DAJ CYNK

Orange: promocja "Tniemy ceny" dla firm

13.04.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4675

Ważne 4

6

Orange przygotował skierowaną do firm promocję "Tniemy ceny", w ramach której w ograniczonym czasie można kupić tańsze smartfony.

Orange przygotował skierowaną do firm promocję "Tniemy ceny", w ramach której w ograniczonym czasie można kupić tańsze smartfony.

Promocja dotyczy nowych klientów, przedłużających umowy oraz przenoszących numer. Nowe ceny wyglądają następująco:

  • Samsung Galaxy S5 za 99 zł netto (stara cena 399 zł netto) w planie Orange Biz 90
  • Sony Xperia Z3 Compact za 49 zł netto (stara cena 519 zł netto) w planie Orange Biz 90,
  • Nokia Lumia 830 za 9 zł netto (stara cena 149 zł netto) w planie Orange BIZ 90,
  • Apple iPhone 4S za 39 zł netto w planie Orange BIZ 60,
  • HTC Desire 620 za 9 zł netto (stara cena 299 zł netto) w planie Orange BIZ 40,
  • LG Spirit LTE za 9 zł netto (stara cena 319 zł netto) w planie Orange BIZ 40,
  • Apple iPhone 5s za 499 zł netto (stara cena 699 zł netto) w planie Orange BIZ 125.

Promocja trwa do 16 kwietnia.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
10. ~Calm7
0

2015-04-14 09:49:46

Akurat!!!

Odpowiedz

9. ~Marcin
0

2015-04-14 09:21:53

Z3 Compact już jest niedostępny.

Odpowiedz

8. wlkp
0

2015-04-14 07:32:36

Ale co oni mogę za wiele pozmieniać w tych planach taryfowych,nazwy chyba ! Abonamenty indywidualne od 80-pare zł mają już no-limit,to co mają dać no-limit + 500 minut do wszystkich ?Jedyna opcja to dołożyć większą paczkę internetu,bo tu są ograniczenia i zmiana cen słuchawek .

Odpowiedz

7. ~xxx
0

2015-04-14 00:40:07

16go wchodzi nowy sezon komercyjny i co tam mamy?zmiana jedynie w ofercie dla firm czyli nowe abonamenty + nowe pakiety. dupy nie urywa wg mnienie wiem jak z cenami za sluchawki ale pewnie za bardzo to sie nie zmieni niz jest teraz ;pdla klientow indywidualnych komplenie nic nie zmieniono - zenadaaha bym zapomnial jest nowosc buahaha - CYBERTARCZA za free wow

Odpowiedz

6. ~ciekawy
0

2015-04-13 23:44:47

Zmiana oferty = nowe standardy¿ Z uwagi na trwająca aukcję,wątpię w rewolucję na rynku. Plus liderem od dawien dawna w ofertach biznes. Do tego wygrał w kategorii oferta roku 2014 z Smart Domem drugi za pół, trzeci nawet za złotówkę. Raczej widzę tu refundowane dywidend. NIZSZAcena aparatu nie świadczy o niższym wskaźniku ARPU. oferta czy się zmieni czy nie i tak będzie podzielona opinia co do jej trafności. Teraz roaming i GB, od nich huczy w komentarzach. każdy chce więcej. i więcej. Więc będzie więcej i to w standardzie, ale za większą cenę. bo roaming zaczyna być widoczny w ofertach dla klienta indywidualnego. Komu będzie potrzebny w standardzie skoro nie ma z nim rzeczywiście styczność? A finalnie w cenę będzie już wliczony "nowy standard". Jak komuś pasuje obecna forma taryfy i ma okazję kupić aparat dużo taniej... mądrych z świecą szukać.

Odpowiedz

5. ~Fazi
0

2015-04-13 23:10:22

Ad. 4 Dla firm nie ma możliwości odstąpienia od umowy. Dotyczy to tylko konsumentów

Odpowiedz

4. ~Krzysiek
0

2015-04-13 22:56:29

Ola - można się skusić na stare abo, podpisując umowę przez internet w ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy. Nowe abonament wcale nie muszą być takie super, wielokrotnie to już operatorzy udowodnili, a teraz były fajne ceny na S5 i Z3 Compact np.

Odpowiedz

3. ~
0

2015-04-13 22:36:20

Zalecało kopia T-Mobile

Odpowiedz

2. ~ola
2

2015-04-13 22:01:12

łapiemy na stare oferty przed konferencją?

Odpowiedz

1. ~Krzysiek
0

2015-04-13 21:41:26

LG 4G LTE Spirit 6 - co to za potworek?

Odpowiedz