DAJ CYNK

Orange uruchomił rejestrację numerów SMS-em

25.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22738

Ważne 12

2

Po wczorajszych doniesieniach o opcji rejestrowania numerów Orange za pomocą SMS-a, sieć podała dzisiaj szczegóły działania tego mechanizmu.

Po wczorajszych doniesieniach o opcji rejestrowania numerów Orange za pomocą SMS-a, sieć podała dzisiaj szczegóły działania tego mechanizmu.

Aby skorzystać z oferty wystarczy z numeru, który ma być zarejestrowany wysłać bezpłatny SMS na numer 80280 w treści wpisując inny, zarejestrowany już numer Orange (na kartę, abonamentowy lub Mix).

Wskazana osoba otrzyma SMS z prośbą o zgodę na rejestrację i wystarczy, że odpowie na tego SMS-a TAK (bezpłatnie). Z usługi można skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru.

Drugą z metod jest aktywowanie numeru prepaid z poziomu zarejestrowanego już numeru w Orange. Procedura działa analogicznie, z tym że na bezpłatny numer 80280 wysyłamy w treści SMS-a numer telefonu, który ma być zarejestrowany. Na ten numer przychodzi prośba o potwierdzenie rejestracji odpowiedzią TAK.

Podobnie jak przy rejestracji w salonach sieci czy innych wyznaczonych placówkach, klienci otrzymują bonus w postaci 1000 minut i 10 GB transferu, ważny przez 30 dni. Promocja obowiązuje w tym kształcie do 15 września.

Możliwość rejestrowania numerów na kartę SMS-em dostępna jest zarówno dla klientów usług Orange, jak i Nju mobile, z zastrzeżeniem jednak, że może odbywać się w obrębie jednej marki. Numerem z Orange nie zarejestrujemy więc karty Nju mobile i odwrotnie.

Zobacz: Błaszczak: Zarejestrowanymi kartami SIM można handlować, ale to ryzykowne

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się