DAJ CYNK

Orange: większe pakiety i nielimitowany LTE w biznesowym mobilnym internecie

22.06.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4263

Ważne 9

4

Orange zmodyfikował ofertę biznesowego mobilnego internetu. Operator zwiększył pakiety Internetu w kraju i dołożył nielimitowany LTE we wszystkich planach taryfowych.

Orange zmodyfikował ofertę biznesowego mobilnego internetu. Operator zwiększył pakiety Internetu w kraju i dołożył nielimitowany LTE we wszystkich planach taryfowych.

Dodatkowo w dwóch najwyższych zwiększony został pakiet danych w roamingu w Unii Europejskiej.

Abonament Cena Pakiet Nielimitowane LTE Pakiet roamingowy
Podstawowy 19,99 zł netto 15 GB Do 10 Mb/s za 0 zł przez 6 miesięcy, potem 10 zł netto -
Standardowy 39,99 zł netto 30 GB Do 30 Mb/s -
Zaawansowany 49,99 zł netto 60 GB bez limitu 300 MB
Maksymalny 69,99 zł netto bez limitu (*) bez limitu 500 MB

(*) - bez limitu - dotyczy wszystkich technologii, 2G / 3G / LTE / CDMA.

Podane w tabeli ceny obowiązują z aktywną usługą efaktura, terminową płatnością za fakturę oraz wyrażoną zgodą marketingową - co daje łączny rabat 10 zł.

Umowę podpisuje się na 24 lub 12 miesięcy w przypadku oferty bez urządzenia, aa przy wyborze urządzenia na raty - 24 lub 36 miesięcy.
Zobacz: regulamin promocji "Internet LTE dla Firm na raty"
Zobacz: Orange - cennik urządzeń

[Aktualizacja]
Dodaliśmy do wiadomości otrzymaną od rzecznika Orange informację o technologiach, w których obowiązuje "nolimit".

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~fttp
-1

2015-06-22 21:14:40

super sprawa

Odpowiedz

20. ~
1

2015-06-22 17:43:01

No widze, że Orange juz Regulaminem chce odstraszyć. PLAY jakz wykle wygrywa no-limit. Zobaczycie jeszcze PLAY da w 3G bez limitu i reszta pojdzie z torbami :P

Odpowiedz

18. ~pabloki
1

2015-06-22 15:17:49

nawet play ma swoje LTE a orange kupuje od t mobile.oferta na papierze dobra a jak wyjdzie w praktyce... jak w orange.

Odpowiedz

17. ~bynajmniej ORANGE
1

2015-06-22 15:08:54

Regulamin stworzony fantastycznie. Według regulaminu bez limitU w 3G Jest tylko w planie maksymalnym ,w pozostałych 64kbps. MB w roamingu nie mają ani lejka ani blokady. czyli 1MB=1.02PLN. W GRATISIE operator ma zawsze możliwość obniżenia do 64kbps nawet w planie Maksymalnym. A ta kara 5000PLN za używanie oferty dla biznesu niezgodnie z jej przeznaczeniem, czyli nie w celach biznesowych. Z telefonu nie można wysyłać spamu.... W myśl spamu niechcianych wiadomości. Operator decyduje czy rozesłane życzenia świąteczne, reklamowka, oferta.... obdzwanianie bazy klientów z PC.... no biznes jakich mało...

Odpowiedz

15. PiotrM
-1

2015-06-22 14:57:05

@2 zgadza się, w razie zbyt dużego ruchu po prostu będą zrzucać do UMTS.

Odpowiedz

12. ~
2

2015-06-22 14:52:18

@10tak tylko, że tutaj nie dość, że jest umowa to tylko dla biznesu. W Play masz o wiele lepszą ofertę i to na kartę.

Odpowiedz

11. ~tramalukta666 death666
1

2015-06-22 14:49:42

Czekamy na ruch play! Oby play dalo lepsza oferte jak najszybciej!

Odpowiedz

10. ~
-2

2015-06-22 14:42:12

Jak to bedzie do czerwca 2016 to sie skusze bo oferta super chociaz mam 2 nadajniki LTE Orange u siebie tylko coz zapiskiemw Regulaminie Orange, ze po wykozystaniu podstawowego pakietu i obciazenia nadajnika walą lejek do 16Kb/s?? Bo w podstawowym regulaminie LTE ?Orange nie zniknelo chyba, że sie olewa ten Regulamin przy tej promocji.Pozyjemy zobaczymy, ale jak tak bedzie to PLAY dostanie troche "po pysku" ta oferta :)

Odpowiedz

2015-06-22 14:36:39

7 - ma rację 69,99zł+wat

Odpowiedz

8. ~
0

2015-06-22 14:36:11

" oraz wyrażoną zgodą marketingową" chyba tylko plus tego nie daje ? Nie ważne. Ja to zgłosiłem do UKE do kogo to można jeszcze zgłosić ? A pamiętacie takie ścierwo jak chore kwoty za przekroczenie pakietu 1GB ? Chwila nieuwagi i pozamiatane :(.

Odpowiedz

1

2015-06-22 14:15:23

Na stronie orange.pl jest opisane że w najdroższym pakiecie jest 3G i LTE bez limitu.

Odpowiedz

6. ~
1

2015-06-22 14:08:53

To w tym najwiekszym pakiecie 3G bez limitu to chyba błąd TELEPOLIS :D

Odpowiedz

-1

2015-06-22 13:55:32

@2W najwyższym pakiecie mają bez limitu w 3G i LTE...

Odpowiedz

4. ~kill649
4

2015-06-22 13:36:40

Tak samo z tymi zgodami powaliło T-mobile. Jedynie jeszcze nie skażone to Nju o dziwo i Plus. Chociaż ten ostatni jest tak natrętny w przypominaniu o płatnościach, że nie wiem co gorsze.

Odpowiedz