DAJ CYNK

Orange One: Nielimitowane rozmowy do wszystkich po doładowaniu

28.05.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 61835

Ważne 34

14

Do 7. lipca każde doładowanie Orange One za minimum 25 zł jest premiowane nielimitowanym pakietem minut do wszystkich sieci (bez stacjonarnych).

Do 7. lipca każde doładowanie Orange One za minimum 25 zł jest premiowane nielimitowanym pakietem minut do wszystkich sieci (bez stacjonarnych).

Żeby włączyć promocję należy wysłać SMS-a o treści PROMOCJA pod nr 403 lub użyć kodu *101*62#. Usługa wyklucza się z promocją Konto ważne rok.

Doładowanie

Okres ważności

25-39 zł

25 dni

40-49 zł

40 dni

50-99 zł

50 dni

100-199 zł

100 dni

200 zł

200 dni


Zobacz: regulamin promocji.


Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
237. ~Calm7
0

2013-10-02 10:16:09

236). Jak masz dużo i długo rozmów do innych sieci, to poszukaj rozwiązania, jak obniżyć 29gr za minutę. Są dwie takie promocje. Poszukaj, wybierz lepszą. * A jak masz dużo kontaktów w Orange, to pomyśl nad Smart lub tym bardziej - nową taryfą YES.

Odpowiedz

236. ~Rek
0

2013-10-02 09:49:16

Oszukańcze nabieranie ludzi NIE MAM ŻADNYCH BONUSÓW !!!. Mam orange na kartę one . Ponieważ moi znajomi też są w orange właczyłem sobie płatny pakiet 1000 min do orange. Po doładowaniu za 25 zł pojawia mi się wspaniały sms, że mam "do wszystkich sieci 25 min", ale co z tego jak za chwile pojawia mi się sms, że " minuty do wszystkich sieci wyczerpałem" !!! Tak sie dzieje bo w/g regulaminu "promocji" te minuty bonusowe wykorzystuje w pierwszej kolejności i dzwoniąc do znajomych na orange w ramach 1000 min zjadam te "minuty do wszystkich sieci" Kto uchwalał i zatwierdzał taką promocje !!! Dzwoniac na infolinie przyznają mi racje, że to durna promocja ale nie mogą nic zrobić bo taki regulamin !!!!!!

Odpowiedz

235. ~Dżizas
0

2013-07-21 21:05:20

Ludzie, litosci. troche poczytalam i normalnie krew sie gotuje. skoro tak Was to boli, to mogliscie kupic starter za 5 zika wlaczyc promocje, doladowac za jakas tam tą konkretna kwote i korzystac z tego numeru nawet na jakims starym telefonie, zeby tylko moc rozmawiac bo promocja jest swetna. osobiscie nie dziwie sie orange, bo wielu moich znajomych robi tak, ze tylko doladowuje za 5 czy 10 zl, wykupuje 600 sms i tak w kółko. to jaki maja z tego zarobek? a teraz proponuja minuty do oporu i to do wszystkich siedzi. moze wlacza ta promocje jeszcze. a moze dadza w zamian cos rownie kuszacego? mi sie podoba ta promocja oraz internet 6 gb. moge uzywac telefonu jako modemu badz wifi i za 2 miechy placic 6 zl? do tego 1000 sms do wdzystkich na miesiac. przy okazji odkladaja mi sie pieniazki na promocyjnym, skarbonce i w karuzeli . super :)

Odpowiedz

234. ~marcellove
0

2013-07-07 18:53:16

@ Tak,przedłużysz promocje którą można aktywowac do północy 7/8 lipca.Jeżeli liczysz sie z moja opinią to doładuj dziś konto najwyzszym nominałem na jaki Cie stać aby mieć no-limit jak najdłużej.Nie wiadomo czy Orange przedłuży promocje od 8 lipca.Z tego co wiem to inne sieci nie oferują no-limit po doładowaniu do wszystkich sieci.Pozdrawiam z Pomorza

Odpowiedz

233. ~
0

2013-07-07 18:16:47

mam do dzisiaj w orange one na karte po doladowaniu nielimitowane rozmowy do wszystkich, czy jak doładuje dalej to ta promocja bedzie przedluzona. Jeżeli nie to doradzcie czy w innych sieciach jest moze tez taka promocja tzn.nielimitowane rozmowy do wszystkich - poradzcie

Odpowiedz

232. ~reklamujcie
0

2013-07-06 15:41:16

Reklamując przez Orange Online czekałem dwa dni robocze. Może przez *100 byłoby szybciej.

Odpowiedz

231. ~reklamujcie
0

2013-07-06 15:40:12

Składajcie reklamacje, telefonicznie albo przez Orange Online. Mi bez problemu uznali zwracając za połączenie w okresie, gdzie bonus powinien obowiązywać oraz dostałem dodatkowo 10 złotych na konto promocyjne w ramach rekompensaty.

Odpowiedz

230. ~michal_wdz
0

2013-07-06 15:35:26

*** ale oszustwo.... pisze ze do wszystkich sieci za darmo bez ograniczen a i tak pobiera haj$ ....

Odpowiedz

229. ~
0

2013-07-02 01:04:40

co dalej w orange one do wszystkich po doladowaniu za 25 zl po 7 lipca 2013

Odpowiedz

228. ~
0

2013-06-24 22:23:48

Ew. To nie wlaczaj! I tak masz darmo :-)

Odpowiedz

227. ~ew
0

2013-06-24 19:28:34

Nom fart . tylko boję się że po wylaczeniu to zniknie. chcialabym włączyc darmowy nr ale się boję że mi to zniknie te 216dni. ktoś tak miał jak ja?

Odpowiedz

226. ~
0

2013-06-23 23:28:13

225 To masz farta, i nic, tylko się cieszyć. Czasem szczęście dopisuje :-)

Odpowiedz

225. ~ew
0

2013-06-23 13:18:11

emm włączyłam tę promocję nolimit a konto dalej ważne przez 216 dni. To jak to w końcu jest?

Odpowiedz

224. ~Jeszcze Orange
0

2013-06-19 22:00:28

220) Jak założę konto to dam znać :-) Choć raczej sporadycznie tu zaglądam. 221) z tym blokowaniem konta stałym klientom, to dosyć ryzykowne dla nich. Jeżeli się tak bardzo boicie, to podpiszcie umowę z kimkolwiek np. starszą osobą, która wymaga opieki lub z firmą, dla której coś robicie na stałą dostępność 24h/7 pod konkretnym numerem telefonu (najlepiej wysłać ją sobie poleconym) i wpisać karę umowną np. 50 zł dziennie za brak dostępności. Jak wam zablokują numer i udowodnicie, że nie złamaliście regulaminów (a w tym przypadku to tak naprawdę TP będzie wam musiała to udowodnić), to zrezlizujecie karę umowną, a w sądzie będzie bardzo łatwo o odszkodowanie plus koszty wpisu i zastępstwa procesowego (jeżeli będziecie mieli prawnika). Jeżeli będzie to z waszej winy, to pozostaje dogadać się z podmiotem, z którym podpisaliście umowę o rezygnacji z realizacji kary umownej :-)

Odpowiedz