DAJ CYNK

Orange: zestaw dwóch urządzeń w promocji za 2 zł

24.10.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6352

Ważne 8

4

Orange przygotował promocję, w ramach której do umowy otrzymać można zestaw dwóch urządzeń.

Orange przygotował promocję, w ramach której do umowy otrzymać można zestaw dwóch urządzeń.

W promocji w sklepie internetowym Orange, przy wyborze wybranych abonamentów w Smart Planach Halo i Multi, dostępne są zestawy z telefonem oraz drugim urządzeniem: drukarką, e-czytnikiem, konsolą lub drugim telefonem. Zestaw w cenie 2 zł.

Oferta Smart Plan Multi Smart Plan Halo
Kwota abonamentu 49,90 69,90 89,90 129,90 159,90 29,90 39,90 59,90 79,90 109,90
Alcatel One Touch Idol + HP Deskjet Ink Advantage 3525 nie nie tak tak tak nie nie nie tak tak
Nokia Lumia 625 + Nokia C2-05 (odnowiona) nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak
Samsung Galaxy Young + e-czytnik Kindle nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak
Sony Xperia E + konsola PSP nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak

Z promocji ważnej do końca października mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Zobacz: regulamin promocji "Zestaw za 2 zł"

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
22. ~
0

2013-10-25 17:21:25

RACJA

Odpowiedz

21. ~jaro
0

2013-10-25 17:14:33

~ mialeś One Touch Idola skoro tak piszesz ? Najpier go sprawdź a potem pisz. Bo piszesz brednie ! A to jeden z lepszych telefonów, za niedużą kasę a z dobrymi parametrami i wykonaniem. Mam od czerwca i nie chce zadnego Samsunga, Sony, iPhona czy Nokii. Ten jest zarąbisty ! Piszecie że Orange ma najlepsze ceny telefonów w opcji z abonamentem. Potwierdzam to. Dla znajomych w pracy często sprawdzam oferty, doradzam. Koleżanka che teraz przedlyżyć umowe w T-Mobile. Nie dość że z nowymi abonamentami teraz musi więcej płacić, to w opcji z abonamentem do 69zl nie ma żadnego fajnego taniego telefonu. A nie usmiecha jej się płacić 300-400zl za telefon. Aw Orange w takim samym abonamencie nawet za 1zl można nabyć niezłego smartfona !

Odpowiedz

20. ~
0

2013-10-25 12:59:10

odnowione czyli http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4002724370,title,odnowion y-sprawdzony-wymarzony-ekologiczny-telefon-z-Orange,article.html

Odpowiedz

19. ~
0

2013-10-25 11:38:58

Angemona przelaczylem sie na roaming orange bo net w tel szybciej dziala, kiedys nie bylo problemu z polaczeniami . oby to chwilowy problem

Odpowiedz

17. ~Calm7
-1

2013-10-25 09:46:34

A ile za 5s + 5c ? ;-)

Odpowiedz

16. ~
1

2013-10-25 09:40:59

@14, ale z gwarancją :D

Odpowiedz

15. ~Red
-1

2013-10-25 09:40:46

Pokażcie ceny iPhone w Orange :)))) i model szary metalic :))))

Odpowiedz

14. ~
-1

2013-10-25 09:20:32

Odnowiona = smieci w nowej obudowie

Odpowiedz

13. Gormar
1

2013-10-25 08:51:38

12cd. Mała poprawka. UKE nie tyle co zabroniło sprzedaży łączoną (wiązaną), gdyż ta jest zabroniona w Polskim prawie, a jedynie wymusiło na TPSA stosowanie się do tego zakazu.

Odpowiedz

12. Gormar
-1

2013-10-25 08:48:23

@6. Na rany Chrystusa, ile jeszcze razy trzeba ludziom tłumaczyć, że UKE jedynie zabroniło sprzedaży łączonej telefonu z Internetem. Opłata za utrzymanie łącza to tylko i wyłącznie "wymysł" dawnej TPSA a teraz Orange. I na przyszłość, jak to mawia mój kolega, UKE "zaplutej mordy sobie nie wycieraj".

Odpowiedz

11. ~ktoś
1

2013-10-25 08:46:34

szczególnie ciekawie wychodzi Lumia 920.... abo z rabatem niespełna 49 zł... 500 min + 1GB i telefon za 49 zł.... czyli to co zapłacimy za abonament to praktycznie wartośc telefonu, a gadanie i internet mamy gratis...

Odpowiedz

10. Angemona
1

2013-10-25 08:40:19

@9 A korzystasz z roamingu Orange w Play czy z usługi własnej Orange?

Odpowiedz

9. ~play/orange
-4

2013-10-25 08:25:43

swoja drogą opłaca sie wziąć tel z abo ale jakość połączeń ostatnio marna :(

Odpowiedz

2

2013-10-25 08:13:36

Orange to na tą chwilę jedyny op u którego opłaca się wziąć umowę z telefonem.

Odpowiedz