DAJ CYNK

Orange zapowiada nową ofertę dla klientów indywidualnych

08.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10645

Ważne 15

5

W najbliższym czasie Orange wprowadzi nową ofertę internetową dla klientów indywidualnych. To reakcja na decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej o uwolnieniu usług internetowych z ograniczeń regulacyjnych na terenie 76 gmin.

W najbliższym czasie Orange wprowadzi nową ofertę internetową dla klientów indywidualnych. To reakcja na decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej o uwolnieniu usług internetowych z ograniczeń regulacyjnych na terenie 76 gmin.

Orange zamierza nadal udostępniać swoją infrastrukturę internetową operatorom alternatywnym na obszarach objętych deregulacją. Analizowane są także możliwości inwestycji w infrastrukturę szerokopasmową.

UKE tworzy warunki do rozwoju rynku internetowego i realizacji Agendy Cyfrowej w Polsce. Deregulacja szerokopasmowego dostępu do Internetu z pewnością się do tego przyczyni. To dobra wiadomość przede wszystkim dla klientów, którzy już wkrótce będą mogli skorzystać z nowej atrakcyjnej oferty internetowej - mówi prezes Orange Polska, Bruno Duthoit. Decyzja UKE tworzy też lepsze warunki dla inwestycji w bardzo szybki szerokopasmowy internet. Analizujemy wszystkie możliwe opcje i w ciągu kilku miesięcy zdefiniujemy plan w tej dziedzinie.

Zobacz: Konkurencyjna oferta Internetu w 76 spośród ponad 3000 obszarów gminnych

Decyzja deregulacyjna UKE zmienia przepisy z 2006 r., kiedy to Telekomunikacja Polska (obecnie Orange Polska) jako operator dominujący na rynku usług internetowych została zobowiązana do udostępniania operatorom alternatywnym na preferencyjnych warunkach swoich łączy internetowych. Obecnie ograniczenia regulacyjne sprzed lat nie mają już racji bytu w 76 obszarach gminnych. Największą siłą na rynku dostępu do internetu w największych miastach Polski są operatorzy telewizji kablowych, których nie obejmują jakiekolwiek regulacje telekomunikacyjne - czytamy w komunikacie Orange.

Założenia deregulacji wprowadzonej przez UKE zatwierdziła Komisja Europejska. Pozytywną opinię wydał także UOKiK.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
36. ~f643
0

2014-10-14 16:24:36

@34 w jakiej sprawie dzwoniłeś? zapewne jesteś klientem, który od razu wyskakuję z tzw. "mordą", to też nie dziw się, że nikt nie chce, nie może Ci pomóc.

Odpowiedz

35. ~tata
0

2014-10-12 08:18:49

@34 orange jak i inne firmy wymagają od swoich sprzedawcow postepowania wg ich algorytmow a nie samodzielnego myslenia na potrzeby jakiegoś mądrali.Kazdy sprzedawca który nie przestrzega firmowych procedur jest zwalniany.Wiec z tymi osadami spkojnie.

Odpowiedz

34. jedrek
0

2014-10-12 01:36:45

@32 potwierdzam BETON do kwadratu, w ostatnich 2 miesiącach nie natrafiłem na konsultanta z mózgiem. Wszyscy, na których straciłem kilka godzin czasu to jednostki z gatunku "nie mogę pomóc" W związku z czym prowadzę z nimi MONOLOGI o ich głupocie, bo tam nie ma z kim pogadać. Dzwoniąc do nich ze sprawą czuję się jak w szpitalu bez klamek... nie znają wyjścia satysfakcjonującego abonenta.Głęboki PRL! A potem zdziwienie, że klient jak ma konkurencyjną firmę to biegiem do niej leci, bo orange to dno! Nie zależy im w ogóle na kliencie.

Odpowiedz

33. ~Feniks
-2

2014-10-11 11:08:17

@32 Gnoją pracowników? Skąd Ty to wziąłeś?...

Odpowiedz

32. ~Telefon
2

2014-10-09 16:06:00

ORANGE, to skostniała organizacja - nie mają wizji i nie wiedzą jak zdobyć Klienta. ..... Orange traci rynek i bardzo dobrze.Bo gnoją pracowników, degradują sieć, zyski wyciągają z Polski. tam powinni wejść prokuratorzy i sprawdzić księgowość, amortyzację sieci, utrzymywanie sieci z godnie z prawem budowlanym., czasy pracy pracowników ( raportowane w zderzeniu z logowaniami do systemów), płacenie podatków dla gminBo goście uprawiają prawdę ekranu i jedną wielką ściemę

Odpowiedz

31. ~xxx
1

2014-10-08 22:08:57

@29 ftth nie jest regulowane. podobno maja byc dwie oferty dla tych wybranych gmin. jedna ma byc opcja bez utrzymywania lacza. takie chodza ploty ;) na dniach powinno sie wyjasnic. pozostaje tylko poczekac

Odpowiedz

30. ~ORANGEFREEDOM NIEDŁUGO DROPSS
1

2014-10-08 19:47:07

Może dadzą pakiet złotówek na wybrany numer w orange na kartę, tak jak to było w orange freedom .

Odpowiedz

2014-10-08 19:34:09

Czy ja dobrze rozumiem cennik Orange ? 10 Mb/s to koszt 78,24 zł. a 300 Mb/s i TV 80 zł. ?

Odpowiedz

28. ~Centurion
-1

2014-10-08 19:09:57

ad 26. : Te 100 minut na stacjonarne i komórki Orange mogłoby dać nawet w abonamencie za 40 zł (tel. stacjonarny) - wówczas wracam do nich z telefonią stacjonarną, internetem i komórką!

Odpowiedz

27. ~Neostrada
2

2014-10-08 19:07:19

80 Mb/s ;) ? A kto widział realnie takie prędkości u nich ;) ?

Odpowiedz

26. ~mirekb
1

2014-10-08 18:40:27

moze wreszcie zaczną podawac cenę neo z oplatą za utrzymanie łącza?lub chociaz dadzą zapis "cena dotyczny klientow posiadających aktywną linie analogową/pstn,w przypadku jej nieposiadania dodawana jest oplata 29,24 za utrzymanie lącza"..nie rozumiem orange-za te 30zl jakby dali 100min na stacjo/orange malo kto by rezygnowal

Odpowiedz

25. ~aaaa
0

2014-10-08 18:32:42

do 24, mówie o opłacie jaką klient poniesie za przedłużenie umowy

Odpowiedz

24. orson_dzi
0

2014-10-08 17:34:32

@22 Mówisz o prowizji dla sprzedawcy? Nie marudź, indywidualny ma mniej ;P .

Odpowiedz