DAJ CYNK

Orange: Szalone dni na koniec wakacji

28.08.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6728

Ważne 4

7

Do 4. września trwa kolejna edycja promocji Szalone Dni w Orange, skierowana do klientów przenoszących numer lub przedłużających dotychczasową umowę.

Do 4. września trwa kolejna edycja promocji Szalone Dni w Orange, skierowana do klientów przenoszących numer lub przedłużających dotychczasową umowę.





Promocja dotyczy następujących telefonów (umowa na 2 lata):

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Golson
0

2013-10-20 16:27:35

No i dostałem karte BP na 200zl :-)

Odpowiedz

22. ~Golson
0

2013-08-30 21:50:19

Ja kupilem - za 9 zl z glodu nie umre... zaryzykowac warto...

Odpowiedz

21. ~Wojtek
0

2013-08-30 12:20:10

Golson bon na paliwo? Na 510700700 nie dają gwarancji otrzymania bonu na paliwo. Też mnie Scribe interesuje.

Odpowiedz

19. ~Wojtek
0

2013-08-30 11:58:00

Dzięki Bartek pytałem na czacie, ale nie skomentuje. Kazała na gruponie się dowiedzieć:) hehe

Odpowiedz

18. ~barteknegus
0

2013-08-30 11:00:25

Wojtek najlepiej zapytaj bezpośrednio na stronie orange.pl na czacie z konsultantem albo pod numerem 510 700 700 (stawka według cennika operatora). Możliwość czatu pojawi się przy przenoszeniu numeru gdy zweryfikujesz u jakiego operatora masz obecnie numer.

Odpowiedz

17. ~Wojtek
0

2013-08-30 09:56:43

W adresie przed ostatnią cyfrą trzeba wykasować spację. Nie wiem dlaczego dwa razy tak się skopiowało.

Odpowiedz

16. ~Wojtek
0

2013-08-29 22:59:00

wkradł się błąd wyżej http://www.groupon.pl/oferty/special/24-7digital-sp-z-oo/2594610 1

Odpowiedz

15. ~Wojtek
0

2013-08-29 22:53:53

Ciekawe czy jak nie mam numeru w Orange i chcę przenieść to mogę skorzystać z tego groupona http://www.groupon.pl/oferty/special/24-7digital-sp-z-oo/2594610 1 Dziwny zapis o aktualnych klientach. Oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange ? nowych zamówień na abonament przez aktualnych klientów, przeniesieniu numeru z innej sieci i przeniesieniu numeru z oferty na kartę. Oferta nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu na już aktywny w sieci Orange telefon. Jak myślicie? Ktoś kto nic nie ma w Orange może skorzystać z bonu, preniesienia numeru i szalonych dni?

Odpowiedz

14. ~barteknegus
0

2013-08-29 15:36:02

Kody były dostępne na groupon/''ie do wtorku. Teraz ciężko będzie znaleźć. Ja miałem kod na przeniesienie numeru z innej sieci bądź nową aktywację.

Odpowiedz

13. ~
0

2013-08-29 15:23:38

skąd można otrzymać taki kod?

Odpowiedz

12. ~bartekengus
0

2013-08-29 15:00:10

A ja wziąłem xperie SP za 59zł w Smart Plan Multi 89,90. Użyłem kodu na 30% rabatu i sądzę, że źle na tym nie wychodzę.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-08-29 14:16:21

telefonów Sony nie ma sensu brać bo są brendowane i pewnie mają zablokowany bootloader bez możliwości odblokowania. S3 mini raczej są beż brendu z czystym softem i bez simlocka tak jak było to z S Advance. Alcatela zobaczę sobie w salonie Orange jak mi się spodoba kupię na wolnym rynku. Mam sentyment do tej firmy, gdyż moim pierwszym telefonem był alcatel.

Odpowiedz

10. ~
0

2013-08-29 11:32:49

Szalonym to trzeba byc by z takiej oferty skorzystać

Odpowiedz

9. ~tho
0

2013-08-29 05:07:57

pytam jak jest teraz, bo ponoć za produkcję Alcateli na Europę odpowiada chiński TCL, a lata temu Alcatel z jakością kojarzył się średnio. Z kolei sam TCL poczyna sobie całkiem nieźle - kontrakt dla Ikei z multimedialnym meblem robi mimo wszystko wrażenie, gdy ma się świadomość, że to chińska firma.

Odpowiedz

7. ~skalarek
0

2013-08-28 21:56:30

@thonka ja mam Idola, brat ma Idola i jesteśmy zadowoleni. Tyle, że nie ma co liczyć na aktualizacje do 4.2 czy 4.3 raczej.

Odpowiedz