DAJ CYNK

Orange rusza z chmurą

12.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3997

Ważne 6

3

Wkrótce Orange zaprezentuje swoją usługę przechowywania plików w chmurze - Orange cloud. Usługa w podstawowej wersji będzie bezpłatna dla wszystkich klientów - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wkrótce Orange zaprezentuje swoją usługę przechowywania plików w chmurze - Orange cloud. Usługa w podstawowej wersji będzie bezpłatna dla wszystkich klientów - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Podstawowa, darmowa wersja będzie miała pojemność:

  • 1 GB - użytkownicy prepaid i abonamentowi bez kontraktu,
  • 5 GB - klienci abonamentowi i mix z kontraktem, klienci biznesowi, użytkownicy Neostrady.

Transfer do i z chmury nie będzie pomniejszał miesięcznego pakietu transmisji. Użytkownicy z będą mogli dokupić dodatkową przestrzeń na pliki.

Podobną usługę oferuje także T-Mobile, jednak nawet w podstawowej wersji jest ona płatna co miesiąc.

Zobacz: Startuje T-MobileCloud.

Źródło tekstu: wł

Tagi: cloud orange
Komentarze
Zaloguj się
21. ~antekja
0

2017-06-04 11:48:47

do Cezar to musisz się wyprowadzić do mista he

Odpowiedz

20. ~cezar
0

2013-08-13 11:19:54

No miło, że Orange daje coś za darmo ale jak jestem w Teresinie (42 km od Warszawy) żeby tak wysłać parę Gb do chmury to przy transmisji EDGE, której tam jest maksymalny zasięg to mi zabraknie dnia i baterii w smartfonie czy tablecie. Może jednak Orange pokrył by kraj nadajnikami do szybkiej transmisji (HSPA+ i LTE) a nie tylko duże miasta. Wiem, że wymieniają nadajniki np. w Warszawie ale puki co jest mi wstyd za Orange, że od tylu lat w takiej dzielnicy jak Ursynów żeby porozmawiać przez komórkę muszę wychodzić na balkon.

Odpowiedz

19. Marco_SFR
0

2013-08-13 09:43:13

Usluga darmowa, serwery w Polsce.

Odpowiedz

18. lotus79
0

2013-08-13 09:13:56

Kupiłem abonament w orange i dostałem dropboxa z 50GB, ale i tak z tego nie korzystam bo wolę dysk google. Teraz dostanę Orange cloud, ale i tak zostanę przy dysku google :)

Odpowiedz

17. ~Wizard
0

2013-08-13 08:50:51

jak 5Gb to spoko moze przemysle czy rozstac sie z 8Gb pendrive :-) Jakby dali 64Gb za free pewnie przemyslalbym przedluzenie umowy w 2014r :) bo to tyle co spora karta microSD ;-) Coz darmowy transfer niby oki ale kwestia predkosci i ZASIEGU (fachowcy z orange czy nadal KOSZALIN woj. zachodnipomorskie to malenka miejscowosc jak uslyszalem na infolinii *600 gdzie ma prawo brakowac zasiegu?nie mówie juz o tel ale takze o internecie ani 2 ani 3G ) ;p

Odpowiedz

16. Lucas37
0

2013-08-13 08:19:06

Serwery gdzie mają ulokowane? W PL, czy we Francji? Żeby USA nie dobrała się do naszych danych :D

Odpowiedz

15. code
0

2013-08-13 06:05:00

@12: nie działa ten adres, co podajesz. Chyba chmura Play wyparowała..

Odpowiedz

14. ~Analok
0

2013-08-13 02:59:28

jeśli darmowy transfer to miodzio. Tylko oby naprawde był darmowy.

Odpowiedz

12. ~
0

2013-08-13 00:05:01

A ja sobie sam kupiłem hosting i zainstalowałem parę skryptów, przynajmniej jestem u siebie.

Odpowiedz

11. ~Bolek
-3

2013-08-12 23:57:43

@2 Play chmurę to ma już od jakiegoś czasu i nie robi z tego wielkiego halo. Zobacz adres: play.storino.pl i wszystko jasne :-)

Odpowiedz

10. ~Ł.O.
-1

2013-08-12 23:26:53

po co komu chmura ;)

Odpowiedz

9. ~
0

2013-08-12 23:25:06

Rumuni już mają. Wolę dropbox przynajmniej mogę się dzielić plikami z innymi, nawet z tymi co nie mają tam konta. Nie wiadomo co z ograniczeniami upload plików, rozmiarami itd.

Odpowiedz

8. ~
0

2013-08-12 23:18:53

Szkoda, że Orange zamknęło serwis orangespace.pl Tak samo szkoda, że już dawno temu Plus zamknął serwis miastoplusa.pl

Odpowiedz

7. janekt
0

2013-08-12 23:17:48

hmm, ciekawe ;)

Odpowiedz

6. ~
1

2013-08-12 23:17:46

@2 Play? plej zatrudni kolejnych celebrytów, żeby bredzili jaki to w pleju jest dobry zasięg trzech sieci a tak naprawdę, to nie ma zasięgu jednej.

Odpowiedz