DAJ CYNK

Pakiety internetowe w Lycamobile

21.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16936

Ważne 9

7

Od 18. lutego nie można już skorzystać z promocji darmowego pakietu 300 MB. Zamiast tego Lycamobile proponuje trzy płatne pakiety do wyboru.

Od 18. lutego nie można już skorzystać z promocji darmowego pakietu 300 MB. Zamiast tego Lycamobile proponuje trzy płatne pakiety do wyboru.

Korzystanie z Internetu mobilnego na warunkach ogólnych kosztuje 21 gr za 1 MB transmisji. Koszt ten obniżyć można następującymi pakietami:

Pakiet Cena Jak aktywować Ważność
Internet 25 MB 5 zł *139*5200# 7 dni
Internet 60 MB 10 zł *139*5201# 14 dni
Internet 200 MB 15 zł *139*5202# 30 dni

Warto zwrócić uwagę, że najtańszy z pakietów obniża cenę za 1 MB o zaledwie 1 gr.

Źródło tekstu: wł

Tagi: lycamobile
Komentarze
Zaloguj się
50. ~zalamana
0

2014-02-27 21:52:38

Hej potrzebuje kod na pakiet internetowy z lycamobile w holandii

Odpowiedz

49. ~Ducha
0

2013-07-01 20:15:38

Hej mam pytanie :) Czy ktoś orientuje się jaki jest kod na aktywacje internetu z Lycamobile w Holandii? Bo na stronie juz nie ma podanych kodów do wykupienia pakietów a bardzo potrzebuje :) Będę wdzięczna!

Odpowiedz

48. wiklef
0

2013-03-13 19:34:20

Lycamobile z tego co widze na ich stronie powiększyło pakiety danych,krok do przodu ale nadal są ważne za krótko :(

Odpowiedz

47. wiklef
0

2013-03-13 19:33:57

@46 - ciekawie miałeś ;)

Odpowiedz

46. goral2099
1

2013-03-02 11:15:33

Ciekawostka: wczoraj doładowałem Lyce za 10PLN i połączyłem się z netem na chwilkę żeby sprawdzić czy skasuje mnie za cały MB. Po zakończeniu transmisji dostałem wiadomość z sieci o mniej więcej takiej treści: Ostatnio skorzystałeś z darmowej transmisji danych. Pozostało ci 299,5 MB. Dodam że z konta nic nie ubyło.

Odpowiedz

0

2013-02-26 09:24:07

@44 http://www.lycamobile.de/po/Pakiety-na-rozmowy-i-SMSy

Odpowiedz

44. ~
-1

2013-02-23 12:56:30

35@ mi przedłużyło zarówno konto jak i promocyjne mb, po zalogowaniu na stronie widać roczną ważność. Chwalicie lycamoible ale oferuje tanie międzynarodowe tylko wewnątrz własnej sieci a jak chcę dzwonić np z niemiec do wszystkich sieci w kraju to jest jakiś pakiet?

Odpowiedz

43. ~
1

2013-02-22 12:14:36

Rozbój w biały dzień!

Odpowiedz

42. ~ohh yeah
-2

2013-02-22 11:49:59

Najlepsza opcja to wysokiej klasy telefon do internetu i muzyki oraz druga słuchawka wyróżniająca się jedynie wysoką jakością rozmów (np. Samsung Solid, czy jakaś Motorola UMTS z serii CrystalTalk - w połączeniu z HD Voice T-Mobile daje super jakość połączeń). Najlepsza oferta Internetu Pre-paid to BlueConnect Starter od t-mobile. Doładowując konto kwotą 25 PLN dostajesz 2,5 GB na miesiąc, a kwotę 25pln wykorzystujesz na co chcesz. Konto i kasa - ważne są cały rok.

Odpowiedz

41. ~longin pastuch
1

2013-02-22 10:04:30

kolejne nikomu nie potrzebne tele-mele incorporated ;-)

Odpowiedz

40. ~
-2

2013-02-22 08:01:54

Oferta nie jest zła. Lyca nie konkuruje w ofercie internetowej tylko w zupełnie innym czyli połączenia międzynarodowe i taki pakiety nie są wcale tragiczne. Tutaj wiadomo,że jak coś nie jest od Play lub nie jest za darmo, to jest słabe.

Odpowiedz

39. ~Networks2
-1

2013-02-22 06:38:14

Lyca to operator miedzynarodowy i ma wielu klientow ktorzy wpadaja do danego kraju i chca mniej placic wiec zamawiaja starter. Z tej perspektywy pakiet 7 dni jest dobra opcja markteingowa. Nie kazdy od razu potrzebuje 500 mega...

Odpowiedz

38. ~
2

2013-02-22 01:05:13

31. co racja, to racja ; ]

Odpowiedz

37. ~
3

2013-02-21 22:07:57

Niektórzy nadal myślą że internet powinien być drogi, powodzenia w szukaniu frajera ;)

Odpowiedz

2

2013-02-21 20:56:05

Lycamobile ma pakiet na rozmowy 10 gr. minuta do wszystkich i darmo we własnej sieci za 15 zł. Tylko te promocje do końca lutego.

Odpowiedz