DAJ CYNK

Orange wprowadza cykliczne wersje pakietów z kapitałem środków

14.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7398

Ważne 17

0

Sieć Orange wprowadza cykliczne wersje pakietów najpopularniejszych usług jednorazowych w ofertach na kartę - i to z kapitałem środków.

Sieć Orange wprowadza cykliczne wersje pakietów najpopularniejszych usług jednorazowych w ofertach na kartę - i to z kapitałem środków.

Cena usługi w wersji standardowej i cyklicznej jest taka sama. Zasadniczą różnicą jest natomiast fakt, że w wariancie cyklicznym niewykorzystane środki przechodzą na kolejny jeden okres, a nie przepadają jak w wariancie jednorazowym.

Klient będzie informowany o nadchodzącej opłacie cyklicznej. Dodatkowy, cykliczny wariant otrzymały pakiety:

  • 1000 minut w Orange
  • 600 SMS-ów w Orange
  • Rozmowy bez limitu
  • SMS-y bez limitu w sieci
  • SMS-y bez limitu do wszystkich.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
34. ~
-1

2014-03-17 07:51:07

za co brawo orencz ? za to że się spóźnili z wprowadzeniem cykliczności,którą miała era już dawno temu ? a orange dopiero teraz, żadne brawa się nie należą za takie opóźnienie

Odpowiedz

33. ~krzysp
0

2014-03-17 05:49:11

~14: Dokładnie tak :) Kapitalizacja środków najbardziej przydałaby się dla pakietu danych. Tak czy inaczej, brawo Orange! :)

Odpowiedz

32. ~z
0

2014-03-16 18:32:29

uważajcie na orange ostatnio zmienili zasady skarbonki , oszukują zmieniając regulamin należy czytać przed aktywacją po prostu robią jaja.Lepiej to badziewie by zlikwidowali i ludziom głowy nie zawracali.

Odpowiedz

31. ~Calm7
0

2014-03-16 10:34:54

26). Nie ma w Orange no limitu minut do wszystkich sieci komórkowych. Najtańsza stawka, to 18gr, lub 15gr.

Odpowiedz

30. goral2099
1

2014-03-16 09:59:12

29: Ceny i warunki pakietów zostają niezmienione - jest tylko inny sposób aktywacji.Niestety z tego co wyczytałem na Orange.pl nie ma automatycznych przypomnień - szkoda, bo to by poprawiało wygodę.

Odpowiedz

29. ~
-1

2014-03-16 09:02:04

Ten artykuł nic nie mówi o tym co, za ile i pod jakimi warunkami.

Odpowiedz

28. ~
-1

2014-03-15 19:48:27

pamiętam jak Oorangutany pisały że w T-Mobile mają źle bo pakiety się odnawiają i jak zapomną wyłączyć to pobierze kase,tak pisały Orangutany,a dziś kiedy Orange wprowadza to co T-Mobile ma od dawna to Orangutany piszą,że jest super, ale jak nie było cyklicznych odnowień w Orange to było lepiej niż w T-Mobile,to się w końcu zdecydujcie Orangutany czy lepsza jest cykliczność jak w tak taku czy wasze aktywowanie co miesiąc

Odpowiedz

27. ~trzyoki Jurand
-3

2014-03-15 12:12:39

HAHA rozmowy bez limitu czyli z limitem, bo po sieci. K u p a też zmieniła definicje w obecnych czasach?

Odpowiedz

26. aserty
0

2014-03-15 12:01:28

@25 a rozmowy bez limitu do wszystkich ile kosztuja?

Odpowiedz

25. ~Calm7
0

2014-03-15 10:38:11

23). Rozmowy bez limitu w Orange kosztują 9zł miesięcznie.

Odpowiedz

0

2014-03-15 10:27:17

Mam pytanie o komunikator internetowy LIBON od Orange. Przy opcji Nolimits dają transfer za darmo nawet w roamingu ? Lepiej się opłaca niż te pakiety w sieci.

Odpowiedz

23. ~mama
0

2014-03-15 09:58:05

jak wlaczyc i ile kosztuje........ Rozmowy bez limitu

Odpowiedz

22. goral2099
0

2014-03-15 09:49:04

mi80: A nie wiem niestety - z pakietów internetowych nie korzystam. Tylko z tych na rozmowy zagraniczne.

Odpowiedz