DAJ CYNK

Otvarta: 300 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł

13.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3634

Ważne 6

5

Sieć Otvarta rusza z nową promocją internetową, w której za 39,99 zł w ofercie O! Szybki można przesłać 100 GB danych o każdej porze i dodatkowe 200 GB w nocy.



Sieć Otvarta rusza z nową promocją internetową, w której za 39,99 zł w ofercie O! Szybki można przesłać 100 GB danych o każdej porze i dodatkowe 200 GB w nocy.

Nowa oferta promocyjna zwiększa pakiet danych do wykorzystania w nocy.

Dodajemy ekstra 100 GB do naszej standardowej oferty, zachowując jednak tę samą, promocyjnie niską cenę. W efekcie dajemy naszym klientom 300 GB internetu mobilnego za 39,99 zł - powiedział Daniel Kowalczyk, prezes zarządu sieci Otvarta. To zdecydowanie najtańsza oferta na przenośny internet na polskim rynku, średnio o 25% niż u konkurencji.

Wartym podkreślenia jest fakt, że oferta, w której za 39,99 zł dostajemy 300 GB Internetu (100 GB + 200 GB w nocy), połączona jest z elastyczną umową, która zawierana jest na czas nieokreślony i może być w dowolnym momencie rozwiązana. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu można nadal korzystać z Internetu, ale ze zmniejszoną szybkością transmisji (standardowo do 32 kb/s).

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej taryf Dynamiczne IP
Zobacz: cennik taryf Dynamiczne IP

Zobacz: Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta
Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Źródło tekstu: Otvarta

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2018-06-14 09:48:54

dziwne miałem Red Bull i jakoś nie miałem bezpłatnego internetu

Odpowiedz

19. ~vainglorious
0

2018-06-14 02:29:58

Gdzie jest treść tej oferty T-Mobile o której piszecie?

Odpowiedz

18. ~
0

2018-06-13 20:05:13

@17 toms zgadza się to co napisałeś tylko po co to napisałeś? Typ spod 14. napisał o internecie ogólnie a nie o dilu.

Odpowiedz

17. toms
0

2018-06-13 20:01:20

16 - ale nie działa w DILu. Jeśli masz GB z doładowania, lub zakupisz dodatkowy pakiet, to net będzie działał. DIL działa wyłącznie w LTE sieci macierzystej P4. Kiedyś karta zalogowała się do LTE Orange i dziwiłem się, że transmisja nie działała. Przełożenie sima z modemu do telefonu wyjaśniło sytuację.

Odpowiedz

16. ~
0

2018-06-13 19:55:25

@14 to co napisałeś to nieprawda, w RBM internet również działa w 2g i 3g

Odpowiedz

0

2018-06-13 17:23:50

@8 Nie każdy pracuje na rano. Ja w domu jestem dopiero po 22:00 - 23:00 A na film, sport czy rozrywkę mam czas dopiero koło północy, albo później.

Odpowiedz

14. ~Mmm
0

2018-06-13 17:19:06

Wcale Redbull mobile nie jest najlepszy ponieważ w Tmobile mamy faktycznie bezlimitu, możemy sobie przełączyć na 3G jeśli LTE jest przeciążone i internet nadal śmiga. a w Redbull Mobile internet działa tylko po LTE. (Więc nawet Tmobile na jakimś wygwizdowie gdzie nie ma LTE a jedynie 3G możemy cisnąć ile chcemy bez spiny o GB) .

Odpowiedz

13. ~
0

2018-06-13 17:14:22

Polecam poczytac regulamin.Pakiet nocny od godziny pierwszej do 7.

Odpowiedz

12. ~
0

2018-06-13 17:06:02

Po czym to lata? Po Plusie?

Odpowiedz

10. ~ola
0

2018-06-13 16:47:58

walczą dzielnie.. ale nju duet ich zjada..

Odpowiedz

9. ~Maniek
1

2018-06-13 16:44:33

Słaba ta oferta

Odpowiedz

0

2018-06-13 16:36:19

Nie No, super oferta, nie będę w nocy spał tylko buszował po sieci. Ciekawe kto za mnie rano wstanie. Kiedyś gdy trzeba było wszystko na dysk ściągać to pakiety nocne były fajne, ale dziś króluje streaming wszystkiego i taki pakiet ewentualnie do puszczania aktualizacji na noc.

Odpowiedz

7. ~wertyk
0

2018-06-13 16:07:31

Logo inspirowane Transitional Authority z serialu Colony. Trzeba się bać.

Odpowiedz

1

2018-06-13 16:04:38

Najlepszy mobilny net na abonament dla całego domu to T-mobile domowy, gdzie nie limituje się GB, ale zamawia szybkość.Dla mało korzystających, to Aero2, gdzie za 5zł mamy na 30dni 3GB. Do telefonu dla maniaków internetu to OFnK, gdzie jest duży bonus, a konto główne można w usłudze elastyczny net wykorzystać.

Odpowiedz

5. ~
0

2018-06-13 16:00:47

Jak najtansza? tiłombajl wychodzi 29zł za internet bez limitu z prędkosćia 60mbps i 19zł za internet 20mbps a nie jakies marne 100Gb w dzien, w nocy to nawet w play jest bez limitu... w tiłombajl liczyłem bez sprzętu bo za niego płacimy ratę.

Odpowiedz