DAJ CYNK

Paczki Internetu na Święta w T-Mobile na kartę

23.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6892

Ważne 8

13

T-Mobile wprowadza promocyjne pakiety danych dla użytkowników telefonów na kartę. Jak wynika z regulaminu, aby skorzystać z oferty, trzeba otrzymać od operatora zaproszenie.

T-Mobile wprowadza promocyjne pakiety danych dla użytkowników telefonów na kartę. Jak wynika z regulaminu, aby skorzystać z oferty, trzeba otrzymać od operatora zaproszenie.

Klienci T-Mobile na kartę mają do wyboru jeden z dwóch pakietów danych:

  • Internet bez limitu za 10 zł (w regulaminie nie ma żadnych informacji na temat ograniczeń w tej kwestii),
  • pakiet 10 GB za 5 zł.

Promocja jest dostępna dla użytkowników taryfy: Hot, Frii, Happy, Nowy Tak Tak i Tak Tak Hot.

Pakiety można uruchomić od 23 listopada, do 4 grudnia 2015 roku.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
50. ~gp
0

2015-11-26 10:39:08

Dodawajcie w tytule [Tylko dla wybranych] tak jak to zrobiliście przy informacji o [Promocyjne 300 GB Internetu w T-mobile]

Odpowiedz

49. robert1
0

2015-11-25 17:26:41

Myślę, że po aktywowaniu oferty i dokonaniu zmiany taryfy na nową (obecnie jedyna możliwa to Frii) przyznany "pakiet" internetu zostaje skasowany i nie jest przeniesiony do nowej... Tak rozumiem ten punkt regulaminu.

Odpowiedz

48. ~Grzegorz
0

2015-11-25 07:57:01

w tym regulaminie pisze:"W przypadku klientów korzystających z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot zmiana taryfy na taryfę Frii skutkuje automatyczną dezaktywacją Ofert, a pozostałe na koncie jednostki są bezpowrotnie kasowane"co to oznacza?

Odpowiedz

47. faren
0

2015-11-25 00:23:43

Zaproponowano mi nielimitowany pakiet na Blueconnecta (ten z epoki Ery) z aktywacją przez ww. numer.

Odpowiedz

46. kwistas
0

2015-11-24 18:31:09

Muszę dostać zaproszenie żeby aktywować pakiet, jprd WTF?

Odpowiedz

45. adamus120
0

2015-11-24 18:02:53

42 - u mnie identyczna sytuacja. Na drugiej karcie aktywnej od kilkunastu lat cisza :)

Odpowiedz

44. ~Ja±
0

2015-11-24 16:32:42

42). ,,oferta jednorazowa" - to i tak zbyt dużo aby dać wszystkim:-D :-D :-D

Odpowiedz

43. robert1
0

2015-11-24 16:23:17

Dzięki. Ja dostałem takiego sms-a na tt z tą tylko różnicą, że u mnie jest mowa o nielimitowanym pakiecie za 10zł. I co ciekawe nr we wiadomości do aktywacji oferty TEN SAM.

Odpowiedz

42. ~matt22
0

2015-11-24 15:42:13

Koniec z nuda w jesienne wieczory, zapewnij sobie rozrywke z pakietem 10 GB Internetu za 5 zl na 30 dni. Chcesz, wyslij w ciagu najblizszych 3 dni SMS (koszt SMS 0 zl) o tresci TAK na numer 80816. Usluga aktywuje sie w ciagu 3 dni. Oferta jednorazowa. Wiecej na www.t-mobile.pl Takie cos mi przyszlo, taryfa Frii, karta aktywna jakies 3 tygodnie, uzywana do slynnej promocji 11,5 GB za 5 zl, o dziwo nie doladowywana

Odpowiedz

41. robert1
1

2015-11-24 13:52:55

Czy ktoś juz dostał zaproszenie na 10 GB za piątaka ? Jaka treść sms na jaki nr GO uruchamia ?

Odpowiedz

40. robert1
0

2015-11-24 13:49:40

33~mk przeczytaj jeszcze raz, chyba coś nie tak zrozumiałeś...

Odpowiedz

39. ~Adii
0

2015-11-24 13:07:38

Bezpłatne sprawdzanie stanu konta też powinno być dla wybranych osób które otrzymają zaproszenie od operatora i będą mogli aktywować pakiet "Nielimitowane sprawdzanie stanu konta" za 0 zł na 30 dni, potem 5 zł na 30 dni, pozostali 4 grosze nadal !! Hehe

Odpowiedz

38. ~
0

2015-11-24 11:47:57

Przy poprzednich promocjach dostawałem zaproszenie wiec podejrzewam ze i tym razem dostane i chętnie skorzystam wiec promocjae normalnie funkcjonują. Swoją drogą nie wiem po co im te zaproszenia, chociaż miło jak operator zaprasza do skorzystania z promocji niewątpliwie wiec może o to wlasbie chodzi

Odpowiedz

37. ~romuald
0

2015-11-24 11:39:36

od dawna wiadomo że Tm nie poważa klientów na kartę tylko abonament, a te promocje mają niby zachęcić ludzi do wyciągnięcia z szuflady starych kart :)

Odpowiedz