DAJ CYNK

Pakiety internetowe w Lebara Mobile

16.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 533

Ważne 5

4

W cennikach Lebara Mobile pojawiły się pakiety internetowe o wielkości od 200 MB do 5 GB.

W cennikach Lebara Mobile pojawiły się pakiety internetowe o wielkości od 200 MB do 5 GB.

Klienci do wyboru mają cztery pakiety, każdy z nich ważny jest przez 30 dni. Poza pakietem podstawowa stawka za 1 MB transferu wynosi 0,19 zł. Pakiety aktywować można za pomocą komendy SMS wysłanej na numer 1111.

Pakiet

Internet S

Internet M

Internet L

Internet XL

Wielkość

200 MB

1 GB

2 GB

5 GB

Cena

3 zł

10 zł

15 zł

35 zł

Treść SMS-a
aktywacyjnego wysyłanego
na numer 1111

InternetS

InternetM

InternetL

InternetXL

Ważność

30 dni


Zobacz: regulamin pakietów Internet
Zobacz: Lebara Mobile wystartowała z polską ofertą

Źródło tekstu: Lebara Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~Andrzej
0

2014-09-08 13:27:15

@pabloki"Należy pamiętać że pakiety internetowe nie będą działały w modemie mobilnym."Co to znaczy, nie będą działały? Czy karty SIM nie działają w modemach na USB? Lebara ma umowę z Plus. Chciałem korzystać z niej do Yanosika - w samochodzie za pomocą modemu 3G z Wifi. W jakich urządzeniach nie będzie to działało i niby dlaczego?

Odpowiedz

26. ~novy.pl
0

2014-05-28 21:48:56

czy ta lebara z pakietem internetowym to tylko na terenie Polski działa ? czy po za Polską też działa ?

Odpowiedz

25. ~
0

2014-05-16 22:40:38

Śmiechu warte.

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2014-05-16 20:07:57

@22 taka dziura , wiocha. Tam jest rozbudowany hotel, a to pisał ówczesny hotelarz. W tej wsi nawet film kręcili, tylko nie pamiętam tytułu,ale słaby i kiczowaty był.

Odpowiedz

23. ~
0

2014-05-16 19:22:35

a jakie jest naliczanie w pakietach internetowych w lebara?? no i co się stało że na telepolis.pl nic nie piszą o nowej ofercie roamingu zagranicznego wewnątrz sieci lebara (polska i europa) - szczegóły http://www.lebara.pl/jedna-stawka-19gr

Odpowiedz

22. ~Safari
0

2014-05-16 18:43:47

@21 - już któryś raz widzę ten tekst. Co to, cholibka, jest osssa?

Odpowiedz

20. ~Safari
-1

2014-05-16 18:18:53

@17 - a Plós tym bardźej :P

Odpowiedz

1

2014-05-16 18:15:53

I tak uważam, że neostrada lepiej wypada. Unlimited data plan! :D

Odpowiedz

17. ~
-2

2014-05-16 18:07:42

Play fresh leprzy

Odpowiedz

15. ~
0

2014-05-16 17:31:49

W t-mobile na karte pakiet 6GB kosztuje 30zl. Drogo!

Odpowiedz

14. ~
0

2014-05-16 17:31:43

klucz lepszy bo na komórki taniej za granice

Odpowiedz

12. ~pabloki
1

2014-05-16 16:25:11

Musowo lyca do międzynarodowych . Promocja lyca do lyca do 31.05 ale można wrzucić 5 zł nawet 31.05 i mieć kolejne 30 dni lyca do lyca.

Odpowiedz

11. ~Lord
-1

2014-05-16 16:11:40

naj mieć do innych sieci play mini max , a zagranice to lyca

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2014-05-16 16:05:38

@Lord no lyca pojechała po lebarze ostro. Lyca wprowadziłą też takie same pakiety mix praktycznie zaraz po lebarz wiec mozna gadać za 10 gr z komórkami zagranicą. A pakiet nielimitowanych połączeń na całym świecie lyca do lyca to super jest , ciekawe czy przedłużą. Tylko szkoda że jak mam mix właczony i dzwonie z lyca do lyca to niestety zabiera z pakietu wzystko w jednym. Rodzimi operatorzy powinni brać przykład z tych operatorów a nie 2 zł za min.

Odpowiedz