DAJ CYNK

Pajacyki, czyli Play wypucuje ci iPhone'a

30.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7704

Ważne 0

0

Sieć Play wprowadziła do oferty ekskluzywne zestawy z kartami nano-SIM, przeznaczone dla przyszłych i obecnych posiadaczy iPhone'ów 5. Sieć postanowiła zapewnić sobie łaski u tych wymagających klientów zarówno poprzez formę podania miniaturowych kart, jak i wyjątkowy prezent.

Sieć Play wprowadziła do oferty ekskluzywne zestawy z kartami nano-SIM, przeznaczone dla przyszłych i obecnych posiadaczy iPhone'ów 5. Sieć postanowiła zapewnić sobie łaski u tych wymagających klientów zarówno poprzez formę podania miniaturowych kart, jak i wyjątkowy prezent.

W pięknie wyglądającym pudełku Plus zmieściłby pewnie ze trzy przepakowane iPhone'y, Play jest jednak znacznie bardziej rozrzutny i ku rozpaczy ekologów, jedyne w swoim rodzaju opakowanie przeznaczył na kartę nano-SIM.

To jednak nie koniec niespodzianek! W estetycznym opakowaniu znajdziecie - oprócz karty nanoSIM - mały drobiazg w postaci ściereczki do czyszczenia Waszego ukochanego iPhone ;-) - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play. I jak tu nie czuć się dopieszczonym?



Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2012-10-31 13:21:33

No i co w tym dziwnego. mi sie takia inicjatywa podoba. gluchy telefon dla redaktora za ten artykul jak nic.

Odpowiedz

32. ~
0

2012-10-31 11:05:55

iSzmatka? ja bym chciał, tyle że jestem w Heyah i mam nokię, i w sumie na nic mi iPhone, bo telefonu używam do telefonowania i smsowania (i tu by się przydała do czyszczenia klawiatury).

Odpowiedz

31. ~
0

2012-10-31 10:17:16

27 Zal ci ze nie dostales od swojego operatora cudnego gadzetu w postaci szmatki do ekranu.

Odpowiedz

30. ~
0

2012-10-31 10:11:14

Czy posiadacze iphonów to jakieś święte krowy egipskie, że tak im słodzą. Jakby dostali samą SIM to by się obrazili? Dla mnie to chore, tak samo jak kult Apple, z resztą jakie Jabłko, to ogryzek więc powinno być Scrap. No i widać co dla Play znaczy ekologia. *** znaczy

Odpowiedz

29. ~piotr
0

2012-10-31 09:20:40

- 28. Dokladnie tak jak napisales jakby dodawali do Samsunga lub innego telefonu to byloby super. Ale tak to lipa bo to iphone. No nic tak musi byc. Pzdr

Odpowiedz

28. ~q
0

2012-10-31 08:40:18

rozumiem że jeśli coś takiego było by dawane do szmelcunga to wszyscy byli by zadowoleni a tak to narzekają

Odpowiedz

27. ~wew
0

2012-10-31 07:37:51

piękny cudny prezent - karta iSIM (koszt ok.1 PLN) której jak wiadomo nikt nie daje tylko Play.... oraz iSzmatka (koszt 10 gr?)do tego ... ikartonik do palenia w piecu na zimowe wieczory.. Po prostu ślicznie.

Odpowiedz

26. ~muddy
1

2012-10-30 23:19:13

A czy w Play sprawdzili, czy przypadkiem Apple nie posiada już patentu na iSzmatkę? Bo jak to tak, całkiem zwykłą szmatką czyścić tego cudeńka raczej się nie powinno... a jeśli iSzmatka nie jest opatentowana, to jest to jakieś koszmarne nieporozumienie ;-)

Odpowiedz

25. ~
2

2012-10-30 21:06:14

pudełko jak na prezent na 1 komunie...:)

Odpowiedz

24. ~Misiek
1

2012-10-30 21:01:27

Oj, bo gejfon nie nadaje się dla tzw prawdziwych facetów. Ci wybiorą Samsunga B2710 albo E2370. W razie czego może pomóc przy starciu bezpośrednim ;), jak się takim samsungiem lutnie przeciwnika to potem można zadzwonić po pogotowie, by litościwie go wzięło na SOR ;)

Odpowiedz

22. ~
1

2012-10-30 20:26:17

Inna rzecz, ze nie mam IP5 ;D ;D I nie bede mial- mimo ze mam ip4. Nie pieje nad nim jak i nad andkami ;) Tyle w temacie.

Odpowiedz

21. ~
1

2012-10-30 20:25:09

I w ten sposob nie mozna jej wsadzic do innego tel niz ip5. Takze jak napisal 20- ekologia wymaga, zeby wywalac wszystko- takze numer ;) albo latac do salonu za kazdym razem gdy sie ma potrzebe przelozenia numeru z IP do innego telefonu ( np ja potrzebowalem podczas awarii ;) - ale wyedy podkleilem tasma- a tutaj sobie moge napykac...

Odpowiedz

20. ~
1

2012-10-30 20:06:14

Ekologia w iPhone, przecież tam nawet baterii sobie nie można wymienić, cały telefon od razu do wyrzucenia ..ale za to można sobie kupić jeszcze bardziej wypasiony nowy model.

Odpowiedz

19. bp121
1

2012-10-30 17:48:27

No wkoncu, jak ktos placi taka kase za iPhone''a - to pozniej go na sciereczkę nie stac. WIec na pewno przydatne!

Odpowiedz

17. ~PLANET
1

2012-10-30 17:26:15

Posądzę Playa o rasizm... Szmatka powinna być także czarna!

Odpowiedz