DAJ CYNK

Orange Open teraz od 29 zł

22.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7186

Ważne 18

3

Sieć Orange zmieniła zasady działania programu Orange Open. Od teraz abonamenty kwalifikujące się do promocji to te od 29 zł miesięcznie, a nie jak do tej pory od 39 zł.

Sieć Orange zmieniła zasady działania programu Orange Open. Od teraz abonamenty kwalifikujące się do promocji to te od 29 zł miesięcznie, a nie jak do tej pory od 39 zł.

Rabaty Orange Open są naliczane za korzystanie z połączonych usług domowych i mobilnych. Wynoszą odpowiednio: za 2 usługi - 10 zł, 3 usługi - 20 zł, 4 usługi - 25 zł, a każda kolejna zwiększa rabat o 10 zł, aż do maksymalnie 65 zł.

Aby skorzystać z programu wystarczy obecnie mieć numer komórkowy z abonamentem od 29 zł miesięcznie (podpisać nową umowę lub przedłużenie), Internet mobilny z abonamentem od 29 zł miesięcznie, Orange FreeNet bez urządzenia 24,91 zł miesięcznie (z e-fakturą 19,90 zł), Neostrada i pakiety z Neostradą niezależnie od wysokości abonamentu oraz telefon stacjonarny niezależnie od wysokości abonamentu.

Pozostałe zasady Orange Open pozostały bez zmian.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~orange
1

2015-08-15 14:01:02

Nie polecam funboxa. Mam takie coś od kilku tygodni i tylko same problemy. Nawet technicy już nie chcą przyjeżdżać a neta nie ma od 130 godzin . Chyba orange nie zależy na klientach ....

Odpowiedz

52. ~
2

2015-07-24 00:38:10

@50 pracownik orange?

Odpowiedz

51. ~
1

2015-07-23 13:22:52

Ja podobnie w maju zrezygnowałem z Neostrady, stacjonarnego i TV ze względu na wysoką cenę. Wybrałem Play LTE i jest dużo taniej. Prędkości są 16/8, na Neo było 7/1.

Odpowiedz

50. kamil1221
-2

2015-07-22 23:27:41

Żal pewnej części ciała u gimbazy z play musi być tak silny, że każda wypowiedź na temat Orange, która jest pozytywna lub neutralna powoduje u nich konwulsje i torsje. Na szczęście ich jedyną bronią jest żałosne minusowanie komentarzy.

Odpowiedz

49. ~mila
0

2015-07-22 21:35:11

#47# Czyli jak masz neo i stacjonarny to bierzesz no limit kom. I sms i 1GB netu na 9,99 PLN. Proste

Odpowiedz

48. kamil1221
-2

2015-07-22 20:47:33

@47 nie. By otrzymać Open musisz posiadać przynajmniej jedną usługę mobilną.

Odpowiedz

47. ~yhm
0

2015-07-22 20:04:06

Czy mając na jednej fakturze dwie usługi: neostrada i telefon stacjonarny (obie usługi z abo powyżej 29 zł) można skorzystać z Orange Open i dostać rabat 10zł ?

Odpowiedz

45. ~Ja+
0

2015-07-22 18:45:15

@43. - Poskarżyłeś się minusującym kolesiom z Play - urocze. Tylko, że mnie te wasze minusiki nie ruszają.

Odpowiedz

44. ~Ja+
-2

2015-07-22 18:04:04

@43. - Twierdzisz, że nie jesteś ujadaczem, ale ujadasz. Normalny człowiek jak mu nie pasują ceny, czy warunki to idzie do konkurencji, ale przy okazji nie przeprowadza z tego wydarzenia publicznej relacji w internecie - no chyba, że jest klakierem konkurencji, ekshibicjonistą sieciowym, albo jakimś innym zboczkiem :-)Taa, twoja rezygnacja na pewno odbiła się na wynikach Orange (słupkach) buuuuuahahahaI ty po takiej błazenadzie chcesz komuś wmówić, że piszeszt tu tak z dobrej woli i bezinteresownie.Jak widać nie pomyliłem się w ocenie twojej "twórczości".PS Neostrada zawsze kwalifikowała się do Orange Open i nadal się kwalifikuje - zatem obniżka progu wejścia do Orange Open de facto nie dotyczy Neostrady, gdyż w jej przypadku warunki łączenia usług się nie zmieniają.

Odpowiedz

43. ~
1

2015-07-22 17:33:49

#41 Skoro się należy to "obsmarowywuję", czyli przedstawiam konkretną sytuację w okolicy, w której Orange TRACI klientów. Może to i mało interesujące jest, ale pokazuje trend, który znajdzie odzwierciedlenie w kwartalnych słupkach. To Ty masz problem skoro oceniasz nie znaną osobę "ujadaczy, że aż im piana z pysków się toczy hehe" tylko po numerze hostu. Obniżenie progu to nie obniżka? Kolego Ja+ więcej luzu. No chyba, że masz ich akcje to wtedy się nie dziwię Twojej irytacji.

Odpowiedz

42. TomekO
0

2015-07-22 17:24:02

Trochę przesadzacie. Skansenu Neostrady czy tym bardziej telefonii stacjonarnej nie będą modernizować. Wejdą nowe technologie na światłowodzie a na wsi pewnie LTE. Orange miało sporo promocji na tani internet mobilny. Teraz też mają bodaj 6 zł. 6 GB. Sam trochę korzystałem z Orange. Starają się z tego co jest wyciągnąć jakąś kasę póki ktoś ma jeszcze w ogóle stacjonarny do momentu aż wymrą ostatni klienci lub na złom rozkradną infrastrukturę ;)

Odpowiedz

41. ~Ja+
4

2015-07-22 17:19:54

@40. - Chwalisz się czy żalisz? Każdy ma swoje sprawy i kalkulacje, myślisz, że twoje są takie pasjonujące żebyś się tu wynurzał. Przecież to jasne, że jedyne na czym ci zależy to obsmarowanie tu Orange, więc nie udawaj niewiniątka!Poza tym jaka kolejna obniżka cen Neostrady? Czytaj ze zrozumieniem to co komentujesz!

Odpowiedz

40. ~
0

2015-07-22 16:52:33

Kolego Ja+. Widzę, że masz problem. Król jest nagi. Tak masz rację piszę z Play, bo odpowiada mi opłata 45 zł/msc za ich nolimit (bez umowy) w porównaniu 70zł za 1M. Testowałem go od marca i podjąlem decyzję rezygnacji z neo 1M. Miałem podpisywać umowę na to badziewie na rok czy dwa lata dla Twojego dobrego samopoczucia? Czekałem na modernizację sieci Orange przez 6 lat. Nic się nie wydarzyło. Podobnie moi sąsiedzi weszli w LTE (na szczęście Plusa :P ), a dwóch wzięło net radiowy od lokalnego operatora. Przy braku inwestycji w ostatni kilometr neo to trup. Znamienna jest kolejna obniżka (rabat) w tak krótkim czasie. Nie zastanawia Ciebie to?

Odpowiedz

39. ~Ja+
0

2015-07-22 16:15:12

@38. - Ci z biura owszem, ale są jeszcze "terenowi wolontariusze", a np. na telepolis jeszcze "multikontowi minusujący".

Odpowiedz