DAJ CYNK

Orange rezygnuje z darmowej wymiany kart SIM na SIM NFC

06.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8251

Ważne 7

9

Od 7 października nie będzie dostępna w Orange darmowa wymiana kart SIM na na SIM NFC - niezbędnych do realizacji płatności zbliżeniowych.

Od 7 października nie będzie dostępna w Orange darmowa wymiana kart SIM na na SIM NFC - niezbędnych do realizacji płatności zbliżeniowych.

Jeżeli klient zdecyduje się na wymianę karty SIM na SIM NFC w czasie trwania umowy, będzie płacił za tę usługę 25 zł. W dalszym ciągu natomiast będzie można otrzymać nową kartę SIM bezpłatnie przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy.

Na darmową kartę SIM NFC mogą przy tym liczyć tylko te osoby, które posiadają telefon z NFC i są zainteresowane płatnościami zbliżeniowymi Orange Finanse, ING lub SGB.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. Czarny01
0

2016-10-07 11:33:56

Po co SIM NFC, skoro mam zwykłą SIM i płacę zbliżeniowo (telefon z NFC) z poziomu dedykowanej aplikacji bankowej? Czytniki w sklepach nie robią problemu.

Odpowiedz

17. Ramirez
0

2016-10-06 20:01:29

Z tym PINem to przeginają. Ale to orange. Tam nic mnie nie zdziwi.

Odpowiedz

16. ~eg777
1

2016-10-06 19:34:49

Orange - jedyna sieć, która po wymianie jakiejkolwiek karty na nową, zmusza użytkownika do każdorazowego wpisywania PIN-u przy uruchamianiu telefonu. I jest to nie do wyłączenia. Oni wiedzą lepiej!

Odpowiedz

15. ~
0

2016-10-06 18:15:37

10: dlatego uwal kartę SIM 230V [albo czymś podobnym byleby nie rozsadziło chipa karty - aby nie było widać mechanicznych uszkodzeń] i wymienią ci za darmo z powodu problemów po stronie operatora [nie działania karty SIM]

Odpowiedz

14. ~
0

2016-10-06 18:12:05

10, wymieniliby ci do dzisiaj - sam bezpłatnie wymieniłem starą kartę OFnK na nową - "każdorozmiarową" i obsługującą LTE.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-10-06 18:08:24

Za darmo to na pewno nie od Francuzów :P Pislaiscie w temacie urodzinowym Orange Finanse tutaj, że będzie coś za darmo wiec powiem tak.... nie rozsmieszajcie.

Odpowiedz

12. Pragmatyk
0

2016-10-06 18:07:15

@12 No ładnie, to tak jakby dostawca energii zmieniał system poboru opłat i mój licznik nie spełniał już wymogów i kazał mi zapłacić za nowy licznik, montaż gratis.

Odpowiedz

11. ~r
0

2016-10-06 17:56:38

Up: Sam proces wymiany bedzie darmowy. Ale za karte trzeba zaplacic 25zl :-)

Odpowiedz

10. Pragmatyk
0

2016-10-06 17:50:18

A czy jak mam stara kartę SIM (taką z dużym chipem) Orange free na kartę w dodatku zarejestrowaną i nie chce ona działać na nowych routerach, to wymienią mi za darmo?

Odpowiedz

0

2016-10-06 15:52:08

@8 Klienci Orange zawsze chcą za darmo, najlepiej żeby im jeszcze dopłacać i zawsze powiedzą, że w Play jest lepiej. To się chyba nigdy nie zmieni ;)

Odpowiedz

8. LuiN
0

2016-10-06 15:50:09

@7, Zależy to od regulaminu promocji. Play też ma płatne wymiany kart.

Odpowiedz