DAJ CYNK

Orange YES - nowa taryfa prepaid

27.09.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 51266

Ważne 31

12

Orange planuje wprowadzić nową taryfę prepaid - Yes - w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w mobilnej sieci Orange nawet w momencie, kiedy stan konta wynosi 0 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Orange planuje wprowadzić nową taryfę prepaid - Yes - w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w mobilnej sieci Orange nawet w momencie, kiedy stan konta wynosi 0 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wybrany profil (minuty lub SMS-y) jest darmowy, ale wyklucza się z roczną ważnością konta.

Podstawowe stawki to:

  • 29 groszy za minutę do wszystkich,
  • 15 groszy za SMS-a do wszystkich sieci,
  • 20 groszy za MMS-a do wszystkich,
  • 12 groszy za 100 kB transmisji.

Oprócz powyższych usług, klienci Orange YES mają do dyspozycji usługi dodatkowe, ważne 31 dni i niewykluczające się z roczną ważnością konta:
  • Rozmowy bez limitu w sieci za 9 zł,
  • SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł,
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci za 10 zł.

Na razie nie ma dostępnych pakietów transmisji danych. Dostępne są promocje takie, jak Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę.

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
306. ~*** orange
0

2014-04-26 16:36:05

Prezes

Odpowiedz

305. ~Darek
0

2014-01-30 12:11:27

Uwaga: Giną pieniądze na koncie orange yes !!! Mimo włączonego pakietu "Rozmowy bez limitu w Orange" (*110*31#) w taryfie Yes środki są pobierane po każdym połączeniu w sieci. Dopiero płatne połączenie z konsultantem (510100100) i awantura pomaga w przywróceniu ukradzionych pieniędzy, ale słowa "przepraszam" już nie można uświadczyć.

Odpowiedz

304. ~Calm7
0

2014-01-24 13:18:11

302 justi. Ktoś Cię w błąd wprowadził. Ta usługa, płatna 9zł NIE WYKLUCZA rocznej ważności. Pozdrawiam. * 303). Fakt, nie jest taka zła, hej.

Odpowiedz

303. ~suchy
0

2014-01-24 13:12:57

Najlepsza siec w polsce jest Orange. Natomiast najgorsza siecia jest Play. Duzo znajomych zrezygnowalo z Play miedzy innymi gubi czesto zasieg i inne kichy jakie ma play

Odpowiedz

302. ~justi431
0

2014-01-22 19:22:33

Ja przszlam na taryfe yes i aktywowalam za 9 zl rozmowy bez limitu w sieci ale mam konto wazne na rok wiec teraz sie dowiedzialam ze to sie wyklucza ale kase za pakiet mi pobralo wiec ani kasy ani darmowych rozmow...taki jest orange...

Odpowiedz

301. ~karla
0

2014-01-03 20:29:13

Uważajcie bo jeśli weźmiecie darmowe minuty albo smsy bez limitu (nie jako pakiet tylko aktywne dopóki macie ważne konto) to po powrocie do pop już nie można wziąć usługi konto wazne rok i jeszcze straszą odebraniem numeru kiedy kończy się ważność konta!!!!

Odpowiedz

300. ~Calm7
0

2013-11-19 09:12:01

Usługa w Yes daje się już uruchomić.

Odpowiedz

299. ~Calm7
0

2013-11-17 17:34:53

Do wszystkich chętnych na Yes i pakiet sms do wszystkich: od kilkunastu godzin usługa nie daje się włączyć.

Odpowiedz

298. ~Calm7
0

2013-11-16 20:14:41

296). Poza tym polecam wydać 9 zł, i mieć darmowe do Orange, ale mieć roczną ważność konta. Decyzja należy do Ciebie.

Odpowiedz

297. ~Calm7
0

2013-11-16 20:02:44

296). Małgosiak, zara coś wymyślimy. Czy Ty kupiłaś starter, czy zmieniłaś taryfę na Yes?

Odpowiedz

296. ~Małgosia29
0

2013-11-16 19:41:48

Witam,kupiłam pakiet startowy YES i chciałam mieć te darmowe minuty do orange,wysłałam sms MINUTY na nr 131 ale w zwrocie przychodzi mi sms o treści że usługa chwilowo nie dostepna...?Wie może ktoś o co chodzi?błagam o pomoc!

Odpowiedz

295. ~Calm7
0

2013-11-07 18:51:05

291). Tak, możesz mieć. Po wykupieniu usług - niestety trzeba też uważać na ich poprawne działanie (w Yes potrafią pobierać kasę mimo wykupionego pakietu).

Odpowiedz

294. ~
0

2013-11-07 18:31:25

@293 *124*#

Odpowiedz

292. ~moby
0

2013-11-03 17:58:46

Nie atrakcyjna taryfa, wystarczy się zapoznać bliżej z tą ofertą. Orange nie ma dobrych taryf tylko fajne reklamy.

Odpowiedz

291. ~lukulus
0

2013-11-02 01:49:23

A czy mogę wykupić pakiet darmowych minut do Orange za 9 zł oraz pakiet bezpłatnych SMS do Orange za 6 zł jednocześnie ?

Odpowiedz