DAJ CYNK

Orange rezygnuje z Ufomesów

19.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3789

Ważne 5

5

Od 1 lutego nie będzie możliwa aktywacja usługi Ufomesy w ofertach na kartę sieci Orange. Użytkownicy usługi otrzymają rekompensatę od sieci.

Od 1 lutego nie będzie możliwa aktywacja usługi Ufomesy w ofertach na kartę sieci Orange. Użytkownicy usługi otrzymają rekompensatę od sieci.

Ufomesy to usługa z kwietnia 2011 roku, w ramach której za każde 5 SMS-ów wysłanych danego dnia sieć przyznawała darmowe 5 wiadomości SMS do wszystkich sieci, do wykorzystania w ciągu 24 godzin. Warunkiem korzystania usługi było zasilanie konta kwotami nie mniejszymi niż 10 zł, a opłaty za wiadomości kwalifikowane do przyznania bonusu musiały pochodzić z konta głównego.

Informujemy, że od dnia 01 lutego 2016 nie będzie możliwa aktywacja usługi Ufomesy. Tego dnia rozpocznie się proces wyłączania usługi na kontach Abonentów taryf Orange YES, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange SMART i Orange Free na kartę w ofertach Orange na kartę, Zetafon i Minutofon. W dniu wyłączenia usługi Abonentowi zostanie przyznany bonus 100 SMS do wszystkich sieci komórkowych ważny 31 dni - czytamy w komunikacie na stronie sieci.

Darmową usługę do końca stycznia można aktywować kodem *110*10#, po czym należy doładować konto kwotą minimum 10 zł.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange ufomesy
Komentarze
Zaloguj się
19. ~zib
0

2016-02-06 22:06:18

Szkoda że Orange nie dba o swoich długoletnich abonentów. Przez 15 lat nie otrzymałem żadnej korzystnej propozycji. Nadszedł czas na zmianę operatora ponieważ inni oferują znacznie lepsze warunki niż ORANGE.

Odpowiedz

18. ~Preor
0

2016-01-21 12:26:34

Teraz w Orange na kartę jest najgorsza oferta pod katem sms-ów. Firma dąży do tego, żeby wszyscy pre-paidowcy płacili minimum 30 zł miesięcznie. Może niech po prostu zlikwidują pre-paid i zostawią wyłacznie abonament? Tak byłoby uczciwiej, bez krętactw, kombinacji itp.

Odpowiedz

17. ~kapone48
0

2016-01-21 12:23:29

Przepraszamy - w komunikacie SMS o wyłączeniu usługi Ufomesy błędnie poinformowaliśmy o ważności bonusu. Bonus 100 SMS do wszystkich sieci będzie ważny 31 dni. Ktoś się zakręcił :)

Odpowiedz

16. ~
0

2016-01-20 22:25:15

14 czy 30 , co za różnica. Brak usługi to jest problem.

Odpowiedz

15. ~Qbal
0

2016-01-20 20:28:51

To w końcu będzie 14 dni (jak w przysłanym smsie) czy też 31 jak podaje Telepolis. Może byście ustalili JEDNĄ wersje ?

Odpowiedz

14. ~
0

2016-01-20 20:12:10

Żadna pociecha, niech się wypchają z tą rekompensatą. Likwidacja ufomesów to jest... podwyżka. Tak, tak! Ponieważ zamiast płacić około 5zł mies., to muszę wydać 10zł na cały pakiet. Czyli... podwyżka o 100% :-(

Odpowiedz

13. ~j2
0

2016-01-20 20:00:30

Dostałem taką samą wiadomość jak "kapone48". Czyli z 31 dni zostało 14.Pakiet za który w Ufomesach musiałbym zapłacić ok. 1 zł. Marna pociecha. ;-(

Odpowiedz

12. ~kapone48
0

2016-01-20 16:32:02

W dniu 01/02/2016 rozpoczniemy proces wyłączania usługi Ufomesy. W ciągu 7 dni od tej daty otrzymasz bonus 100 SMS do wszystkich sieci na 14 dni (orange.pl)

Odpowiedz

11. ~
0

2016-01-19 19:16:23

Szkoda ufomesów :-( Jak ktoś wysyła mało sms, to nie było nic lepszego! A teraz zostanie brać 15sms za 1zł na 24h :-(

Odpowiedz

10. ~j
0

2016-01-19 19:02:48

Żal, żal ufomesów. ;-(Dużo z tego korzystałem w NGO przy doładowaniu za 100 zł. Wadą było że trzeba było pamiętać by płatne SMS-y wysyłać na Orange lub Nju a bezpłatne już dowolnie. SMS-y wychodziły wtedy za grosze - taniej niż w jakimkolwiek pakiecie. No cóż czasy się zmieniają. Mimo wszystko mogliby ufomesy jeszcze jakiś czas zostawić. W NGO mają bardziej "egzotyczne" promocje...

Odpowiedz

9. ~big b
0

2016-01-19 17:27:25

Szkoda, usługa była dość fajna i mocno obniżyła cenę SMS jeśli ktoś dużo pisał a nie korzystał z pakietów. Ze strony Orange zniknęło też kilka innych promocji. Pewnie to kwestia czasu jak wyłącza kolejne

Odpowiedz

8. ~leon
0

2016-01-19 15:26:30

Fajnie, że tak szybko poprawiliście ten kod... To teraz poproszę 10 zł. na konto to sobie to Orange doładuję... :D

Odpowiedz

7. LuiN
0

2016-01-19 15:24:26

6, leon - wybacz, widać coś mi się przesunęło w regulaminie w czasie kopiowania kodu i nie to co trzeba wskoczyło. Wiadomość już skorygowałem. Tyle dobrze, że te 10 zł przecież nie zniknie Ci z konta.

Odpowiedz

6. ~leon
0

2016-01-19 15:19:53

Brawo Telepolis ! Dzięki wam właśnie wyłączyłem sobie Ufomesy na rzadko używanym numerze... Nie pamiętałem już czy mam włączone te Ufomesy czy nie, więc postanowiłem to sprawdzić wpisując ten kod ( w przypadku gdybym miał je już włączone powininien pojawić się komunikat, że usługa jest już aktywna). Tymczasem kod *110*10*00# służy do WYŁĄCZENIA Ufonesów a nie do ich włączenia.Usługę włącza się kodem *110*10#, jednak teraz aby była aktywna będę musiał dołożyć Orange jeszcze 10 zł. Dziękuję bardzo drogie Telepolis.

Odpowiedz

5. ~jajan
0

2016-01-19 15:17:50

Szkoda, bo dalej mam nowe orange go i uzywam tego.

Odpowiedz