DAJ CYNK

Otvarta: 200 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł miesięcznie

10.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8255

Ważne 7

3

Sieć Otvarta uruchomiła promocję na przenośny Internet LTE. Oferta O! Dynamiczny daje 100 GB w dzień plus tyle samo w nocy.



Sieć Otvarta uruchomiła promocję na przenośny Internet LTE. Oferta O! Dynamiczny daje 100 GB oraz drugie tyle do wykorzystania w nocy.

Nowa promocja O! Dynamiczny kosztuje tylko 39,99 zł miesięcznie. To o 10 zł taniej niż u innych operatorów - powiedział Piotr Kosiewicz, dyrektor sieci komórkowej Otvarta. Dodatkowym atutem jest elastyczna umowa na czas nieokreślony. Szanując potrzeby naszych klientów, nie zmuszamy ich do wiązania się długoterminową dwuletnią umową.

Oferowany pakiet internetowy obejmuje łącznie 200 GB transmisji danych w abonamencie - 100 GB o każdej porze doby oraz dodatkowo 100 GB w godzinach nocnych. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu, użytkownik nadal może korzystać z Internetu przy zredukowanej transmisji danych (według cennika do poniżej 32 kb/s).

Więcej informacji o ofertach sieci komórkowej Otvarta znajdziemy na stronie www.otvarta.pl.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej taryf Dynamiczne IP

Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Źródło tekstu: Otvarta

Komentarze
Zaloguj się
49. ~prometeo
0

2018-05-13 13:12:55

A ja korzystam z DIL RBM od jakiś 3 lat i jestem zadowolony, co więcej kilka osób znajomych namówiłem i są również zadowolone. Wynik sprzed chwili: >oraz dla porównania z telefonu z inną ofertą Play -

Odpowiedz

48. ~rrrr
0

2018-05-13 01:17:59

Wali mnie jaka nazwa, jak się reklamują, ale za dużo kruczków, dziwnych opłat, zostaje z numerami w dziewicy , a z internetu też nie skorzystam - lejek 32kb to praktycznie brak netu

Odpowiedz

47. paolo
0

2018-05-11 17:03:46

korzystam z LTE Play (nie DIL) a ponieważ mam go za free więc nie narzekam, do co LTE Orange to nigdy więcje bo HSPA+ działa u nich lepiej niż LTE, najlepiej śmigało mi LTE plusa właśnie (średnio tak ok 50-60Mb/s, rekordowo 95Mb/s na najtańszym routerze alcatela :D . T-mobile testowałem najkrócej i chodziło porównywalnie do Orange czyli nijak (nie wiem skąd w takim razie takie wyniki na speedtestach i w reklamie? może wysłali 1000 pracowników z tabletami i ci pracownicy zapuszczają tylko co chwila speedtest stojąc pod nadajnikiem aby bazę wyników pięknie podrasować?). Różne cuda robione przez operatorów już widziałem - przeszedł gość do play po nowy numer to go najpierw wysłali do konkurencji aby kupił i zarejestrował starter a później zrobili mu MNP :D może przez to miał lepszą ofertę a może salonowi płacę lepiej za MNP?

Odpowiedz

46. profek412
0

2018-05-11 14:42:36

@45 Wiesz zależy gdzie akurat mieszkasz, ale jak podróżuje po kraju to LTE plusa działa naprawdę fajnie.

Odpowiedz

45. ~
0

2018-05-11 13:23:58

czy LTE plusa jest tak rewelacyjne? ja mam orange i play - akurat u mnie to LTE chodzi tak sobie (zdecydowanie lepiej w PLAY), ale wcale nie jest to szybkie połaczenie i nawet nie wiem czy udałoby się wykorzystać te 200 giga

Odpowiedz

44. wlo
0

2018-05-11 12:09:34

43 optymista z Ciebie? Kłamca raczej? 120 GB po roku?Używasz? Czy tylko dzwon usłyszałeś i byś wolał, ale nie wiesz co nawet?

