DAJ CYNK

Orange Smart przesunięty na kwiecień

28.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8372

Ważne 5

5

Wprowadzenie nowej oferty Orange Smart, przeznaczonej dla klientów prepaid, zostało przesunięte na kwiecień.

Wprowadzenie nowej oferty Orange Smart zostało przesunięte na kwiecień.

Oferta Smart jest przygotowywana z myślą o klientach prepaid, którzy posiadają smartfony i nie chcą się wiązać umową abonamentową.

Podobnie jak Wy, czekam z niecierpliwością na Smarta, którego start zdecydowaliśmy się jednak przesunąć na kwiecień. W myśl zasady, że lepiej dopieścić techniczne i marketingowe detale, niż później poprawiać - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Operator przygotował także stronę www.mojsmart.pl, która anonsuje ofertę oraz konkurs "Jak ugryźć smartfona w ofercie na kartę". W przyszłym tygodniu będzie można wygrać telefony i dowiedzieć się o nowej propozycji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
84. Majki
0

2013-04-03 07:59:41

jak zrobią co w stylu VM to bedzie git, w przeciwnym przypadku bedzie porażka

Odpowiedz

83. ~
0

2013-03-31 12:45:37

gdy by nie pazernosc kartelu w3 dalej byscie płacili dużo.

Odpowiedz

82. ~
0

2013-03-30 17:42:56

kwicień 2014roku:) to sporo czasu. Lepiej pomyśleć o zmianie operatora ..na 13groszy!!!

Odpowiedz

81. ~r
0

2013-03-29 22:47:50

#80: no właśnie, a dla wlo wystarczy gdzieś tam po drodze wsadzić mikroprocesor i już ceny połączeń spadają. Facet jest chyba niepoważny.

Odpowiedz

80. ~xx
0

2013-03-29 21:17:33

@79: No bo na pewno elementy sieci są coraz droższe i światłowody do przesyłania danych między nimi też. W ogóle gdyby ktoś chciał sobie zbudować sieć to na pewno wydałby więcej niż 20 lat temu

Odpowiedz

79. ~r
0

2013-03-29 19:13:43

#78: wlo, właśnie o tym mówię człowieku, nie sadź farmazonów o lepszych technologiach jak nie wiesz o czym mówisz. Mikroprocesory mają wpływ na spadki cen za połączenia? No tego się nie da obronić. Chciałbyś uchodzić za eksperta ale nawet żaden gimbus nie da się na to nabrać.

Odpowiedz

78. wlo
-1

2013-03-29 17:28:06

75 - cżłowieku... mówię nie o technologiach GSM a o budowie układów mikroprocesorowych - szeroko pojętej "elektroniki"! W GSM od lat niewiele się zmienia, bo co może się z mienić niby? Transmisja danych ze stacji do centrum i w drugą stronę do użytkownika? No to łaśnie to jest - stosusje się coraz tańsze i jednocześnie dużo lepsze technologie. A sama transmisja? To tylko transmisja...

Odpowiedz

77. ~
1

2013-03-29 16:32:12

hahaha 13groszy w Virgin

Odpowiedz

76. ~Słoneczny
-1

2013-03-29 13:58:55

WLO ma jednak dużo racji. To nie chodzi o to, że zmiany technologiczne spowodowały 10 krotny spadek cen, ale ileś różnych czynników. Przede wszystkim nienasycony rynek spowodował duży spadek cen - i to było jeszcze przed Play. Odchodzenie od telefonów stacjonarnych na rzecz komórek tez spowodowało spadek cen. Kto dziś pamięta, że to Polkomtel, a później na szerszą skalę PTC wprowadziła naliczanie od 1 sekundy, czy PTC - kumulację doładowań. Co już skutkowało dużą obniżką cen, choć cenniki podstawowe niewiele się zmieniły. Kiedyś klienta zdobywało się od ręki i nie trzeba go było nikomu zabierać. Koszt produkcji słuchawek bardzo staniał, W 2001 roku musiałem za Nokię 3310 położyć dobre 3/4 wypłaty. Dziś taki telefon, a nawet lepszy kupuję za 1/20 wypłaty. Technologicznie nie znam się na szczegółach, ale przede wszystkim optymalizacja infrastruktury i współpraca międzyoperatorska mają tu wiele do rzeczy.

Odpowiedz

75. ~r
1

2013-03-29 12:03:51

#75: wlo: ale o jakich zmianach technologicznych w rozmowach gsm mówisz ktore spowodowały minimum 10 krotny spadek cen? Nie naciagaj dyskusji pod swoją tezę bo sam mówiłeś kto naciaga.

Odpowiedz

74. wlo
-1

2013-03-29 11:46:39

Technoloia właśnie tak się rozwinęła, że głónie dzięki temu mamy tanie rozmowy a nie dzięki konkurencji. Konkurencja owszem - musi być - byłbym hipokrytą przy moich liberalnych poglądach gospodarczych twierdząc, ze to nie konkurencja. Jednak nie mówiłem o tym, zę jakby był jeden to 5 groszy by było - głupek ostatni tak potrafi naciągać dyskusję...

Odpowiedz

73. wlo
-1

2013-03-29 11:44:00

69 - ja o polityce mówię? Ja mówię o cenie kalkulatora, który sobie kupiłem na studiach w latach 80. za 520 tysięcy i do dzisiaj używam a w sklepie znaleźć dzisiaj podobny jest problem, przy czym cena to 100-200 zł. Czyli odsetek przeciętnej płacy w stosunku do miesięcznej pensji wtedy.

Odpowiedz

72. ~POKUSER
1

2013-03-29 11:17:06

Co się dziwicie muszą przecież dopieścić ofertę: dołożyć haczyki, poukładać gwiazdki, drobny druczek na błyszczącym papierze wydrukować... ;-)

Odpowiedz

71. ~r
1

2013-03-29 11:13:08

#65: wlo: technologia technologią ale w rozmowach GSM chyba wielu rewolucyjnych zmian nie było. Twierdzisz że gdyby playa nie było tylko twój ukochany plus to byśmy płacili po 5 gr za minutę? Wlo, proszę, oprzytomnij.

Odpowiedz