DAJ CYNK

Orange też szykuje promocje na Czarny Piątek

24.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8561

Ważne 10

3

Jak dowiedział się TELEPOLIS.PL, Orange również szykuje promocje na tzw. Czarny Piątek. Będzie to akcja wyprzedaży zbliżona formułą do Szalonych Dni.

Jak dowiedział się TELEPOLIS.PL, Orange również szykuje promocje na tzw. Czarny Piątek. Będzie to akcja wyprzedaży zbliżona formułą do Szalonych Dni.

Na liście urządzeń o obniżonych cenach znajdą się m.in. Samsung Galaxy S6 Edge, HTC One A9, HTC One M8s, Sony Xperia Z3 czy Sony Xperia Z5 Compact. Ceny zostaną obniżone zarówno na poziomie opłaty startowej, jak i raty za urządzenie, dla łącznie 23 różnych telefonów i to w wielu wariantach abonamentów.

Rekordowe obniżki dotyczą Samsunga Galaxy S6 Edge, którego cena startowa została obniżona o kilkaset złotych, a rata o 30 zł. Przy łącznym miesięcznym zobowiązaniu 89,99 zł dostaniemy go za 149 zł (wcześniej za 799 zł z miesięczną opłatą 130 zł).

Akcja potrwa od 25 do 28 listopada. Więcej szczegółów dotyczących oferty podamy jutro. Jej wprowadzeniu towarzyszyć ma duża kampania reklamowa.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Jacek
0

2016-11-25 10:44:33

Brak samsung już

Odpowiedz

32. ~Jurek
0

2016-11-25 09:55:37

Coś się od dwóch dni dzieje z orange na Śląsku. Problem brak transmisji w 3G.

Odpowiedz

31. Hose
0

2016-11-25 09:25:30

Dupy nie urywa jak dla mnie...

Odpowiedz

30. SACZI
-1

2016-11-25 09:19:02

Aż gęsto tu od płatnych klakierów orangutana...

Odpowiedz

29. mila
0

2016-11-25 07:25:11

zamówiony... wspólny plan na 3 karty sim za 99,99 i S6 Edge za 49zł (50zł zwrotu z Orange Finanse). A że mam ich LTE to rabat 42,5zł. Mega. Dla nowych klientów też jest OK:bo za 99,99 macie wspólny i do S6 Edge Wam dopłacają 50zł :-) (150zł zwrotu z Orange Finanse)

Odpowiedz

28. ~#27
0

2016-11-25 06:37:45

Sa stacjonarne. Doczytaj szczegoly oferty 74,99

Odpowiedz

27. ~!
0

2016-11-25 04:55:37

Na stronie nie ma mowy o stacjonarnych tylko wszystkie komórkowe,chyba bez powodu tak tam nie jest napisane co?

Odpowiedz

26. arturo89a
0

2016-11-25 04:33:04

@25 gdzie to wyczytałeś?Abo za 74.99 ma full stacjonarne i 400 min w roamingu nawet

Odpowiedz

25. ~!
0

2016-11-25 03:10:24

W tym abo za 90 zł z s6 edge nie ma stacjonarnych są płatne wg. stawki cennikowej taka mała pułapka ale jak ktoś mało dzwoni na stacjonarne to oferta miażdży tym bardziej,że dla MNP jest pół roku abo za 0 zł i tylko ratę za sprzęt 15 zł się placi w tym okresie no i Spotify za darmo na całą umowę.

Odpowiedz

24. Lukaszsz
0

2016-11-25 01:17:01

Na stronie black friday ruszył. Gdzie te 500 zł mniej? Góra 300 i o iPhone cisza

Odpowiedz

23. ~.,.
0

2016-11-24 23:18:25

Co z moim indykiem? Dlaczego zostały usunięte?

Odpowiedz

22. Blank
0

2016-11-24 21:43:42

Z okazji czarnego piątku, w promocji 3 awarie w cenie 1 :)

Odpowiedz

21. Mila89
-1

2016-11-24 21:01:17

@20 nikt ci nie kaze chodzic na zakupy nie wiem co jest zlego w tym ze zaczyna sie sezon wyprzedazy, tj wolalbys zeby ich nie bylo i wolalbys placic wiecej bo to "amerykanska tradycja"? Jesli Ameryksnaka tradycja= promocje to jak dla mnie moga to importowac przez caly rok :)

Odpowiedz

20. Spacedust
0

2016-11-24 20:54:33

Durne amerykańskie społeczeństwo, może od razu skasujmy całkiem Święta Bożego Narodzenia i rzućmy się w wir zakupów aż do samego Nowego Roku, bo tak jest fajnie.

Odpowiedz

19. Mila89
0

2016-11-24 20:54:07

@17 z tego co wiem wszystkie kanaly sprzedazy napewno www i przez kontakt telefoniczny tez... z salonami nie pamietam ale chyba tez sie lapia. Ogolnie promocje beda baaaardzo dobre. Wejdziecie na Telepolis i powiecie "wreszcie" przynajmniej w biznesie :)

Odpowiedz