Odpowiedz

43. ~Punk
0

2018-05-11 12:04:02

To ja wole już NJU Internetowy gdzie po roku mam 120 GB plus lejek 1 MB/s.Niech poprawią ofertę to może wtedy pomyślę nad nią.

Odpowiedz

42. ~LOL
0

2018-05-11 12:00:16

Heh widzę, że nie odwiedzając telepolis nowe określenia się pojawiają, jako były użytkownik "DILa" stwierdziłem już prawie jakieś 2lata temu, że gra nie warta świeczki. Nadajnik w mojej lokalizacji był tak obciążony, że nie dało się z tego korzystać w godzinach szczytu niski tranfer, rozłączanie to był standard w pewnym momencie :( może coś od tamtego czasu się zmieniło są lepsze nie zamierzam tego sprawdzać :)

Odpowiedz

41. ~
0

2018-05-11 07:48:47

Rozumiem, że bezrobotny, bez źródeł dochodu moze uważać DIL za super rozwiązanie ale dorosły, pracujący człowiek nie będzie bawił się w takie rzeczy a jak mieszka w mieście to ma najczęściej łącze kablowe o dużo stabilniejszy chyba parametrach.

Odpowiedz

40. ~
-1

2018-05-11 07:44:42

Januszem biznesu z DIL :D Taryfa jest jako archiwalna a sposoby na jej uruchomienie są nieoficjalne. Operator nie sprzedaje już jej w oficjalnych kanałach sprzedaży. Super rozwiązanie co 2tyg zmieniać taryfę buhahaha. Dla małolatów, to może jest super rozwiązanie ale nie dla dorosłych, dla których telefon czy net to mało istotne rzeczy w życiu.DIL jest taryfa archiwalną więc nie można tego porównywać z obecnymi taryfami a jeśli ktoś tak robi tzn że nie ma pojęcia o czym pisze.

Odpowiedz

39. ~
1

2018-05-11 07:17:58

@37: Nie kłam - do RBMnK5 w której jest DIL można zmigrować z każdej taryfy Play przez Fakt Mobile tylko trzeba wiedzieć jak [3 sekundy szukania na google]. Poza tym można mieć DIL za darmo tylko trzeba co 2 tygodnie ciągle bujać się ze zmianą taryf i wtedy nie mieć netu przez kilka godzin, ale jak ktoś używa DILa zamiast netu stacjonarnego da się przeżyć z taką przerwą. Minus DILa to, że działa tylko na macierzystym zasięgu Play, ale jak ktoś go ma to tylko się cieszyć :-) [rodzinka jedzie na nim już 3 rok, ja zacząłem na działce 3 tygodnie temu, bo Play postawił mi nadajnik]

Odpowiedz

38. profek412
-1

2018-05-11 07:05:01

Z DIL to jest jak z promocją w markecie. Dają coś w super cenie, ale tylko jest 1 sztuka na półce, ale i tak do sklepu ściągnął tłumy bo liczą, że to im się uda kupić. Nie ma co porównywać jednorazowych akcji od stałej oferty.

Odpowiedz

37. ~
-1

2018-05-11 06:57:34

@35, DIL jest dla osób, które mają zasięg LTE Play a poza tym jest to oferta, której nie ma w sprzedaży u operatora. Ta oferta jest tylko na starych kartach, nie można do tej taryfy zmigrować. O ofercie wiedzą tylko osoby interesujące się tematem więc nie można zupełnie porównywać jej z oficjalnie dostępnymi u operatora ofertami, które są w ciągłej sprzedaży.

Odpowiedz

36. ~Kris
0

2018-05-11 06:53:07

Polacy tylko narzekają. To super oferta. Dla większości europejskich krajów 100GB za tę cenę nieosiągalne.

Odpowiedz

35. profek412
-1

2018-05-11 06:32:43

Dajcie spokój z tym DIL. Przecież to chyba tylko działa na zasięgu Play bez roamingu tak więc zasięg żenada.

Odpowiedz