DAJ CYNK

Orange: większy pakiet w ofercie Internet LTE

21.04.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6603

Ważne 11

4

Orange zwiększył wielkość pakietu danych w ofercie mobilnego internetu LTE dla domu.

Orange zwiększył wielkość pakietu danych w ofercie mobilnego internetu LTE dla domu.

Z nowej oferty skorzystają zarówno klienci podpisujący nową umowę na 24 miesiace, jak i przedłużający. Operator zwiększył pakiet do wykorzystania poza strefą domową.

Oferta Abonament Pakiet strefa domowa Pakiet poza strefą domową
Nowe umowy
Internet LTE dla domu 59,90 zł 150 GB 60 GB
(wcześniej 20 GB)
Internet LTE 2w1 79,90 zł 150 GB 80 GB
(wcześniej 40 GB)
Przedłużenie umowy
Internet LTE dla domu 59,90 zł 150 GB 70 GB
(wcześniej 28 GB)
Internet LTE 2w1 79,90 zł 150 GB 90 GB
(wcześniej 56 GB)

* Abonament uwzględnia 10zł miesięcznie rabatu przez całą umowę przy zakupie w e-sklepie oraz rabat za efakturę.

Po wykorzystaniu pakietu w strefie domowej, prędkość transmisji ograniczana jest do 1 Mb/s, a użytkownik może dalej korzystać z Internetu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: LTE orange
Komentarze
Zaloguj się
30. ~cat
0

2016-04-22 22:01:01

uważaj co podpisujesz z tym **&^&&*&*. Bo łatwo dać się oszukać przez ich reprezentantów jak np RAMSAT!!!!

Odpowiedz

29. mikkel
-3

2016-04-22 15:12:46

Tom, ma BARDZO duże znaczenie jeśli chcesz płacić za nielimitowany internet 5zł miesięcznie czyli tyle ile jest wart.Jeśli wolisz płacić 17zł miesięcznie to ok. masz rację - nie ma znaczenia ale ten internet nie jest wart tych pieniędzy, przynajmniej w moim miejscu zamieszkania.

Odpowiedz

28. ~Tom
2

2016-04-22 11:27:42

Mikael, co za brednie :-) ?? Co ma waznosc konta do samej uslugi. RBM5 jest i ciagle mozna aktywowac Darmowe LTE. a to ze nie mozna miec juz RWK to inna para kaloszy...

Odpowiedz

27. ~
-1

2016-04-22 10:20:43

Ceny mają załosne chodzbyw porównaniu z T-Mobile w promocjach.

Odpowiedz

26. mikkel
-2

2016-04-22 09:57:54

No przepraszam, nie całą kwotę a 30zł bo reszta zostanie zjedzone przez pleja.

Odpowiedz

25. mikkel
-2

2016-04-22 09:57:06

Darmowe lte w rbmie się kończy ponieważ nie można już, przynajmniej według moich informacji, przedłużyć ważności konta przy pomocy faktu. Dlatego jeśli ktoś już ma to korzysta a jeśli nie to nieopłaca się w to wchodzić.Druga kwestia to działanie tego netu.... No ale za 75zł na rok przy czym po roku można całą kwotę wydać np. na pomoc dzieciom to jednak warto.

Odpowiedz

0

2016-04-22 09:21:46

adziu82 - tak, mówię Ci, zrezygnuj i weź nową na nowych zasadach.

Odpowiedz

23. adziu82
0

2016-04-22 09:11:02

@11 a czy jak przekroczę te 150GB to zlicza potem te 20GB ( wziąłem 2 tyg temu ) i po tych 20GB lejek 1Mb/s?

Odpowiedz

0

2016-04-22 08:43:56

O ile ktos tego używa, ja do niczego nie uzywam sms premium, chodzi mi tylko o to ze ciezko nazwaz tą usługę darmową

Odpowiedz

21. Maxcio
2

2016-04-22 08:35:21

#20. A jak w jakiejkolwiek sieci chcesz odzyskac forse z doładowanego konta? Mozesz ja tylko wykorzystac na inne usługi. Ja wykorzystuje na sms premium korzystajac np. z chomika.

Odpowiedz

-2

2016-04-22 08:25:13

do @19 - jakie Darmowe ?? a co w płaconą kasą ?? Nigdy jej nie odzyskasz a sieć laya działą jak zdezelowana wydmuszka sprzed 5 lat, żenada. I wszystko przez "Darmowe LTE..." Oby jak najszybciej to wyłączyli.

Odpowiedz

19. Maxcio
1

2016-04-22 06:25:42

Jeśli mieszka się z zasięgu LTE play to najlepszą, bo całkowicie darmową ofertą jest RBE. Nielimitowany internet LTE jest za 0 zł. Wystarczy utrzymywać ważność konta i saldo środków minimum 30 zł.

Odpowiedz

18. ~DanielloJSA
0

2016-04-22 02:17:48

Routery by lepiej dali obsługujące cat 9 a nie wciskali klientom na 2 lata stare routery cat 4.

Odpowiedz

17. cyanoone
0

2016-04-21 23:37:03

@AlexWydaje mi się, że w T mobile biznes jest opcja 2000 GB.

Odpowiedz