DAJ CYNK

Orange wprowadza Smart Plan Open

22.06.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17893

Ważne 30

9

Jutro Orange zaprezentuje nową ofertę dla klientów indywidualnych. Jej szczegóły prezentujemy na TELEPOLIS.PL już dziś.

Jutro Orange zaprezentuje nową ofertę dla klientów indywidualnych. Jej szczegóły prezentujemy na TELEPOLIS.PL już dziś.

Promocją Smart Plan Open zostaną objęte trzy dotychczasowe plany taryfowe - Smart Plan Multi II 94,99 (standardowa cena z uwzględnieniem rabatów, to 89,98 zł), Smart Plan Halo II 74,99 (69,98 zł) i Super Smart Plan 80,99 (59,99 zł). Wymienione plany prezentują się następująco:

Nazwa planu Smart Plan Multi II 94,99 Smart Plan Halo II 74,99 Super Smart Plan 80,99
Cena podstawowa 89,98 zł 69,98 zł 59,99 zł
Rozmowy do sieci stacjonarnych i komórkowych Nielimitowane 800 minut Nielimitowane
SMS-y do wszystkich sieci Nielimitowane
Internet 2 GB, kolejne 3 GB za 10 zł Bezpieczny Internet 2 GB, kolejne 3 GB za 10 zł
Roaming 400 minut na połączenia wykonywane i odbierane w UE Minuty z abonamentu wymienne w stosunku 2:1 w UE 400 minut na połączenia wykonywane i odbierane w UE + 100 MB

W promocji Smart Plan Open oferta wygląda następująco:

Nazwa planu Smart Plan Multi II 94,99 Smart Plan Halo II 74,99 Super Smart Plan 80,99
Abonament 59,98 zł 39,98 zł 29,99 zł
Internet 5 GB, kolejne 3 GB za 10 zł bez zmian 5 GB, kolejne 3 GB za 10 zł
Połączenia bez zmian nielimitowane rozmowy do wszystkich bez zmian


Smart Plan Open będzie uruchamiany na okres minimum dwóch miesięcy, maksymalnie na cały czas trwania umowy, o ile klient będzie posiadał również usługi stacjonarne - jakąkolwiek usługę Neostrady lub telefon stacjonarny z abonamentem wyższym niż 39 zł.

Smart Plan Open będzie łączyć się z rabatem Orange Open, ale na nieco innych niż do tej pory zasadach. Wszystkie usługi połączone w Smart Plan Open będą traktowane jako jedna usługa do ogólnego rabatu Orange Open (np. jeżeli klient będzie posiadał w Smart Planie Open Neostradę i dwa telefony komórkowe oraz Internet mobilny, to rabat Orange Open będzie naliczany za posiadanie dwóch usług - Internet mobilny i połączony Smart Plan Open.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
45. ~iPlus vel ciekawy
0

2015-07-02 05:05:15

Orange jak zwykle potrafi zrobic super oferte a Play nie umi tylko pewnie celowo chce dojić swojich klijętów.

Odpowiedz

44. ~zbignieww
0

2015-06-28 18:32:41

Jest błąd w pakietach internetowych, po 5GB od razu włącza się lejek,

Odpowiedz

43. ~*
0

2015-06-27 18:29:08

Wszystkie telefony w orange maja simlocka? Bo kiedyś obiło mi sie o uszy, ze nie wszystkie maja.

Odpowiedz

0

2015-06-23 16:19:48

czyli za 29,99 zł mam wszystkie rozmowy w PL bez limitu, 5 GB netu, SMS i MMS bez limitu, plus w roamingu 400 minut UE oraz 100 MB netu - 29,99 zł przez cały okres umowy ?

Odpowiedz

41. ~tia
0

2015-06-23 12:12:46

mam nadzieję, że Orange Open z innymi abonamentami nie zostanie wkrótce anulowany, bo jeśli tak to się nieźle zdenerwuję...

