DAJ CYNK

Orange: Przenoszenie numerów na kartę teraz również online

06.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8003

Ważne 10

6

Orange uruchomił specjalną stronę internetową, za pomocą której można przenosić numery na kartę.

Orange uruchomił specjalną stronę internetową, za pomocą której można przenosić numery na kartę.

Do tej pory przenoszenie numerów na kartę do Orange było możliwe wyłącznie w salonach. Teraz można to zrobić za pomocą specjalnej strony internetowej.

Numery są domyślnie przenoszone do, najkorzystniejszej obecnie w ofercie operatora, taryfy Orange Free na kartę. Dzięki przeniesieniu numeru można za 28 zł miesięcznie otrzymywać nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 18 GB Internetu. Dzieje się tak dzięki połączeniu dwóch promocji:

  • bonus za doładowanie numeru w taryfie Free na kartę - za doładowanie kwotą 25 zł przyznawany jest bonus w wysokości 10 GB i w tym przypadku nie trzeba nic dodatkowo uruchamiać,
  • Cykliczne Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 8 GB dla przenoszących numer - w celu skorzystania z promocji (za 28 zł miesięcznie, pobierane co miesiąc automatycznie z konta) należy wysłać SMS-a o treści START CYKL na numer 696 lub skorzystać z kodu *102*75#.

Zobacz: regulamin promocji - wersja cykliczna
Zobacz: regulamin promocji - wersja jednorazowa

Wracając do samego przeniesienia numeru, po wypełnieniu wniosku w ciągu 48 godzin zjawia się u nas kurier z niezbędnymi dokumentami oraz nową kartą SIM. Później pozostaje poczekać na zaakceptowanie wniosku przez obecnego operatora i przeniesienie numeru.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się