DAJ CYNK

Orange na kartę w zestawie z kartą Payback

11.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4330

Ważne 4

6

Orange wraz z Paybackiem przygotował zestawy na kartę Orange z dodatkową kartą Payback z 500 punktami na koncie.

Orange wraz z Paybackiem przygotował zestawy na kartę Orange z dodatkową kartą Payback z 500 punktami na koncie.

Każdy pakiet zawiera kartę SIM oraz kartę Payback o tym samym numerze. Punkty można zbierać za usługi Orange, jak również u innych partnerów programu, m.in. Allegro, BP, Empik czy Real i wymieniać je na doładowania konta w Orange, nagrody rzeczowe, kupony rabatowe lub płatnicze, a także płacić nimi za wybrane usługi i produkty.

Klient otrzymuje 500 punktów Payback za rejestrację i kolejne punkty za doładowania.

Źródło tekstu: Payback, wł

Tagi: orange payback
Komentarze
Zaloguj się
24. ~paolo
0

2014-09-12 13:43:42

program payback jest likwidowany tylko w tych sklepach real które stają się auchan. chyba 8 sklepów real nie może zostać przekształcone i auchan musi jes sprzedać choć jeszcze nie wiadomo kiedy więc do tej pory w tych sklepach payback działa bez zmian - takie info otrzymałem z BOK w moim sklepie Real

Odpowiedz

23. wlo
-2

2014-09-12 13:25:31

20 - kaufland? nie sądzę... mają swoje zasady "rabatowania" a od pewnego czasu te naklejki dają przy kasie i można kupić taniej (tiaaaa...) gadżety jakieś - do kuchni zwykle ;-)21 - mówisz że się zbiera szybko? No ja po kilku latach taniej żonie książkę w empiku - o 18 czy 28 zł - już nie pamiętam - kupiłem ;-) Może jak ktoś jest zbieraczem punktów i myśliwym na okazje - ma z tego pożytek... Ja mam taki, ze nie trują, żebym "wyrobił" sobie kartę ;-)

Odpowiedz

22. ~paolo
0

2014-09-12 13:18:40

re 20: to w Auchan jest już payback? przecież to auchan wchłonie reala więc niekoniecznie sam auchan wejdzie do programu payback

Odpowiedz

21. ~
-1

2014-09-12 08:04:36

A punkty zbiera się dość szybko. Trzeba tylko korzystać w różnych miejscach.

Odpowiedz

20. ~
0

2014-09-12 08:02:59

U mnie w mieście nie ma Auchan i Reala, mam nadzieję, że uzupełnią program o inną sieć sklepów. Bardzo pasowałby mi Kaufland bo mam najbliżej, a chyba programu lojalnościowego żadnego u nich nie ma oprócz okazyjnych promocji. Może z Biedronką by się dogadali :P BP bym żałował bo tam tankuję paliwo i pasuje mi bardzo ta sieć stacji. Zamiast Jysk może jakieś OBI lub NOMI. Obecnie jest Mrówka.

Odpowiedz

19. ~tomasos79
-4

2014-09-11 21:20:36

Orange jest SUPER ORANGE ! ! ylko ci co ukrywaja cos w kosztach lub podnosza abonament odgornie to sa smieci! Jestem w orange ciekawe ile juz (wtedy byla IDEA jeszcze imam ten sam starter a w idei bylem 2-3 lata) to wina payback jest ze jest zalosny wydaj 5tys zl na 500payback zeby miec 5zl hmmm zenada ! ! ! Szkoda ze orange (idea) skonczyli z punktami PROFIT moment moglem doladowac tel za 25 czy 50 zl czy obnizyc cene tel przy zakupie a teraz w payback to do *** smierci zbierania!. Pozdrawiam tych comaja i sa zadowoleni ze swojej sieci ORANGE ! ! !

Odpowiedz

18. ~tomasos79
-4

2014-09-11 21:20:27

Orange jest SUPER ORANGE ! ! ylko ci co ukrywaja cos w kosztach lub podnosza abonament odgornie to sa smieci! Jestem w orange ciekawe ile juz (wtedy byla IDEA jeszcze imam ten sam starter a w idei bylem 2-3 lata) to wina payback jest ze jest zalosny wydaj 5tys zl na 500payback zeby miec 5zl hmmm zenada ! ! ! Szkoda ze orange (idea) skonczyli z punktami PROFIT moment moglem doladowac tel za 25 czy 50 zl czy obnizyc cene tel przy zakupie a teraz w payback to do *** smierci zbierania!. Pozdrawiam tych comaja i sa zadowoleni ze swojej sieci ORANGE ! ! !

Odpowiedz

17. ~Piotrek
2

2014-09-11 20:45:45

Kiedyś się ładnie doiło ale te czasy już mineły - kupony 50 zł w PAYBACKACH za 50 zł wydane na zakupy w realu to był szał :Dbyły też inne typu 20 zł za 50 wydane wszystko tansze o 40 % - jak sie real wycofa zostaje empik i BP bo reszta to szkoda gadac

Odpowiedz

16. ~
2

2014-09-11 20:11:35

Wiecie może, dlaczego Payback Polska, ani żadna z firm partnerskich nie informuje, że dane osobowe uczestników są sprzedawa... znaczy przetwarzane poza UE, dokładnie m.in. w Wietnamie?Źródło tej rewelacji: stary odcinek "Ekspresu Reporterów" TVP

Odpowiedz

15. ~mike278
2

2014-09-11 19:50:33

No coz paybackowi do dawnego ideowego profita brak sporo. Powrotu nie maja wiec staraja sie ratowac payback jak moga. A ze mozliwosci maja male to i takie efekty widac.

Odpowiedz

14. ~Last
2

2014-09-11 19:50:02

Orange z majtkami giej paka-żenada

Odpowiedz

13. ~ABC
2

2014-09-11 19:45:38

U mnie w Realu jest info, że punkty naliczają tylko do 15 września tego roku. Potem Real przestaje być partnerem Paybacka.Ten program schodzi na psy i jego upadek jest bliski.A co do Jysk to wycofał się z Paybacka już dawno temu - przynajmniej już rok temu.

Odpowiedz

12. ~r
2

2014-09-11 19:16:23

Z paybacka sięfirmy wycofują. Real, jysk. Nie mam gdzie zbierać punktów. Wykorzystam co mam i heyah :)

Odpowiedz

11. ~oroki
2

2014-09-11 19:03:55

Real znika i punkty też już Auchan ogłosił,że nie planuje prowadzić tego programu. Szkoda bo dzięki tej sieci można było szybko uzbierać punkty na bon. 10czerwca już w Opolu nie ma programu. 21wrzesień M1 Kraków 20 stycznia 2015 Kraków Krokus. Payback upada, a Orange próbuje go ratować

Odpowiedz

10. ~
1

2014-09-11 18:47:45

Musi być haczyk. To jest Orange ;-)

Odpowiedz