Odpowiedz

40. ~do 39
0

2015-06-23 11:06:45

Szanować się można, tylko że wtedy będziesz szanowany i... bezrobotny. Wymagać lepszej płacy to w naszym kraju sobie można, chyba jak się siedzi w rządzie i po znajomościach. Ostatnio tylko słyszę od znajomych, że przy rozliczaniu podatku okazało się, że mniej zarobili niż rok wcześniej. Tak im podwyżki dawali, a poucinali premie i dodatki, że zarobili mniej! Tak się u nas daje podwyżki w kraju.

Odpowiedz

39. ~
1

2015-06-23 10:45:39

@36, stacjonarny synonimem luksusu? To może zamiast jęczeć na internecie weź się do pracy, a wydatek 40 zł w skali miesiąca nie bedzie dla ciebie synonimem luksusu. To jest godzina pracy w cywilizowanym kraju. Ludzie zacznijcie się szanować, bo inaczej z takim nastawieniem zawsze będziecie murzynami i niewolnikami Europy.

Odpowiedz

38. ~Plus ma
0

2015-06-23 10:00:24

50 % i 1 zł ?? Chyba przespałeś ostatnie kilka tygodni...

Odpowiedz

2015-06-23 09:54:35

oferta wymaga dobrego przestudiowania regulaminu, inaczej można się rozczarować tym co ewentualnie weźniemy, promocja skierowana do osób nieco z zasobnym portfelem.

Odpowiedz

36. ~
-1

2015-06-23 08:55:38

Coraz więcej osób rezygnuje z telefonów stacjonarnych. Teraz telefon stacjoinarny to synonim luksusu. Przy wolnej neostradzie to zbędny wydatek, ateż znam paru co zawieszają telefon, żeby była mniejsza opłąta za utrzymanie łącza. Ta oferta musiałaby trwać bardzo długo, żeby przechwycić osoby mające abo u innych operatorów komórkowych. Orange musiałoby wziąć przykład z Plusa, który ma oferty kolejnych usług za 50% i za 1 zł. Inaczej to nadal słabizna i ... drożyzna.

Odpowiedz

35. ~
1

2015-06-23 08:45:51

Nowych na to nie złapią. Oferta tylko dla starych klientów, żeby ich utrzymać. Dla nich będzie taniej.

Odpowiedz

34. ~
1

2015-06-23 08:31:52

Wygląda to tak, że wezmę telefon mobilny + Neostradę, dadzą mi 30 zł zniżki - to zniweluje opłatę za utrzymanie łącza. No i mamy promocję! Tylko, że u innych dostawców nie ma takiej opłaty...

Odpowiedz

33. ~
1

2015-06-23 08:27:00

Oferta może fajna jak ktoś ma telefon stacjonarny i Neostradę oraz nie ma innej możliwości kablowego dostępu do Internetu. Dla mnie osobiście oferta nieatrakcyjna. Telefonu stacjonarnego nie potrzebuję, a Neostrada z utrzymaniem łącza to koszt około 70 zł. To najdroższy dostęp do Internetu jaki mógłbym wykupić bo każdy z operatorów kablowych u mnie ma taniej. Dodatkowo inne oferty mam w symetryku. Może jeszcze jakby za utrzymanie łącza nie było trzeba płacić to bym rozważał wzięcie tej oferty. Jednak w obecnym kształcie lepiej olać zniżkę i wziąć tani internet u innego dostawcy.

Odpowiedz

32. ~Olo
0

2015-06-23 07:41:34

Nic ciekawego.Na sile wciskaja roaming.Powiedzcie tak szczerze: ilu z niego skorzysta?I tylko biorac taka oferte najnormalniej przeplaca.A tak za np. 29 mam rowniez nielimitowane rozmowy i sms plus wiecej netu.

Odpowiedz

31. ~
-1

2015-06-23 07:29:52

#30 A ja z tej dennej firmy zwiałem. Neozdrada 1M to kpina z klientów. Z LTE Play poczułem wreszcie co to jest szybki net. Płacę im grzecznie 45 zeta i ma wreszcie to co chciałem i na dodatek BEZ UMOWY!. A pomarańcza musi się obejść smakiem, bo straciła wieloletniego klienta (tel., neo, TV). I paradoksalnie dzięki temu ci co zostają u nich mają coraz lepsze oferty.

Odpowiedz