DAJ CYNK

Orange na kartę - no limit i 8 GB za przeniesienie numeru

25.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21765

Ważne 16

7

Orange przygotowało promocję dla osób przenoszących numer na kartę. Otrzymują oni specjalnie przygotowaną usługę z nielimitowanymi usługami i dużym pakietem danych.

Orange przygotowało promocję dla osób przenoszących numer na kartę. Otrzymują oni specjalnie przygotowaną usługę z nielimitowanymi usługami i dużym pakietem danych.

Usługa dostępna jest dla wszystkich planów taryfowych na kartę (w tym również Orange Free na kartę) bez umowy, jak również abonentów oferty Minutofon i Zetafon. Za 28 zł użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y na numery komórkowe oraz pakiet danych 8 GB.

Pakiet jest ważny 31 dni i jest dostępny w wersji cyklicznej i jednorazowej. Pakiet uruchamia się:

  • w wersji jednorazowej SMS-em o treści START pod nr 696 lub kodem *102*74#,
  • w wersji cyklicznej SMS-em o treści START CYKL pod nr 969 lub kodem *102*75#.

Promocja nie dotyczy przejścia z ofert nju mobile.

Zobacz: Regulamin promocji w wersji jednorazowej
Zobacz: Regulamin promocji w wersji cyklicznej

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
106. ~Bela
0

2016-02-22 23:42:05

A co jest w przypadku gdy mój numer, był już wcześniej w orange ponad 12 miechów a teraz wróci z innej sieci? :P Czy będzie 8gb czy 2gb :P?

Odpowiedz

105. ~słuchawkę
0

2016-02-18 03:50:07

z sim blokadą

Odpowiedz

104. ~dostali słuchawkę
0

2016-02-18 03:48:21

ale oczywiście z silnikiem

Odpowiedz

103. ~Mexille
0

2016-02-04 16:46:33

Dlaczego idioci? Przecież słuchawkę dostali, tak?

Odpowiedz

102. ~XXXX
-1

2016-02-04 16:21:17

SUPER OFERTA A IDIOCI PODPISALI UMOWY NA 24 MSC I CO TERAZ ?Ludzie czy wy znacie podstawy matematyki ze tak dajecie się nabrać!

Odpowiedz

1

2016-02-03 09:22:56

a wróciłem kilka dni temu do Orange, i okazuje się ze o doładowaniu nie dostałem 6 giga, nic wogole nie dostałem, i jak próbuje uruchomić za 28 pakiet to mam info ze kosztuje 35, mój numer juz był keidys w orange. Czekam na rozpatrzenie dwóch reklamacji i nie mogę dzwonnic bo nie chce kasy marnować kiszka orange robi, juz dwa dni czekam a telefon tylko do odbierania polaczen służy. lipa orange

Odpowiedz

100. wlo
1

2016-02-03 09:10:31

99 - tak mówisz? Przykład Ci podam. Mój szwagier płaci za telefon z nielimitowanym prawie wszystkim 29 zł - prywatny, bo ma też służbowy z nielimitowanym całkiem wszystkim... Przeliczając tę kwotę na kilometry przejechane samochodem (samo paliwo) - ile to jest? 100 km? I teraz informacja - 54 km to on ma w jedną stronę do pracy ;-)

Odpowiedz

99. ~ffff
-1

2016-02-03 08:33:30

najbardziej tępymi klientami są ci co słychać od nich takie słownictwo:- a nie chce mi się zmieniać, o 5 czy 10zł, już się przyzwyczaiłem/am i tacy klienci operatorom pasują! dzięki lojalności płacą wiecej

Odpowiedz

98. wiekrak
0

2016-02-01 15:52:08

Żyję w Krakowie - połączenia i internet są OK. Reklamacje i wątpliwości rozstrzygam zawsze na czacie po zalogowaniu do IBOK. A na stacjonarnych BOK są za duże kolejki.

Odpowiedz

97. ~Draco
0

2016-01-31 18:00:58

Słyszę achy i echy, a tak niedawno psy wieszano na zasięgu. Czy aby na pewno warto tam przenosić swój numer? Znajdzie się ktoś kto opisze jakość sieci Orange? Po tym co piszecie o BOK/''ach to woła o pomstę do nieba. Sama cena to nie wszystko. Fakt ze w VM nie mam stacjonarnych za free i mms /'' ów i kusi ta oferta ale czy aby na pewno warto porzucić VM ? Poproszę o argumenty za Orange.

Odpowiedz

96. ~aro
0

2016-01-31 16:31:40

u link o rbm tez jesteście według tego testu klientami gorszej kategorii jak play:

Odpowiedz

95. ~aro
0

2016-01-31 16:13:04

czy taki teatrzyk może warto zgłosić do UKE gdzie wskazujemy Orange jako winnego nie przeniesienia się nas do nich , może to zadziała na te "łachudry" w salonach.... i samo orange niech ich zacznie kontrolować ...jako tajemniczy klient .

Odpowiedz