DAJ CYNK

Orange wprowadza półroczne wakacje od rat za smartfony

23.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2907

Ważne 1

0

Przy zakupie wybranych smartfonów, klienci pomarańczowej sieci pierwszą ratę za sprzęt zapłacą dopiero za 6 miesięcy.Przy zakupie wybranych smartfonów, klienci pomarańczowej sieci pierwszą ratę za sprzęt zapłacą dopiero za 6 miesięcy.

W nowej ofercie sieci Orange klienci podpisujący umowę na 24 miesiące z Planem Komórkowym Optymalnym lub Wzbogaconym, zapłacą pierwszą ratę za sprzęt dopiero po pół roku. Będzie ona naliczana przez 18 kolejnych miesięcy, do końca trwania umowy. Ofertą objęte są wybrane smartfony z każdej półki cenowej. Poza dogodnymi ratami, klienci otrzymają wiele smartfonów w obniżonej cenie. Dodatkowo każdy abonament dokupiony do pakietu Orange Love jest tańszy o 20 zł miesięcznie, czyli opłata miesięczna za Plan Optymalny wyniesie 29,99 zł, a za Plan Wzbogacony 49,99 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, przedłużający umowę lub przenoszący numer do Orange.

Orange poleca między innymi smartfony LG G7 ThinQ, Samsung Galaxy S9+ DS i Huawei P20 Lite DS. Urządzeń w ofercie z 6 ratami po 0 zł jest oczywiście więcej. Znajdziemy je na stronie www.orange.pl/view/wakacjeodrat.Zobacz: Orange Światłowód przyspiesza do 1 Gb/s
Zobacz: Orange likwiduje skrzynkę e-mail służącą do kontaktów z BOK-iem

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się