DAJ CYNK

Orange: Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, Telefon ratunkowy i wielkie wyłączanie starych promocji

29.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 31

Ważne 7

13

Orange zabrało się za porządki w ofertach prepaid. Wygasa sześć kolejnych promocji i wchodzą dwie nowe: Nielimitowane SMS-y po doładowaniu (do wszystkich sieci) oraz zastępująca Przelew SMS usługa Telefon ratunkowy.

Orange zabrało się za porządki w ofertach prepaid. Wygasa sześć kolejnych promocji i wchodzą dwie nowe: Nielimitowane SMS-y po doładowaniu (do wszystkich sieci) oraz zastępująca Przelew SMS usługa Telefon ratunkowy.

Promocja Nielimitowane SMS-y po doładowaniu dostępna jest dla klientów Orange One. Oferta obowiązuje od 29. marca do 6. maja i wyklucza się z promocją Konto Ważne Rok. Aby skorzystać z usługi należy wysłać SMS o treści PROMOCJA na bezpłatny numer 203, a następnie doładować konto. Czas zniesienia opłat za SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych zależy od wartości doładowania:

Doładowanie (zł)

Ważność nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci (w dniach)

5 - 9,99

1

10 - 24,99

3

25 - 39,99

10

40 - 49,99

20

50 - 99,99

25

100 - 199,99

50

200 i więcej

100


W miejsce Przelewu SMS, który był wykorzystywany przez niektórych do nadużyć, sieć Orange wprowadza tzw. Telefon ratunkowy. Dzięki niemu klienci prepaid, którzy będą próbowali połączyć się przy pustym koncie, otrzymają bezpłatną możliwość kontaktu z wybraną osobą. Jeśli jest ona w Orange, nastąpi automatyczne przekierowanie na połączenie na koszt odbiorcy (odbiorca decyduje czy zgadza się przyjąć takie połączenie).

W przypadku innych sieci, komunikacja do "ratownika" dotrze kanałem USSD. Telefon ratunkowy rusza 3. kwietnia.

W ramach dalszej walki z fraudem, a także wygaszania starszych ofert, Orange wkrótce wyłączy następujące usługi: Sobota (4. maja), Hiperodnowa (11. czerwca), Wielka Swoboda (9. maja), Minuty Non Stop (23. lipca), Dzienna Gadka (7. maja) i Pogadaj Sobie (7. maja). Osoby, które otrzymają bonus lub aktywują usługę przed ich wygaszeniem będą mogły uzyskane środki wykorzystać do końca ich ważności.

Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane SMS-y po doładowaniu"

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się