DAJ CYNK

Orange przyjmuje zapisy na iPhone'a 7

15.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4691

Ważne 3

3

Orange, to drugi z rodzimych operatorów, który rozpoczął zapisy chętnych na iPhone'a 7.

Orange, to drugi z rodzimych operatorów, który rozpoczął zapisy chętnych na iPhone'a 7.

Osoby zainteresowany zakupem iPhone'a 7 w Orange mogą wprowadzić dane kontaktowe w specjalnym formularzu na stronie internetowej. Jak tylko operator pozna ceny i dostępność smartfonów, skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. Mastah
0

2016-09-16 15:51:54

@8: W wielu krajach blokady komorek sprzedawanych przez operatorow sa na porzadku dziennym. Np. w USA blokowane telefony to cos naturalnego i powszechnego. Ogolnei w pOlsce pod tym wzgledem nie mamy zle. Poza tym zazwyczaj i tak telefon kupiony luzem + uslugi wyjdzie taniej niz w zestawie u operatora. Tak wiec nie widze sensu kupowania w salonie.

Odpowiedz

8. ~Piotrek
0

2016-09-15 15:38:09

SIMLOCK jest gratis??

Odpowiedz

7. Mastah
1

2016-09-15 15:25:56

Juz cala rodzine zapisalem. Teraz bedziemy tacy fajni. Warto czekac!

Odpowiedz

6. ~pabloki
1

2016-09-15 14:51:13

4 no, to jest żałosne. ludzie robia zapisy na kalkulator. ale tak apple buduje poczucie wyjątkowosci.

Odpowiedz

5. ~gal
0

2016-09-15 14:26:29

Orange to jest PRL. Dwa lata w tej sieci wystarczą. Kiedyś operator na poziomie, dzisiaj dla osób podróżujących najgorszy wybór. Fatalny zasięg w całym kraju (w porównaniu z Plus i T-mobile którzy mieli moi znajomi często nie miałem zasięgu) no i za granicą katastrofa z internetem. Ten ostatni najdroższy na rynku. Do tego wyższa cena telefonów niż u konkurencji. Ale kilka groszy dla tego tonącego portalu i mamy promowanie gniota.

Odpowiedz

4. PiotrM
1

2016-09-15 13:16:20

Zapisy na telefon :)) Przypomina się PRL

Odpowiedz

3. mikkel
-2

2016-09-15 11:23:32

Każdy kto chce to musi mi zapłacić 1zł, jeleni nie brakuje dlatego szybko stanę się milionerem.

Odpowiedz

2. mikkel
-1

2016-09-15 11:22:24

Jeśli ktoś chce, to ja zbieram zapisy na srajfona 10.

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
0

2016-09-15 11:22:10

Jak mi dadzą go za darmo to chętnie się zapisze.

Odpowiedz