DAJ CYNK

Orange: Rozmowy z trzema numerami bez limitu

22.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 43229

Ważne 41

3

W ramach usługi Twoje numery we wszystkich ofertach na kartę sieci Orange aktywować można nielimitowane połączenia z maksymalnie trzema numerami dowolnej polskiej sieci komórkowej.

W ramach usługi Twoje numery we wszystkich ofertach na kartę sieci Orange aktywować można nielimitowane połączenia z maksymalnie trzema numerami dowolnej polskiej sieci komórkowej.

Usługa ma formę cykliczną - po 30 dniach automatycznie przedłuża się na kolejny miesiąc i pobierana jest wtedy kolejna opłata. Każdy z wybranych numerów kosztuje 3 zł, więc miesięczny koszt usługi, w zależności od liczby numerów to 3, 6 lub 9 zł.

Promocja trwa do 30. czerwca. Aktywacja jest darmowa, wystarczy wysłać SMS dziewięciocyfrowym z numerem telefonu pod numer 141 lub skorzystać z kodu *110*59*48(numer telefonu)#.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
96. ~virgin
-1

2015-03-26 16:13:46

Nie no prosze was w virgin za 59zl jest wsio bez limitu i 10gb netu lte

Odpowiedz

95. ~Mars
0

2014-10-15 10:54:17

jak mogę wyłączyć ta ofertę, chodzi mi zmienić jeden numer

Odpowiedz

94. ~Caĺm7
2

2014-08-31 12:31:48

93). Wszystkie trzy? Czy tylko jeden z nich?

Odpowiedz

93. ~Mania
0

2014-08-31 12:12:47

A jak mogę wyłączyć tą ofertę ?

Odpowiedz

92. ~Salony Orange omijam właśnie z
0

2014-03-26 01:04:26

Salony Orange omijam właśnie z powodu kolejek - dziadki zamulają bo to jeszcze starą tepsę obsługują tel. stacjonarny, dzieci neostrady i do tego jacyś karciarze i telewizja - masakra - nic tam nie można załatwić - mało kompetentni ludzie!

Odpowiedz

91. potter28
1

2014-03-25 09:56:07

@60, nie wiem gdzie masz takie salony ;)W Krakowie salony Orange, w galeriach, w centrum i firmowe zawsze przepełnione ogromne kolejki, w Play tak średnio tak samo jak T, Plus pusto :D

Odpowiedz

89. WitekT
2

2014-03-25 09:11:08

tylrog: nie ma żadnej opłaty 200 zł za aktywację. 200 zł jest, owszem, jednorazowej opłaty, jeżeli życzysz sobie papierową fakturę. Jeżeli nie, to suma opłat na start wynosi 0 zł. Polecam dobrze wczytać się w cennik...

Odpowiedz

88. tylrog
-1

2014-03-25 09:02:15

Cennika oczywiscie ze strony njumobile.pl.

Odpowiedz

87. tylrog
-1

2014-03-25 09:01:11

Punk 1 cennika nju z rachunkiem. Nie podam dokladnego odnosnika bo pisze z telefonu.Przez takie niedomowienia ludzie potem psiocza w nieboglosy. A to wszystko sa koszty posrednie ktore beda musieli zaplacic. No chyba ze Calm7 zrobi to za nich.Jestem uzytkownikiem play fresh i nju na karte. Chyba lepszych ofert jak dla mnie na dzisiejszym rynku tele nie ma.

Odpowiedz

86. ~Calm7
1

2014-03-25 08:51:48

85). Jeju, jakie bzdury wypisujesz. Ty trol? Konkurencja? A może gorzej??

Odpowiedz

85. tylrog
-2

2014-03-25 08:40:35

Dziwne, wszyscy tak obliczaja jak to w nju abonament jest tanio. Ale trzeba do tych wyliczen dodac żer w postaci aktywacji numeru. Sprawdzilem w cenniku ze to tylko drobne 200 zl.

Odpowiedz

84. ~
1

2014-03-24 20:58:26

W sumie można doładować od razu 60 zł. Ale jeszcze nie zauważyłem że co 62 dni trzeba włączyć usługę "nju do wszystkich" która kosztuje dodatkowo 6 zł. A więc do 60 zł należy dokoptować 3 zł za włączenie usługi, razem średnio 63 zł miesięcznie, więc gdybym chciał dzwonić codziennie bez limitu to jest to dla mnie nie opłacalne. Chyba że bym dzwonił sporadycznie, to jeszcze można się zastanowić. A dzwonię różnie więc nie jest to tak oczywiste. Musiałbym przejrzeć bilingi i obliczyć jakąś średnią.

Odpowiedz

82. ~
-1

2014-03-24 20:51:40

30 zł i tak dla mnie za drogo. Trochę też kłopotliwe byłyby te doładowania, zresztą chyba minimalne doładowanie to 5 zł. Więc kontynuuję eksploatowanie Zbieraj Minuty w której jest niemal za darmo.

Odpowiedz

81. ~Calm7
0

2014-03-24 19:46:30

80). Hmm.. No to musisz poczytać o Nju abonament, to wyjdzie Ci bodaj 30zł za komórki + stacjonarne. * PS. Zarejestruj się. A tu masz te ZIELONE: www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=72178

Odpowiedz

80. ~
1

2014-03-24 19:42:35

A co to są te ZIELONE bo nie wiem? Właśnie mi chodziło o nju na kartę, poza tym same komórkowe zdecydowanie nie, chcę mieć wszystkie (komórkowe i stacjonarne). 60 zł jak nic miesięcznie wychodzi. Czyli za drogo.

Odpowiedz