DAJ CYNK

Orange przedłużył promocję pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

03.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12157

Ważne 8

2

Sieć Orange postanowiła kolejny raz przedłużyć ważność obowiązywania promocji "Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci". Pojedynczy SMS kosztuje w ramach pakietu 1 grosz.

Sieć Orange postanowiła kolejny raz przedłużyć ważność obowiązywania promocji Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pojedynczy SMS kosztuje w ramach pakietu 1 grosz.

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy ofert Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go i Orange Smart na kartę. Aby uruchomić pakiet należy skorzystać z kodu *110*55# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji.

Z usługi można korzystać do 30. września 2014 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~Engoe
0

2014-02-04 10:44:37

@42 Oczywiscie doskonale rozumiem:) Kazdy robi co chce, ale mowilem o swoim przykladzie. Ja raczej abonamentu bym nie zamienil na karte poniewaz nie mam czasu latac z doladowaniami, no i skleroza w moim wieku tez robi swoje;D Oplaty rowniez mam wygodne, bo z polecenia zaplaty wiec duza wygoda dla mnie :) Skoro ta propozycja Orange (dzieki Wam zostalo juz mi to objasnione) jest dobra to trzeba bedzie sie nad Nia zastanowic, tylko pytaie - przez jaki okres bedzie Ona dostepna - ale tego chyba nie wiedza najstarsi gorale:)

Odpowiedz

42. wlo
0

2014-02-04 10:28:08

~pabloki - mi nie jest zawsze mało. Dzwonie tyle ile potrzebuję. To samo rodzina. Jak na razie tylko jak korzystam z taryfy z nielimitowanymi, reszta albo częściowo (w sieci) albo wręcz z pakietu kwotowego starego jeszcze. Bo biorąc pod uwagę potrzeby, oferty nielimitowanych, nawet tych najtańszych, są ciągle droższe ;-) No i także mnie zupełnie karty nie interesują (w kontekście bieżącego korzystania, bo jak najbardziej mam aktywne we wszystkich podstawowych sieciach ;-)). ~Engoe - zacznij od tego, ze mówimy o prepaidowej promocji a Ty wyskakujesz z abonamentem... Pamiętaj, że prepaidowców droższe abonamenty nielimitowane NIE INTERESUJA! Najnormalniej w świecie nie interesują. Te ułamki promila, które przeszły to tylko naprawdę potrzebujący dzwonić a nie posiadac telefon komórkowy ;-)

Odpowiedz

40. ~Engoe
0

2014-02-04 09:25:31

@30 Nie mialem pojecia ze cos takiego jest zapisane w umowie, jak narazie nie mialem z tego wzgledu zadnych nieprzyjemnosci. Byc moze dlatego ze takie sytuacje nie zdarzaja sie codziennie przez caly rok. @wlo tak, moj blad, ja zawsze mowie o cenach netto wiec z przyzwyczajenia napisalem wlasnie cene netto. Dla mnie to i tak raczej najelpsza opcja bo samymi esemesami sie nie zadowole. A co do "sposobu" to mysle ze jest on stosowany bardzo czesto:D W takim razie - na dzien dzisiejszy - najlepsza opcja esemesowa bylaby wlasnie opcja Orange z tymi esemesami za 10 zl?

Odpowiedz

39. ~Calm7
0

2014-02-03 22:04:02

Tomi. To świat Orange. Tu nie ma miejsca na zdziwienia. Lepiej nie pytaj, bo dziwniejszy dziw Ci podam z Orange :-D

Odpowiedz

38. ~Tomi
0

2014-02-03 22:00:56

Rzecz dziwna orange ma nielimitowane sms do wszystkich za 10 zł w taryfie Yes. Więc czemu w pozostałych tylko 1000?

Odpowiedz

37. ~pabloki
0

2014-02-03 21:24:39

@wlo fakt wahałem sie by umieścić nju ale zastrzegłem że to przy okazji korzystania bo przecież te 2 zł możesz wydać tylko na smsy . Zakładałem że klient korzysta ze wszystkich usług utrzymując ciągłość konta, zawsze jest coś za coś vide sms lub rozmowy i podobnie jest w orange. Ja mam dobrą i długą pamięć , a nawet można sie pokusić że jest ona wielowątkowa i dlatego pamiętam też że Ci ciągle mało za to plus da Ci zawsze najlepiej . Mnie nie interesują karty bo mam abonament i tak wole , przejżałem z ciekawości te oferty.

Odpowiedz

36. wlo
0

2014-02-03 20:36:40

~pabloki - rzeczywiście jest wybór... albo rozmowy albo esemesy... Jedynie bodaj minimaks za dopłatą 9 zł daje jednocześnie nielimitowane esemesy... Nju na kartę to trochę zły przykład - nielimitowane esemesy nie są przy okazji tylko po wydaniu 2 zł dziennie, a jeśli limitowane to maks. 22 i miesięcznie nieco ponad 600 za drobne 60 złotych. Tak - to naprawdę jest alternatywa. Przejrzyj jeszcze jakieś oferty, bo dla mnie to mało ;-)

Odpowiedz

35. ~pabloki
0

2014-02-03 20:14:33

no i zapomniałem że "iksDe"

Odpowiedz

34. ~pabloki
0

2014-02-03 20:13:50

powyżej wymieniłem tylko oferty no limit sms " do FszystkiH cieći" jak chciał wlo. no i przypomniałem sobie że wlo zależy właśnie na no limit sms hehe może coś wybierze .

Odpowiedz

33. ~pabloki
0

2014-02-03 20:09:18

@32 play w róznych taryfach na krte, Ńómabajl na karte w podstawowej ofercie niejako przy okazji korzystania z usług ale bez ponoszenia dodatkowego kosztu, "mniej interneta i smsóf do Fszystkih"-taryfa plus na karte , friiiiii i sri w teuer mobajl. uff dzięki wlo zorientowałem sie w ofertach na karte.

Odpowiedz

32. wlo
0

2014-02-03 19:25:40

~pabloki - inni? Kto? W jakich ofertach?

Odpowiedz

31. ~pabloki
0

2014-02-03 19:22:26

orange jest troche zacofane. smsy sie przydają ale oferowanie takich promocji w sytuacji gdy inni oferują no limit sms jest jakby nie na miejscu.

Odpowiedz

30. ~4G (4 x Gorsze) LTE
0

2014-02-03 19:22:18

ad 10. : Takie spamowanie za pomocą SMS-ów nie przejdzie, ponieważ operatorzy zabezpieczają się przed takimi praktykami odpowiednimi zapisami w regulaminie. U mojego brzmi to tak: "W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej Użytkownik zobowiązuje się nie używać Karty SIM/USIM do rozsyłania dużej ilości informacji o jednakowej treści lub treści podobnej, ale o jednakowym charakterze do osób lub grupy osób, w szczególności informacji przeznaczonych bezpośrednio lub pośrednio do promowania towarów, usług lub wizerunku Abonenta, lub służących osiągnięciu efektu handlowego." Dodam, że kiedyś Play zablokował mi nr za wysyłanie sporej ilości SMS-ów tej samej treści.

Odpowiedz

0

2014-02-03 18:03:35

Efektywnie nielimitowane SMSy wychodzą w znanym prepaidzie 4,5 zł. ;) Poza tym z bramki www nie liczą w ogóle za wysłanie SMSów. Przyszłość jest jasna, przyszłość to Play ;)

Odpowiedz