DAJ CYNK

Orange rozdaje GB za gole

18.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8031

Ważne 9

5

Orange postanowił z okazji mistrzostw świata w Rosji dopieścić swoich klientów. Będą oni mogli cieszyć się z dodatkowych porcji danych.



Orange postanowił z okazji mistrzostw świata w Rosji dopieścić swoich klientów. Będą oni mogli cieszyć się z dodatkowych porcji danych.

Już jutro Polacy będą kibicować swojej kadrze w meczu przeciwko Senegalowi. Orange postanowił rozdawać GB za strzelone gole. Po każdym meczu narodowej ekipy klienci Orange (zarówno z oferty na kartę jak i abonamentowej) będą mogli wysłać SMS na numer 233. Treść wiadomości będzie podana na profilu Orange na Facebooku. Cena za wiadomość jest zgodna z cennikiem planu taryfowego.

Jednocześnie operator przypomina o swojej ofercie Pakiet Mundial, która pozwoli obniżyć koszty transmisji danych w roamingu w Rosji.

Zobacz: Pakiet Mundial 2018 w Orange Polska
Zobacz: Wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć mundial na kanale TVP Sport HD

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
78. ~orange
0

2018-06-26 10:45:36

co z ofertą z telix???od niedzieli news na tym portalu brak danych

Odpowiedz

77. ~Leon
0

2018-06-25 01:23:01

Na pewno coś dadzą na pocieszenie... Niech zgadnę, treść sms-a zapewne będzie brzmiała NICSIENIESTALO ... hahaha...

Odpowiedz

0

2018-06-24 23:01:29

75). Wygrał lepszy, i o to chodzi, a nie durne mecze towarzyskie, gdzie wygrywamy po 5:0.Nic nie zabiera, ten co daje i zabiera, ten sie w ...;-)

Odpowiedz

75. ~Jac
0

2018-06-24 22:53:41

A teraz to po meczu zabiora gb jak tak przegrali

Odpowiedz

74. ~20gr.
0

2018-06-22 12:23:15

Ściema jak nic, tylko po to aby zarobić 20gr. na SMS-ach. Podali promocję ale bez hasła i trzeba było czekać na publikację i w dniu podania treści wysłałem SMS-a i nie dostałem żadnego bonusu, tylko informację, że mam czekać do niedzieli, bo w niedzielę będzie mecz.

Odpowiedz

73. ~Pablosox123
0

2018-06-21 21:59:42

@72 a i dlatefo piszesz z plusa buhahha

Odpowiedz

72. ~Punk
0

2018-06-21 21:41:51

Ja dziękuje za taki bonus ważny tylko 3 dni i w dodatku bez kumulacji GB, taki numery może wyciąć tylko sieć pokroju Orange i T-Mobile.Ja już kończę współpracę z Orange i za kilka tygodni karta Orange ląduje w koszu lub w ściekach.

Odpowiedz

71. ~
0

2018-06-20 14:00:07

@ 70:"7. Wielkość pakietu danych przyznawanego w ramach promocji, komenda aktywacyjna oraz okres, w jakim można aktywować dodatkowy pakiet danych zostaną opublikowane po wybranych meczach na oficjalnym profilu Orange Polska na portalu facebook.com (profil dostępny pod linkiem:

Odpowiedz

70. adacomp
0

2018-06-20 01:34:53

Niestety nawet w regulaminie nie ma podanej daty do kiedy można pakiet aktywować.

Odpowiedz

69. ~locomoco
0

2018-06-20 00:09:01

Regulamin:

Odpowiedz

68. ~Nick
0

2018-06-19 22:55:54

@64 bredzisz tak, że aż żal słuchać takiego bełkotu... nie masz pojęcia o FB, jak widać nie masz pojęcia o niczym, ale wyzywasz od oszustów... szkoda czasu na takiego bezmózgiego kloca jak ty...

Odpowiedz

67. ~frasag
0

2018-06-19 22:11:45

@LOL: a mnie przyszło na myśl że samobója powinni liczyć podwójnie lub potrójnie dla przeciwnika- strzelił sobie Polak to 2 lub 3 dla Senegalu. Wiem że to absurd, bo przecież specjalnie nikt sobie nie strzela, decyduje przypadek. Ale było by baaardzo ciekawie. :)

Odpowiedz

66. ~LOL
0

2018-06-19 22:06:47

Za sambója powinni potrajać ilość GB hehehe :)

Odpowiedz

65. ~wlo
0

2018-06-19 22:06:01

Ktos wie do kiedy moza to aktywowac? Na fb nic nie ma o tym zadnych dat tylko ze wazne 3dni .

Odpowiedz