DAJ CYNK

Orange: Nowa Neostrada

24.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23900

Ważne 53

8

Sieć Orange zaprezentowała nową ofertę Neostrady i pakietów łączonych ze Smart Planami. 80 Mb/s kosztuje teraz od 39,90 zł miesięcznie.

Sieć Orange zaprezentowała nową ofertę Neostrady i pakietów łączonych ze Smart Planami. 80 Mb/s kosztuje teraz od 39,90 zł miesięcznie.

W nowej wersji usługi Neostrada, klient otrzymuje jedną, stałą opłatę za usługę, niezależnie od maksymalnych parametrów dostępnego łącza - 39,90 zł. Ujednolicona została również opłata za pakiet z telewizją oraz w opcji FunPack. Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 76 gmin, w których jesienią 2014 roku Internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie dzięki Superpromocji oferta jest dostępna w całym kraju. Poniższe ceny dotyczą umowy na 24 mies. i wyboru elektronicznej faktury:

 

Neostrada

Neostrada
z Telewizją

FunPack
Neostrada z Telewizją
i Telefonem

do 10 Mb/s

39,90 zł

59,90 zł

59,90 zł

do 20 Mb/s

do 80 Mb/s


W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen abonamentowych doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 29,24 zł z VAT. Oferta będzie dostępna od 25 czerwca.

Zobacz: Jabczyński o opłacie za utrzymanie łącza

Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy propozycje abonamentowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów. Każdy z nich jest o 30 zł tańszy niż w standardowej ofercie, a dodatkowo otrzymać można większe niż w standardowej ofercie pakiety internetowe czy nielimitowane rozmowy również w Smart Plan Halo (zamiast 800 minut). Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open - dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat - czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. A więc decydując się na trzy nowe plany abonamentowe zaoszczędzi na nich 90 zł miesięcznie.

Nazwa planu Super Smart Plan Open
(bez telefonu)
Super Smart Plan Halo Open
(z telefonem)
Super Smart Plan Multi Open
(z telefonem)
Cena 29,98 zł 39,98 zł 59,99 zł
Rozmowy do krajowych sieci Nielimitowane
SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci Nielimitowane
Internet 5 GB Bezpieczny Internet 5 GB
Roaming 400 minut na połączenia wykonywane i odbierane w UE
Roaming - dane 100 MB w UE - 100 MB w UE
Usługi dodatkowe/td> - Ochrona Wyświetlacza przez miesiąc, później 4,99 zł / miesiąc Ochrona Wyświetlacza przez miesiąc, później 4,99 zł / miesiąc
Nawigacja Orange na zawsze

Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.


Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się