DAJ CYNK

Orange - nowe promocje IDSL

15.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19

Ważne 0

5

Orange wprowadza nowe promocje IDSL dla klientów biznesowych.

Orange wprowadza nowe promocje IDSL dla klientów biznesowych.

Podwójna prędkość, to promocja skierowana dla przedsiębiorców posiadających numer REGON, którzy posiadają jeden dostęp do usługi Internetu DSL w opcjach Turbo DSL lub Dynamiczny DSL dla Firm, korzystają z innych dostępów DSL, gdzie do końca umowy zostało mniej niż 90 dni (wtedy nie jest pobierana opłata za zerwanie umowy) lub są zainteresowani nowymi dostępami do Internetu.

Promocja pozwala na maksymalnie dwukrotne zwiększenie prędkości w sieci LAN oraz zarządzanie pasmem przez router Load Balancer. Wymaga to dwóch dostępów do Internetu Turbo DSL lub dwóch dostępów Dynamiczny DSL. Drugie łącze jest dostępne z 50% rabatem na abonamentu. Klienci otrzymają również do wyboru plan adresacji IP oraz dostęp do Wi-Fi z możliwością zarządzania. Promocja obowiązuje od 8 grudnia, do 30 kwietnia 2015 roku.

Adresacje IP do wyboru, to:

  • 1 + 1 - adresacja prywatna, bez publicznych adresów IP,
  • 8 + 1 - 4 adresy publiczne w jednym modemie, adresacja prywatna w drugi,
  • 8 + 8 - 4 adresy publiczne w jednym modemie i 4 w drugim modemie.

Bezpieczna sieć z UTM, to rozwiązanie bezpieczeństwa teleinformatycznego dla urządzenia będącego uzupełnieniem dostępu do Internetu. Pozwala na wielopoziomowe zabezpieczenie sieci LAN przez ataki z zewnątrz i nieodpowiednie korzystanie z sieci przez pracowników. Usługa jest oferowana z dostępem do Internetu DSL lub Biznes Pakietu. W celu uruchomienia usługi klient jest zobowiązany do udostępnienia jednego z publicznych adresów IP, przydzielonego w ramach usługi podstawowej. Usługa jest dostępna od 8 grudnia.

Zobacz: Regulamin usługi Bezpieczna sieć z UTM

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się