DAJ CYNK

Orange: rok ważności konta tylko dla konta głównego

31.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 456

Ważne 15

4

Orange poprawia ostatnio promocje i usługi w ofertach na kartę, jednocześnie psując tę najważniejszą - konto ważne rok (RWK).Orange poprawia ostatnio promocje i usługi w ofertach na kartę, jednocześnie psując tę najważniejszą - konto ważne rok (RWK).

Do tej pory promocja Konto ważne rok w Orange na kartę wydłużała nie tylko ważność konta i zgromadzonych na nim środków, ale również (a dla wielu przede wszystkim) ważność bonusowych środków za doładowania w ofercie Free na kartę. Dzięki temu w prosty sposób można było zbierać niewykorzystany pakiet danych, albo np. przedłużyć okres ważności przyznawanych ostatnio 1410 GB. Wystarczyło doładować konto, otrzymać bonus i cieszyć nim aż do wyczerpania środków. W końcu z promocji wydłużającej ważność konta można było korzystać wielokrotnie. Od 18 lipca sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

18 lipca został zmodyfikowany regulamin Konta ważnego rok i nie wydłuża już on niczego poza środkami na koncie głównym, czyli złotówek z doładowania. Ważność konta promocyjnego oraz środków otrzymanych w ramach bonusu za doładowanie w Orange Free na kartę pozostają zgodne z wartością doładowania.

Zobacz: Regulamin promocji Konto ważne rok w Orange na kartę

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się