DAJ CYNK

Orange - większy pakiet danych ze starterem Free na kartę

08.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4926

Ważne 8

4

Orange zwiększa ilość darmowego transferu dodawanego do starterów Free na kartę za 20 zł.

Orange zwiększa ilość darmowego transferu dodawanego do starterów Free na kartę za 20 zł.

Do tej pory starter, zgodnie z jego nazwą 20 zł + 1 GB, oferował darmowy 1 GB transferu danych. Od 7 października wzrósł on do 4 GB.

Dodatkowy transfer ważny jest przez 30 dni od aktywacji numeru.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. BUCKS
1

2015-10-09 12:13:15

@1Tak cwaniakujesz, że cytujesz z błędem, choć sam dałeś link do strony Orange, gdzie jak byk jest napisane 15 GB za 50 zł.Niestety muszę Ciebie zmartwić, gdyż 45 zł/mc to cenowo "słaba" oferta. Jestem w zasięgu LTE to korzystam z nolimitu w Play za średnio 10zl/mc. Tobie starczy 50zł na jeden miesiąc, a mi na 5 miesięcy. Cenowo mi to odpowiada ale pod względem uzyskiwanych prędkości już niekoniecznie, bo szybszy download mam w roamingu krajowym w T-Mobile na H+.Pamiętaj, że każda oferta ma swojego adresata. Jest wybór i to co dobre dla Ciebie niekoniecznie takie samo musi być dla innych. Cena czyni cuda ale nie zawsze to jest priorytetem i nie każdy potrzebuje na siłę nolimitu ale warto wiedzieć co w trawie piszczy, aby potem wybierać optymalne oferty dla siebie.

Odpowiedz

19. ~ziuatsek
0

2015-10-09 07:56:25

Obecnie "darmowe bonus-y" w orange są większe (fakt kiedyś były 6x mniejsze) zasięg jest lepszy (pobaw się tym playem na wioskach mazur i Podlasia) i co istotne (czemu tego nie reklamują ?) RWK i pakietów, można przedłużać darmowym sms-em praktycznie bez końca ...

Odpowiedz

18. ~mnm
1

2015-10-09 02:01:43

14@ Przecież w play on line na kartę możana też :a.dzwonić b. wysyłać smsy,a stawki są jak w ofertach głosowych tj podstwowe 29gr za minutę i 9gr za smsa ,i 19gr za mmsa ,wada net działa tylko tylko na nadajnikach własnych playa.

Odpowiedz

17. ~ziutasek
0

2015-10-08 19:22:43

W OFnK dane są bonusem a cała kwota doładowania jest do wygadania (choćby w roamingu) i wszystko ważne rok (można przedłużać darmowym sms-em), dla kogoś kto mało gada do prywatnego numeru na wakacje i weekendy bardzo fajna oferta.

Odpowiedz

16. ~
-2

2015-10-08 15:00:12

@15 a jak Ci działa ten internet 10 za 10? mi po 7 Gb już się skończył, chyba zrobili to na zasadzie że jest tani to niech się ludzie cieszą i paszcza w kubeł jak coś nie tak.

Odpowiedz

15. ~Adziu82
3

2015-10-08 12:48:45

@14 no szkoda, szkoda. Sam bym korzystał, pisałem do Play i to działa tylko na macierzystych nadajnikach, a u mnie jak na złość nie ma, tylko roaming krajowy wchodzi w grę, więc lipa.Ale chociaż, mam 10 GB za 10zł, więc korzystam.

Odpowiedz

14. ~
3

2015-10-08 12:36:54

@13 faktycznie, szkoda ze nie ma taki ofert do standardowych kart do rozmow i sms :)

Odpowiedz

13. ~
6

2015-10-08 11:54:35

@11: zobacz tutaj:

Odpowiedz

12. ~
-4

2015-10-08 11:22:41

Sio stąd trole plejowe. Po cholerę piszecie o Play, czy naprawdę tak wam wyprali mózgi, że myślicie, że każdego interesuje Play? Korzystasz, zadowolony jesteś? - to ok, korzystaj dalej ale spamować o play pod każdym newsem nie musisz.

Odpowiedz

11. ~gosc
-5

2015-10-08 11:21:33

ktora oferta na karte na stronie play za 45zl daje 100GB neta??? nie widze takowej, jest tylko 10gb za 10zl...

Odpowiedz

-8

2015-10-08 11:20:55

plejoza - najgorsza sieć z wszystkich sieci

Odpowiedz

9. ~LTE
-4

2015-10-08 11:19:17

@1, Ale nie wziąłeś pod uwagę że wielu nie ma zasięgu macierzystego Play jestem tego żywym przykładem.

Odpowiedz