DAJ CYNK

Orange: większy pakiet w usłudze nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB

12.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7860

Ważne 8

3

W zależności od stażu w sieci, klienci korzystający z usługi nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB otrzymają większy pakiet internetowy.

W zależności od stażu w sieci, klienci korzystający z usługi nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB otrzymają większy pakiet internetowy.

Zmiana dotyczy usługi w wersji jednorazowej i cyklicznej na 31 dni. Klienci z większym stażem w sieci mogą liczyć na następujące pakiety:

Pakiet GB

Staż Klienta

2 GB

poniżej 1 roku

3 GB

1 rok - 3 lata

5 GB

powyżej 3 lat



Pakiet kod USSD SMS
jednorazowy 12 zł/7 dni
*102*73# 
o treści START pod nr 636 
jednorazowy 35 zł/31 dni
*102*74#
o treści START pod nr 696 

cykliczny

35 zł/31 dni

*102*75#
o treści START CYKL nr 696 


Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~
0

2016-08-29 23:59:38

szkoda ze dla przenoszacych numer nie dali pakietu powiekszajacego sie o 1gb co miesiac,tylko stale 8gb.

Odpowiedz

27. ~em
0

2016-08-23 21:52:01

@Mampytanie252424 ta oferta w niczym... natomiast Premium Mobile bije i tą ofertę i ofertę Playa o której piszesz

Odpowiedz

26. ~
0

2016-08-16 15:08:42

Powyżej 3 lat 5GB XD Dobre, dobre ...

Odpowiedz

25. ~dan
0

2016-08-15 22:47:15

#24 a w jakim pakiecie za 25zł ?

Odpowiedz

24. ~Mampytanie252424
0

2016-08-15 15:13:37

W czym ta oferta jest lepsza od Play? Za 25 zł na kartę w Play mam 6 GB internetu, bez limitu smsy i połączenia na telefony komórkowe. Pytam raczej poważnie, bo widzę dużo zachwytów a nie wiem dokładnie nad czym.

Odpowiedz

23. ~dan
0

2016-08-15 11:48:47

oferta jest bardzo dobra ja u nich po przeniesieniu numeru mam nielimitowane smsy i polaczenia na kom i stacjonarne + 8gb danych za 28zł + dodatkowo mb za doladowanie :D

Odpowiedz

22. jedrek
0

2016-08-14 17:06:25

No to po co mi taka droga oferta skoro u komórkowców można mieć no limit za 19zł. A ty mi wylatujesz z ofertą cenową gdzieś z lat 90. Zadaj sobie pytanie czemu ludzie tak masowo rezygnują z druciaków.

Odpowiedz

21. ~R
0

2016-08-14 12:32:42

A co, nie można już druta wziąć? 42zł abo plus to co wydzwonisz i jedziesz z jakością premium. No chyba że mieszkasz gdzie druta nie ma. To nie miej nadziei, nie pociagna bo się nie zwróci.

Odpowiedz

20. jedrek
0

2016-08-14 11:39:05

przypominam, że wy tam w tym całym francuskim orange macie jeszcze telefony drutowe, więc na druta też coś trzeba w końcu promocyjnego zapodać, bo na dużych blokowiskach wypasione komórki zaczynają się przytykać i dotyczy to już niestety całej W4. Bazy zapchane i tnie wszelakie radio jak po tysiąc osób na bazie wisi i chętnie bym jakiego druta w normalnej cenie, zjadliwej dla zwykłego Polaka wziął, żeby można było rozmowę prowadzić bez cięć.

Odpowiedz

19. cyanoone
2

2016-08-13 12:59:59

@18. W Play masz taki pakiet ;)

Odpowiedz

18. ~nmn
2

2016-08-13 10:27:11

dla tych 5 letnich stałych klientòw mogli dać zniżkę na pakiet: zamiast 35zl ... 25zl! to byłby hit! :-)

Odpowiedz

17. ~M!
3

2016-08-13 10:19:18

Dobrze że doceniają staż klientów. Ale niestety w wersji z najdłuższym stażem pakiet jest gorszy i droższy niż dla nowych klientów przenoszących numer. Nowy klient dostanie no limit i 8GB za 28zł. Dotychczasowym klientom Orange opłaca się przenieść numer do innej sieci i wrócić. To jest patologia! A jeśli klient już to odkryje to zacznie się interesować jakie oferty mają inne sieci oraz po przeniesieniu będzie miał okazje nawet przez chwile przetestować jakość innej sieci. Wtedy może się okazać że wcale nie będzie chciał wracać z powrotem...

Odpowiedz

16. ~Fan WLO
0

2016-08-12 22:54:43

1 - WLO jak zwykle rewolucyjna czujność czekisty

Odpowiedz

15. ~Michal
3

2016-08-12 18:31:29

Oddam 4GB za niższą cenę. Nie potrzeba mi aż tak dużego transferu skoro miesięcznie zużywam 1 GB.

Odpowiedz

14. kwistas
1

2016-08-12 18:29:06

@4 komentarz napisany przed edycją newsa, aktualnie wszystko jest czytelnie napisane, wcześniej było chyba na kolanie i można było wnioskować, że to zwyczajnie jednorazowy dodatek do usługi no-limit.

Odpowiedz