DAJ CYNK

Pakiet Mundial 2018 w Orange Polska

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4520

Od 15 czerwca do 15 lipca fani futbolu udający się do Rosji mogą obniżyć koszty transmisji danych w roamingu w tym kraju. W "Pakiecie Mundial 2018" mogą kupić 0,5 GB za 30 zł z VAT.Od 15 czerwca do 15 lipca fani futbolu udający się do Rosji mogą obniżyć koszty transmisji danych w roamingu w tym kraju. W "Pakiecie Mundial 2018" mogą kupić 0,5 GB za 30 zł z VAT.

Aby włączyć Pakiet Mundial 2018, należy wysłać wiadomość SMS o treści mundial na numer 80060. Na wykorzystanie transferu dostępnego w ramach pakietu jest 30 dni. W czasie trwania promocji można aktywować dowolną liczbę pakietów, a dostępne megabajty będą się sumować, natomiast ich ważność będzie trwała przez 30 dni od ostatniej aktywacji.

Promocja jest dostępna dla użytkowników abonamentowych usług mobilnych Orange Polska, zarówno indywidualnych jak i biznesowi, z aktywną usługą roamingu międzynarodowego na telefonie.

Użytkownik będzie uprzedzany SMS-em o wykorzystaniu 80%, a później 100% pakietu. Można też samemu sprawdzić, ile jeszcze MB z pakietu zostało do wykorzystania, wysyłając SMS-a o treści ILEmundial na numer 80060 (opłata za wiadomość SMS wysłaną z Rosji wynosi 0,44 zł z VAT). Po wykorzystaniu pakietu cena za 1 MB w roamingu w Rosji będzie zgodna z obwiązującym cennikiem usług w roamingu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu