DAJ CYNK

Pakiet Mundial 2018 w Orange Polska

15.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4110

Ważne 5

2

Od 15 czerwca do 15 lipca fani futbolu udający się do Rosji mogą obniżyć koszty transmisji danych w roamingu w tym kraju. W "Pakiecie Mundial 2018" mogą kupić 0,5 GB za 30 zł z VAT.



Od 15 czerwca do 15 lipca fani futbolu udający się do Rosji mogą obniżyć koszty transmisji danych w roamingu w tym kraju. W "Pakiecie Mundial 2018" mogą kupić 0,5 GB za 30 zł z VAT.

Aby włączyć Pakiet Mundial 2018, należy wysłać wiadomość SMS o treści mundial na numer 80060. Na wykorzystanie transferu dostępnego w ramach pakietu jest 30 dni. W czasie trwania promocji można aktywować dowolną liczbę pakietów, a dostępne megabajty będą się sumować, natomiast ich ważność będzie trwała przez 30 dni od ostatniej aktywacji.

Promocja jest dostępna dla użytkowników abonamentowych usług mobilnych Orange Polska, zarówno indywidualnych jak i biznesowi, z aktywną usługą roamingu międzynarodowego na telefonie.

Użytkownik będzie uprzedzany SMS-em o wykorzystaniu 80%, a później 100% pakietu. Można też samemu sprawdzić, ile jeszcze MB z pakietu zostało do wykorzystania, wysyłając SMS-a o treści ILEmundial na numer 80060 (opłata za wiadomość SMS wysłaną z Rosji wynosi 0,44 zł z VAT). Po wykorzystaniu pakietu cena za 1 MB w roamingu w Rosji będzie zgodna z obwiązującym cennikiem usług w roamingu.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
26. ~
0

2018-06-16 01:57:20

dopiero za meczyki polaków coś rzucą w kraju dla karciarzy darmo

Odpowiedz

22. ~Yuz
-1

2018-06-15 19:04:07

@21 to ja tyle sami wydaje

Odpowiedz

21. ~wacek
0

2018-06-15 18:48:49

6) ja mam kartę i jakoś mnie stać dużo rozmawiać w roamingu, a wydzwaniałem nieraz z 1000 zł na 2-3 dni.

Odpowiedz

20. ~Cel
0

2018-06-15 18:34:17

A mnie sie udało

Odpowiedz

19. ~////
0

2018-06-15 16:45:28

Nie nie można

Odpowiedz

18. kwistas
0

2018-06-15 16:38:26

W nju też można aktywować?

Odpowiedz

17. ~
0

2018-06-15 15:49:08

Ja zawsze biorę ruter mobilny do plecaka + lokalna simka i zero problemów.

Odpowiedz

16. ~
0

2018-06-15 15:44:10

Robia z ludzi idiotów czy co :)

Odpowiedz

15. ~Gmbh
0

2018-06-15 15:29:45

Ouu yes

Odpowiedz

14. ~wlo
0

2018-06-15 15:11:08

Ale promo normalnie się okopaćlepiej dualsim i lokalna karta i masz neta do oporu,a jako gość w roamingu to jesteś na kocu stawki i z lejkiem.Teraz w RU to sieci są obciążone przez gości, i dzennikarzy więc tylko lokalny SIM to ogarnie.Byłem kiedyś w Moskwie i tel w roamingu LTE pracował jak w edge w PL, kupiłem kartę w kiosku i problem z głowy.

Odpowiedz

12. ~
1

2018-06-15 14:55:01

Trzeba być ułomnym żeby płacicie za takie oferty w czasach gdy są telefony dual SIM kupuje się kartę lokalna i do oporu czasem korzysta a nie płaci frycowe

Odpowiedz

11. Mila89
2

2018-06-15 14:36:41

@9 Dobre pytanie, @LuiN Kiedy pozbędziecie sie tego trolla? Przeciez 99% jego komentarzy to trolling + prowokowanie

Odpowiedz

10. ~piotrmak
-1

2018-06-15 14:31:48

A tak się ładowaczom po 5 PLN na rok wydawało się , że są pępkami świata:)A tu *** blada

Odpowiedz

9. ~frasag
1

2018-06-15 14:12:25

Co tu jeszcze robi niejaki...._ pelikan???????????

Odpowiedz

8. mlody_pelikan
-4

2018-06-15 14:07:50

Z drugiej strony nei okłamujmy się, karciarzy raczej nie byłoby stać na taki wyjazd na mundial do Rosji :)

Odpowiedz