DAJ CYNK

Orange - zmiany w promocji Orange Open

29.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8986

Ważne 8

3

Orange wprowadza zmiany w promocji Orange Open II i Orange Open Extra. Wszystkie zmiany są z korzyścią dla klientów.

Orange wprowadza zmiany w promocji Orange Open II i Orange Open Extra. Wszystkie zmiany są z korzyścią dla klientów.

Wszystkie zmiany będą obowiązywać od 2 sierpnia. Pierwszą z nich jest udostępnienie rabatu Orange Open Extra dla umów dłuższych niż 24 miesiące. Umowy na 25, 30 i 36 miesięcy są obecnie dostępne dla klientów przedłużających zobowiązanie.

Promocja Orange Open Extra będzie też udostępniona dla planów - Smart Plan LTE Wspólny 99,99 (rabat 50%) z urządzeniem oraz Smart Plan LTE Wspólny 79,99 (rabat 50%) w opcji z samą kartą SIM.

Posiadanie usługi Smart Plan Open nie będzie już wykluczać się z rabatem Open Extra. W momencie, kiedy klient będzie posiadać usługi stacjonarne i połączoną z nimi komórkę w ofercie Smart Plan Open, to dokupienie kolejnego numeru komórkowego będzie uprawniać do skorzystania z oferty Open Extra. Do tej pory było to niemożliwe.

Ostatnia zmiana dotyczy wysokości rabatu Orange Open II dla usług komórkowych. Będzie on dwukrotnie wyższy. Najlepiej zobrazuje to poniższa tabela. Rabaty dla posiadaczy usług mobilnych i stacjonarnych pozostają bez zmian.

Było Będzie
Liczba usług Rabat Liczba usług Rabat
2 5 zł 2 10 zł
3 10 zł 3 20 zł
4 15 zł 4 30 zł
5 i więcej 20 zł 5 i więcej 40 zł


Nie wiemy jeszcze, czy nowe warunki zostaną wprowadzone dla klientów, którzy już korzystają z rabatów Orange Open II i Orange Open Extra.

Zobacz: Regulamin promocji Orange Open Extra
Zobacz: Regulamin promocji Orange Open II

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Glos_rozsadku
2

2016-08-01 07:38:02

W jaki celu ten system rabatowania został tak skomplikowany??? Kiedys było mega jasno i prosto - od 2 usług rabat 15, do 8 lub wiecej 65 zł - każdy kumał a teraz jakieś łączenia w pary wykluczenia odwołania do sześciu regulaminów rabatowych typu open, open II, combo, extra, family... totalny bezsens i niepotrzebne zamieszanie!

Odpowiedz

17. ~m
0

2016-07-31 14:21:47

dobrze ze udalo mi sie wyrwac z tej sieci

Odpowiedz

16. wlo
0

2016-07-31 12:49:53

12 - to raczej we wszystkich sieciach oferta dla firm jest atrakcyjniejsza niż dla rynku konsumenckiego.

Odpowiedz

15. wlo
0

2016-07-31 12:48:33

14 - dziwne pytanie. Wszyscy wiedzą, ze Orange od zarania działa w trybie awaryjnym ;-)

Odpowiedz

14. ~Pablok123
0

2016-07-31 12:10:28

czytam ciagle ze orange ma awarie czy to na serio jest siec niskiej jakości??

Odpowiedz

13. ~
2

2016-07-30 15:38:44

11. dokladnie poplatanie z pogmatwaniem zeby to ogarnac od przyslowiwego zera trzeba troche czasu.

Odpowiedz

12. ~tkubon
1

2016-07-29 23:25:57

Ale namieszali strasznie z tym. Poza tym w Orange mimo wszystko bardziej się opłacają biznesowe taryfy niż te dla indywidualnych.

Odpowiedz

11. ~cziko
2

2016-07-29 22:42:37

@8 racjaswoją drogą to orangeopen i ceny telefonów z abonamentem są tak niezrozumiałe, że aż odechciewa się kupować

Odpowiedz

10. ~Mila
0

2016-07-29 20:32:49

Znajdźcie mi ofertę z Lte bez limitu (po 150GB zwalnia do 1 MB/s, nie jak w plusie do 32kb...) z trzema kartami sim, no limit, i LG K10 za 100 pare złotych. Drogo?źródło:

Odpowiedz

8. ~Krzysztof
1

2016-07-29 20:24:36

Wprowadzając raty słuchawki spowodowali jedno. Znaczący wzrost cen. Przed tym debilnym rozwiazaniem ceny były i tak wysokie. Korzystne bywały szalone dni i kody rabatowe na abo, które można było kupić na różnych portalach i rabat był liczony od calej kwoty abo np spadalo 20% lub nawet 30% z 89.99 to był realny rabat i telefony miały cenę którą ludzie ogarniali. Aktualnie przekombinowali. W sumie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Łatwo z ludzi nie zedrą w dobie porównywarek cen

Odpowiedz

7. ~xxx
0

2016-07-29 20:03:07

Barany tak kombinuja z open jak koń pod górkę. A tworzyli tego opena z 3 miesiące i nadal nie wiadomo o co chodzi :p

Odpowiedz

6. ~belciu
-1

2016-07-29 20:00:59

Zna ktosaktualne haslo na pokemonowe na 10gb z powerbankiem w orange ??

Odpowiedz

5. ~
2

2016-07-29 19:04:58

Najlepsze było pierwsze Orange Combo - za połączenie 2 dowolnych (różnych) usług był rabat 15zł, a za każdą następną umowę, kolejne 15zł.

Odpowiedz

4. ~Ola
0

2016-07-29 17:39:01

Chciała bym 3 numery i 1 Internet, wszystko mobilnie ciekawa ta opcja 80zl..

Odpowiedz

0

2016-07-29 17:08:09

Ja tam mam na firmę i Orange Open mam 15 zł za kazdą nową umowę ( netto ) oby tak na zawsze pozostało.

Odpowiedz