DAJ CYNK

Orange: Szalone dni z Samsungiem

20.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7984

Ważne 4

6

Ruszyła kolejna edycja Szalonych Dni Orange, w której tym razem w promocyjnych cenach nabyć można wyłącznie smartfony Samsunga.

Ruszyła kolejna edycja Szalonych Dni Orange, w której tym razem w promocyjnych cenach nabyć można wyłącznie smartfony Samsunga.

Oferta dostępna jest o wyczerpania zapasów, dla nowych klientów, przedłużających umowy i przechodzących do Orange z konkurencji. Wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące.

W promocji znalazły się:

  • Samsung Galaxy Note 3 Neo w Smart Planie Multi 89,90 za 519 zł (stara cena 789 zł), w Smart Planie Multi 129,90 za 1 zł (stara cena 469 zł), w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 49 zł) i w Smart Planie Halo 109,90 za 199 zł (stara cena 689 zł).
  • Samsung I9190 Galaxy S4 mini w Smart Planie Multi 89,90 za 99 zł (stara cena 549 zł), w Smart Planie Multi 129,90 za 1 zł (stara cena 329 zł) i w Smart Planie Halo 109,90 za 1 zł (stara cena 429 zł),
  • Samsung I9505 Galaxy S4 w Smart Planie Multi 89,90 za 719 zł (stara cena 1539 zł), w Smart Planie Multi 129,90 za 169 zł (stara cena 589 zł), w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 349 zł) i w Smart Planie Halo 109,90 za 549 zł (stara cena 799 zł).

Zamówienia składać można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Calm7
0

2014-03-21 19:18:09

20). Kuba, ten tel. nie dość, że jest drogi, to bodaj nie istnieje :-D

Odpowiedz

20. ~kuba
0

2014-03-21 19:07:18

Szkoda, że cena Note 3 w orange ani drgnie, tylko stoi na śmiesznie wysokim poziomie

Odpowiedz

19. Veed
0

2014-03-21 15:19:09

W najbliższym czasie pojawi się nowa oferta.M.in. No-limit z telefonem na 12 miesięcy. Warto zaczekać :-)

Odpowiedz

18. ~Czaj-nick
0

2014-03-21 12:32:17

Nie mam nic przeciwko Samsungowi. ale ostatnio wszędzie go pełno - a jak od dawna wiadomo: co za dużo to i świnia nie zeżre ;-)

Odpowiedz

17. ~grupon
0

2014-03-21 09:43:24

Przydalby sie grupon na -30% i byloby ciekawie

Odpowiedz

16. Logan
1

2014-03-20 21:16:37

@PanPikuś no to teraz pewnie się odezwie do ciebie Dział utrzymania klienta i wtedy negocjuj ;)

Odpowiedz

1

2014-03-20 21:01:31

@9 ze mną tak negocjują,że dziś poszło wymówienie poleconym :)

Odpowiedz

14. ~Caddy
0

2014-03-20 19:50:12

Szkoda, że ceny jedynie smartfonów Samsunga obniżyli :-/ Sprzęt od innych producentów również powinni dać w promocyjnych cenach.

Odpowiedz

13. ~RAFiki
2

2014-03-20 19:24:56

Niezupełnie, są stopnie negocjacji, więc należy je wykorzystać, a kto nie wykorzystuje, ten łoś i bierze ofertę pierwszą z brzegu. Ponadto klient, który "wydrze" drugiej stronie [operator, sprzedawca] jakąś zniżkę, rabat, gratis to zadowolony klient. Owszem, pracownik dostanie mniejszą prowizję, a telekom troszkę mniej zarobi, ale jednak zarobi i zbuduje relację z klientem, a tego nie kupisz nawet za walizkę zielonych... podobno :)

Odpowiedz

12. ~asamad
-2

2014-03-20 18:48:41

9. Myslisz ze Ty to wynegocjowales? Troszke cie podpuscili oferta powiedzieli ze kosztuje 99 i nic nie da zrobic po czym... tadam... dzwoni konsultant i mowi mam dla pana super oferte za 45 zl, wszytsko jest wkalkulowane.. wiec "negocjajcie" z operatorami itd to wielki smiech :)

Odpowiedz

10. ~
1

2014-03-20 18:44:16

@8 lool-głos orange

Odpowiedz

9. ~
-1

2014-03-20 18:39:04

Idac tokiem myslenia niektorych, najlepiej w ogole nie negocjowac, szczegolnie jak sie ma jeden abonament i do tego maly. Gdybym tak robil to w NC+ placilbym 99 PLN bez multiroomu wobec wynegocjowanego 45 PLN z multiroomem. POliczylem sobie no limit na karte i zakup telefonu na raty zero i wyszlo 800 pln taniej niz w jakimkolwiek abonamencie. 30 procent mniej a sumarycznie i tak wiecej. Wiec liczenie liczeniem, kazdy liczy jak umie- a mnie wychdozi ze place mniej za prepaida i zostaje na tv. Chociaz bez bólu moglbym placic abonament za telefon po 200 zeta i za satelite po 100- 150. Ale po co...? dla samej idei" bo operator musi zarobic"? Smieszny argument...

Odpowiedz

8. ~lool
-1

2014-03-20 18:31:17

Do cholery jak chodzisz do sklepu codziennie i kupujesz 1 bułkę przez 15 lat to też ci rabat dają ?! Kup cała skrzynkę i wtedy proś o rabat. Ludzie myślą, że telefony operator daje za darmo i usługi nic nie kosztują. A chyba operator też musi zarobić...

Odpowiedz

1

2014-03-20 18:29:50

przy obecnych planach no limit w kartach to abonamenty z takimi nawet promocyjnymi cenami przestają mieć sens...

Odpowiedz

2014-03-20 17:54:20

Jeśli oferta jest do wyczerpania zapasów to powinni podawać ile sprzętu dają na taką promocje. Od razy byłoby widać czy to tylko chwyt marketingowy czy faktycznie promocja.

Odpowiedz