DAJ CYNK

Orange: Wspólne gigabajty dla firmy [wideo]

03.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2005

Ważne 1

0

Nowa oferta Orange - Business Everywhere w Pakiecie umożliwia korzystanie ze wspólnej puli - do 35 GB danych, na mobilny dostęp do sieci dla pracowników firmy. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy firmowych smartfonów, tabletów czy laptopów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Nowa oferta Orange - Business Everywhere w Pakiecie umożliwia korzystanie ze wspólnej puli - do 35 GB danych, na mobilny dostęp do sieci dla pracowników firmy.

Dzięki nowej ofercie Wspólnie, klienci usług internetowych Orange dla Firm mogą łączyć swoje pakiety GB w jedną, wspólną pulę, która będzie do wykorzystania przez wszystkie numery przypisane do usługi, na jednym koncie klienta.

Miesięczna opłata za każdą dodatkową kartę SIM korzystającą z usługi wynosi 5 zł + VAT i jest naliczana w momencie pierwszego skorzystania z limitu wspólnego. Jeśli w czasie trwania okresu rozliczeniowego (30 dni), karta nie będzie korzystała ze wspólnego limitu, opłata nie zostaje pobrana.

Z Usługi Wspólnie mogą skorzystać także klienci kupujący promocyjne plany taryfowe Orange dla Firm. Na przykład w ofercie Maksymalne Korzyści z Internetem, za 80 zł + VAT otrzymają pulę 3 GB, którą mogą współdzielić w ramach oferty Business Everywhere w Pakiecie.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się