DAJ CYNK

Orange poprawia promocję Wybrane Kraje

11.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5812

Ważne 2

8

Orange wprowadził udogodnienia w promocji Wybrane Kraje, ale tylko dla niewielkiej części klientów. Zmiana jest kosmetyczna.



Orange wprowadził udogodnienia w promocji Wybrane Kraje, ale tylko dla niewielkiej części klientów. Zmiana jest kosmetyczna.

Promocja Wybrane Kraje pozwala na wykonywanie połączeń międzynarodowych do 1-3 krajów za 1,20 zł za minutę. Oprócz tego wprowadzała obniżenie opłaty za połączenia odebrane w roamingu do kwoty 1,20 zł, w tym w Unii Europejskiej, co przy aktualnych cennikach roamingowych nie do końca miało sens. Ale w końcu mówimy tutaj o promocji dostępnej nieprzerwanie od 2005 roku. Sam koszt korzystania z niej to 3,20 zł miesięcznie.

Od 5 września do regulaminu promocji wprowadzono zmiany. Dla (archiwalnych już) planów Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II oraz Multi II Max obniżono opłatę za połączenia odbierane na terenie Unii Europejskiej do 0 zł. Do tej pory osoby korzystające z tych planów mogły mieć przy aktywnej promocji naliczane opłaty za odbieranie połączeń w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Informacja o zmianie pojawiła się na stronie internetowej operatora. Oczywiście zmiana nie pozwala na rozwiązanie umowy bez ponoszenia kosztów.

Zobacz: Regulamin promocji "Wybrane Kraje"

Mila89, dzięki za odświeżenie pamięci :)

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. Andrzej24
0

2017-09-12 09:02:58

To jest chore,że ja będąc w Polsce i dzwoniąc do krajów Unii place 2 zł za minutę a to samo połączenie w roamingu Unii kosztuje 29 gr. Ci co mieszkają przy granicy mają dobrze

Odpowiedz

24. ~Kasia
1

2017-09-12 01:11:31

kto jeszcze uzywa orange do rozmów zagranicznych przecież są Voip/''y

Odpowiedz

23. ~locomoco
2

2017-09-11 23:59:18

@msnetBłędy to się poprawia przed publikacją artykułu.

Odpowiedz

22. ~m
0

2017-09-11 22:35:24

orange w nowych planach wycofał minuty miedzynarodowe miesiecznie 100min w ue i 400 w roamingu tak samo jak plus z pakietem wymiennym w eog 120jednostek..cenniki polaczen miedzynarodowych nawet do ue to kosmos o reszcie świata nie wspominam..moze chociaz pakiet 100min w ue za 20zł?

Odpowiedz

21. msnet
0

2017-09-11 22:22:18

@20, piotrmakary - jak są błędy, to się je poprawia. Nie ma sensu prowadzić o tym długich dyskusji.

Odpowiedz

0

2017-09-11 22:14:36

msnet rozumiem, że ciebie błędy językowe nie rażą? Jest ok. jak byk na byku stoi?Świat powoli schodzi na psy:)

Odpowiedz

19. ~T
0

2017-09-11 20:23:59

Super

Odpowiedz

18. msnet
0

2017-09-11 18:47:24

17, andziu82 - pierwszy komentarz jest odpowiedzią na ostatnie zdanie newsa.

Odpowiedz

17. adziu82
0

2017-09-11 18:46:16

Pierwszy komentarz również skasuj, jest nie na temat. Błędów żadnych nie ma :-)

Odpowiedz

16. msnet
0

2017-09-11 18:45:29

@14, adziu82 - orson nie ma z tym nic wspólnego, bo to ja pousuwałem stąd komentarze, które nie mają nic wspólnego z wiadomością zamieszczoną wyżej. Chcecie sobie podyskutować i powytykać sobie błędy językowe, to znajdźcie sobie na to odpowiedniejsze miejsce.

Odpowiedz

15. adziu82
0

2017-09-11 18:45:22

Orson, bo zaraz tutaj nie będzie żadnego komentarza :-)Zostaw coś :-)

Odpowiedz

14. adziu82
0

2017-09-11 18:43:05

Orson !!!!!! Łaj ?

Odpowiedz

11. wlo
0

2017-09-11 18:32:52

Operatorzy mają całkiem sporo podobnych promocji (aktywnych promocyjnych planów taryfowych), które w kontekście nowych zasad roamingu unijnego są w całości albo przynajmniej w części bez sensu ;-)

Odpowiedz

8. ~fkkfkf
0

2017-09-11 18:20:36

Orange niech omiecie wzrokiem rozmowy z ukrainskimi numerami w taryfie orange biz europejski 70,10 zl netto. 50 sekund rozmowy kosztowało tylko drobne 1,80 zl.

Odpowiedz

1. Mila89
0

2017-09-11 17:33:59

spoko, przy okazji nawet błędów nie zrobiłeś ;)

Odpowiedz