DAJ CYNK

Orange wprowadza "bezpieczny Internet" w roamingu UE

15.07.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7869

Ważne 3

0

Od 7. lipca Orange w Smart Planie Halo II, Smart Planie Multi II oraz Smart Planie Multi II Max wprowadza mechanizm bezpiecznego Internetu w roamingu w ramach Strefy 1 (kraje Unii Europejskiej).

Od 7. lipca Orange w Smart Planie Halo II, Smart Planie Multi II oraz Smart Planie Multi II Max wprowadza mechanizm bezpiecznego Internetu w roamingu w ramach Strefy 1 (kraje Unii Europejskiej).

Transmisja od 1 kB do 10 MB kosztuje 5,99 zł, a od 10 MB do 90 MB 44 zł. Razem za pakiet 90 MB klient zapłaci maksymalnie 49,99 zł. Po jego wykorzystaniu, transmisja danych w roamingu jest blokowana. Można ją odblokować, jednak kolejne MB będą taryfikowane zgodnie z cennikiem (po 1,02 zł).

Usługę można włączyć przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy, później za pomocą SMS-a o treści AKT INTERNET UE wysyłanego na numer 80321.

Zobacz: regulamin usługi.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
21. wlo
0

2014-07-16 13:18:26

20 - no to jasne ;-) Tylko po co aktywować skoro nie ma się zamiaru korzystać? A jeśli już to nawet pierwsze megabajty są tu zdecydowanie droższe - przy wykorzystaniu tylko części pakietu, za który i tu i tam trzeba zapłacić - a nie proporcjonalnie od zużytej części.

Odpowiedz

20. ~do19
0

2014-07-16 13:11:22

Różnica polega na tym że w twoim wypadku zapłacisz z góry za.pakiet nawet jak nie korzystasz z Internetu. W orange zapłacisz DOPIERO jak zaczniesz korzystać. To Tak jakby porównać nju z rbm

Odpowiedz

19. wlo
0

2014-07-16 12:01:13

No rzeczywiście - słabo. Konkurent, którego ofertę znam nieźle z racji użytkowania, za te 50 zł oferuje w dwóch pakietach po 24,90 zł każdy 2 razy po 100 MB.

Odpowiedz

18. ~dj
-1

2014-07-16 11:41:46

no to T-Mobile zdystansowało konkurencję !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

17. ~cccp
0

2014-07-16 10:30:42

co ten pomarancz wymysla bezpiecznego internetu nie byla nie ma i nie bedzie zawsze jest duze ryzyko cyber ataku pozatym stawki które proponuje to smiech na sali po wyczerpaniu pakietu blokada i platnosci zgode ze stawkami ue i operatora wiec podwójne naliczanie przy podpisaniu umowy czy przedluzeniu i znów blede kolo markietnigu sie zamyka masa ludzi poleci do oranga zeby nmiec neta w ue ale patrza na koszta wiazace umowy które nie sa stabilne znamy oferty orange ciagle ukryte zmiany stawki itp dmuchanie wielkiego pomaranczowego balona nie ma sensu jak balon peknie to wyleci caly smród ofert to poprostu promo na kajak bo w ue pakiety roamingowe tani chwyt lepiej korzystac z darmowego wi fi np w w brytani wsiadasz do autobusy i masz neta jadac do pracy czy do domu restauracje bary oferuja free wi fi jak mieszkasz w bliskim sasiedztwie to mozna poszalec pakiety to bez sens bo i tak placisz i placzesz szalu nie robia zgnile jajo

Odpowiedz

16. ~
0

2014-07-16 09:19:56

Brawo za mechanizm nie korzystam nie płacę

Odpowiedz

15. ~Adam
0

2014-07-16 07:20:52

W Lebara w roamingu UE za 100 MB jest 19 zl, a nie 49,99 za 90 MB jak tutaj. Szukaja naiwnych ?

Odpowiedz

14. ~azx
0

2014-07-15 23:18:15

POBUDKA! MAMY 15 LIPCA!!!

Odpowiedz

13. ~K.
0

2014-07-15 22:38:31

Z tym automatycznym włączaniem to byłoby to niezgodne z przepisami, automatycznie powinna być włączana eurotaryfa 1.02zł/MB. Mogą co najwyżej proponować.

Odpowiedz

12. BKX
0

2014-07-15 22:01:44

Usługa jest automatycznie włączana każdemu przedłużającemu, to samo tyczy się taryf biznes. Fajnie, że można ją włączyć też samodzielnie.

Odpowiedz

11. ~irek kolo
0

2014-07-15 21:53:44

Wole Lycamobile za 35zl mam 500MB i 100min na wykonywanie i odbieranie polaczen plus 50sms.Bylem na Slowacji i taka otrzymalem oferte.Aktywowalem bo udalo mi sie zalogowac do sieci Polskiej.Pakiet wazny 14dni.Internet najlepiej dziala w Bratyslawie.Zuzylem caly pakiet internetu oraz minuty i smsy.Ale bylo warto bo zadnych dodatkowych kosztow nie ponioslem

Odpowiedz

10. ~
0

2014-07-15 21:30:51

10 albo odkurzy stary telefon na te 1-2 tyg urlopu zagranica.

Odpowiedz

9. ~
0

2014-07-15 19:43:14

Jak ktoś zapłaci kilka stowek za Internet za granica to potem chętnie skorzysta z tej opcji.

Odpowiedz