w plusie wogole nie mam zaasiegu, postanowilem sie przenieść do t-mobile bo podobno najlepszy zasięg w polsce. wlasnie sie natkąłem na ten artykuł, jestem zainteresowany pakietem 4 w 1. Wybieram sie jutro do salonu dokładnie podpytać bo nie lubie brać niczego w ciemno, ale chyba wypróbuje. kto nie próbuje ten nic nie ma :)

Odpowiedz

61. ~arczi
1

2015-04-15 15:31:54

Miałem dokładnie tak jak pomidor, tam gdzie z Orange zasięgu nie było, tak z T pełny

Odpowiedz

60. ~pomidor
0

2015-04-15 13:12:59

Całkiem nieźle:) w dodatku TM ma dobry zasięg - z Orange u mnie w mieszkaniu dało się korzystać tylko w kuchni i na balkonie:D

Odpowiedz

59. ~
-2

2015-04-15 12:13:04

Fajne pakiety + opcja nielimitowana ważność konta, chyba czas pożegnać się z orange :)

Odpowiedz

58. ~przemo
0

2015-04-15 11:35:12

Przepraszam bardzo, jak te pakiety aktywować bo nie pisze? Niby wprowadzili ale kod aktywacyjny to z kosmozu mam sobie wybrać?

Odpowiedz

57. ~pkawski
1

2015-04-15 10:05:11

posiada ktoś regulamin w/w promocji?

Odpowiedz

56. ~paula
-2

2015-04-14 22:48:26

Teraz inne sieci bedoł cos musieli wymysec i bardzo dobrze. T-mobile i tak najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

-1

2015-04-14 22:41:15

Będzie wesoło, jeśli Orange zmiecie tę ofertę ;-)

Odpowiedz

54. ~henio
1

2015-04-14 22:15:36

Ciekawe czy pakiet 300 minut do wszystkich za 20 zeta zostanie.

Odpowiedz

53. ~TeJakiś
0

2015-04-14 21:52:20

Brać, brać, a potem sapać, sapać. Za jAkOść trzeba płacić, albo wmawiać sobie tą jakość ;)

Odpowiedz

52. ~carpediem_783
-2

2015-04-14 21:43:58

hahha dobrze, że tu zajrzałem. Fajnie, że sa nowe pakiety. Już wszyscy moi znajomi się tu przenoszą będa mielli w czym wybierać :) nie damy się doić pomarańczowym 1!

Odpowiedz