DAJ CYNK

Orange - pakiety łączone i nowe ceny pakietów internetowych na kartę

25.09.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 466

Ważne 23

8

Orange wprowadził nowe pakiety internetowe dostępna dla wszystkich taryf w Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon.

Orange wprowadził nowe pakiety internetowe dostępna dla wszystkich taryf w Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon.

Pakiet Cena Ważność pakietu Wersja jednorazowa - SMS pod numer 260 o treści Wersja cykliczna (odnawialna) - SMS pod numer 261 o treści
200 MB 2 zł 24 godziny NET2 (pakiet niedostępny)
500 MB 5 zł 30 dni NET5 NET5
2 GB 12 zł 30 dni NET12 NET12
2 GB + nielimitowane SMS-y 15 zł 30 dni PAKIET15 PAKIET15
5 GB + nielimitowane SMS-y 25 zł 30 dni PAKIET25 PAKIET25

Abonent może włączyć dowolną liczbę dowolnych pakietów w wersji jednorazowej w danym momencie. Natomiast wybierając pakiet w wersji cyklicznej można włączyć tylko jeden. W jednym momencie można mieć aktywne kilka pakietów jednorazowych i równolegle tylko jeden pakiet cykliczny.

W pakiety jednorazowych i cyklicznych (2GB, 2GB+SMS, 5GB+SMS) występuje usługa Lejek. Jeżeli po wykorzystaniu tych pakietów użytkownik nie będzie posiadał innych pakietów, to zostanie aktywowany lejek a transmisja będzie realizowana z prędkością do 64 kb/s do końca daty ważności pakietu (lejek można wyłączyć).

Dostępna jest także promocja "Dodatkowy bonus danych do pakietów internetowych" w ramach której osoby korzystający z pakietów internetowych 200 MB za 5 zł i 1 GB za 12 zł aktywowanych na podstawie regulaminu usługi "Pakiety internetowe" w taryfach Orange One, Orange Yes, Orange POP i Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę otrzymują dodatkowy bonus na Internet:
  • dodatkowe 300 MB do pakietów 200 MB za 5 zł w wersji jednorazowej i cyklicznej;
  • dodatkowego 1 GB do pakietów 1 GB za 12 zł w wersji jednorazowej i cyklicznej.

Zobacz: regulamin" Nowe pakiety internetowe" w Orange na kartę
Zobacz: regulamin "Pakiety internetowe" w taryfach Orange One, Orange Yes, Orange POP i Nowe Orange Go
Zobacz: regulamin "Dodatkowy bonus danych"


Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się