DAJ CYNK

Orange przypomina o trzyletniej ważności punktów Payback

25.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3250

Ważne 3

0

Od ponad 3 lat klienci sieci Orange mogą korzystać z programu lojalnościowego Payback. Sieć przypomina o trzyletnim okresie ważności zgromadzonych punktów.

Od ponad 3 lat klienci sieci Orange mogą korzystać z programu lojalnościowego Payback. Sieć przypomina o trzyletnim okresie ważności zgromadzonych punktów.

Od rozpoczęcia współpracy Orange z platformą Payback, do nowego programu lojalnościowego sieci przystąpiło ponad 1,1 mln klientów, którzy do tej pory zebrali łącznie 9 mld punktów.

Punkty mają trzyletnią ważność, licząc od końca roku, w którym zostały przyznane. Dlatego sieć Orange zachęca do sprawdzenia stanu konta i uzyskania dodatkowych informacji na www.orange.pl/payback. Czas na wykorzystanie punktów został przedłużony do 28. lutego.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: Oragne
Komentarze
Zaloguj się
23. ~
0

2013-01-30 14:37:22

Buhaha czekaj tatka latka może uzbierasz na nowy długopis ;)

Odpowiedz

22. ~duke
0

2013-01-28 11:09:56

A zlodzieje z era/ t- mobile cichaczem wykasowali punkty lojalnosciowe. Byly to *** ilosci, ale zawsze. Tak weszli przebojem na polski rynek :)

Odpowiedz

21. ~...
0

2013-01-27 21:18:16

I jeszcze uje twierdzą, że to dla naszego dobra. Banda sk#@.

Odpowiedz

20. ~
0

2013-01-27 12:31:38

Szkoda, że nie przypomnieli o tym, że PAYBACK przetwarza dane uczestników w WIETNAMIE!

Odpowiedz

19. ~amigo
0

2013-01-26 20:05:30

Nagroda za 6500 punktów Logitech PC 860 - lub 500 punktow i dopłata 59.99 słuchawki na ceneo 30.50 zł to jest niestety program dla idiotów

Odpowiedz

18. ~amigo
0

2013-01-26 19:57:29

Badziewie ten program zamawiałem kupon zniżkowy 10% za punkty do reala do dziś nie dostałem. Dzwoniłem do nich to mi zjadło 5 zł za tel taka oszczędność. Reklamacja złożona do dziś dnia nie odpowiedzieli porażka. Ten program to pomyłka. jedynie punkty dobre były z reala bo mnożone x razy. Reszta to dno.

Odpowiedz

17. ~kamila82
0

2013-01-26 14:59:37

Dlaczego już nie ma kuponów promocyjnych payback allegro?

Odpowiedz

16. code
0

2013-01-26 11:55:56

Firmy kichają na programy lojalnościowe typu Payback. myślicie, że pani z Pionu Administracji zbiera punkty, czy jak? albo Prezes? no bez przesady :)

Odpowiedz

15. biotyt
0

2013-01-26 10:23:50

Antek: Nie oczekuj, że za niewielkie wydatki otrzymasz super nagrody. Ja bez problemu uzbierałem 30 tys. punktów w około 9 miesięcy choć zarobków wcale tak wysokich nie mam. Po prostu za rzeczy, które tak czy inaczej kupić musiałem. Nagród jest cały wachlarz więc każdy coś dla siebie znajdzie. A partnerzy? Zależy co komu się opłaca, znalazłem kilka fajnych sklepów w Payback z atrakcyjnymi cenami, Orange jest dla mnie najtańszą siecią, a z BZ WBK jestem szalenie zadowolony. Nie mam zamiaru przepłacać, ale też popierać najtańszej marności.

Odpowiedz

14. ~Antek
0

2013-01-26 02:25:03

Prawdę mówiąc, ten program jest marny. Wartości punktowe nagród osiągalne dla firm, nie dla zwykłego konsumenta. Partnerzy też nie grzeszą atrakcyjnością ofert. Orange- drogo, real ceny w wielu przypadkach wyższe niż w osiedlowych sklepach, auchan ma dużo lepszy program lojalnościowy i oferty przystające na miarę placówki handlowej noszącej nazwę hipermarket.

Odpowiedz

13. ~Michał
0

2013-01-25 22:48:59

Ja od sierpnia do stycznia (5 miesięcy) nazbierałem 6000 pkt PAYBACK. Szału nie ma, ale niedługo uzbiera się na doładowanie Orange za 100 PLN.

Odpowiedz

12. ~toms
0

2013-01-25 21:01:16

Jak skończył się Program Profit w Orange, to skończyło się moje uczestnictwo w jakichkolwiek programach lojalnościowych. Mogą mnie cmoknąć w trąbę.

Odpowiedz

11. ~Piotrek
0

2013-01-25 19:45:34

@biotyt pozwole się z Tobą niezgodzić. Na początku były kupony do REALA które można było wykorzystywać nie dośc że wielokrotnie to jeszcze w dowolnej ilości :-) więc jak ktoś znał dobre źródło kuponów miał darmowe zakupy albo zakupy ze zwrotem powiedzmy 80 % ceny. W grudniu była ostatnia tego typu akcja za 50 zł zakupów oddawali 5 tys punktów - kto miał kupon i odpowiednio podzielił paragony miał darmowe zakupy :-) PAYBACk jest super.

Odpowiedz

10. ~
0

2013-01-25 18:38:04

ja juz wielokrotnie doladowalem tel w orange dzieki punktom, wiec polecam.

Odpowiedz

9. biotyt
0

2013-01-25 18:16:50

Jestem od niecałego roku uczestnikiem programu i sobie chwalę. Fakt, początkowo program był wręcz zniechęcający. Obecnie, po 3 latach działalności, wygląda bardzo ciekawie gdyż jest wiele okazji, promocji, kuponów itp. Ceny nagród też coraz rozsądniejsze. Punkty bardzo szybko się zbiera i nie jedną nagrodę już odebrałem. Zawsze to jakiś bonus do wydatków, które mam tak czy inaczej.

Odpowiedz